trawa

Autor Wątek: Płyty DVD w czasopismach  (Przeczytany 383128 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Janek Pietkiewicz

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 22, 2003, 07:24:14 pm »
W Carrefourze koło mnie są dvd na wagę*, ale są to głównie komedie z Lesliem Nielsenem :?

Offline tyciu

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 22, 2003, 07:25:54 pm »
Cytat: "Janek Pietkiewicz"
W Carrefourze koło mnie są dvd na wagę*, ale są to głównie komedie z Lesliem Nielsenem :?

jezeli pierwsze dwie czesci Nagiej Broni to ja bym z checia to kupil - nic wiecej
hy can we not be sober.....

Offline Gall

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 23, 2003, 07:41:39 am »
W Gali jest jeszcze Doktor T i kobiety, czy jakoś tak, strasznie badziewny film, dobry usypiacz :P

Offline BoGo

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 23, 2003, 02:19:26 pm »
Cze jestem nowym uzytkownikiem forum i chcialem sie podzielic pewnymi informacjami. A mianowicie w Carrefourze od czasu do czasu oferowane sa super filmy DVD po 20 zlociszy. Ja np dwa tygodnie temu kupilem: 6-dzien, Goonies, Krokodyl Dundee i Hudson Hawk. Wszystkie maja dodatki i nie sa wadliwe. Dlatego co kilka tygodni jestem stalym klientem tego cudnego supermarketu.  :D

Offline BoGo

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 23, 2003, 02:39:49 pm »
Do wrześniowego numeru miesięcznika "Olivia" dołączona będzie płyta DVD z filmem "Kapitan Corelli" Johna Maddena z Penelope Cruz i Nicolasem Cage'em w rolach głównych. "Kapitan Corelli" to melodramat rozgrywający się w czasie II wojny światowej w Grecji. Wrześniowy numer "Olivii" trafi do kiosków na początku sierpnia.

Informacja ze strony: http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=15241&strona=dvd

Offline tyciu

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 23, 2003, 04:22:03 pm »
ten film nie jest dobry
hy can we not be sober.....

Offline Zibi

hmm
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 24, 2003, 02:41:28 pm »
Mam pomysl - zaznaczajcie od razu, czy plytka jest w pudelku, czy jakiejs szmacie. To dosc wazne (przynajmniej dla mnie).

Offline BoGo

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 24, 2003, 03:06:04 pm »
Witam. W nowej Przyjaciólce jest dolaczony film "Ogniem i mieczem" niestety w VCD. Ale obraz i dzwiek jest poprawny. Jedyna wada jest to, ze trzecia plyta bedzie dolaczona do nastepnego wydania. Cena 5,90 zl

Offline adiego

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 24, 2003, 09:26:41 pm »
Widze, ze tema sie rozkreca;-) I oby tak dalej!

Informujcie o najnowszych "dodatkach" do pism w postaci plytek DVD i VCD oraz o wyprzedazach w supermarketach.

Mysle, ze zaznaczanie czy plyta jest w pudelku czy nie  - nie ma sensu. Czemu? Temy, ze w 90% (tak na oko;-) plytka zanjduje sie "w badziewnej" tekturce. Tylko pisma kroju "KINO DOMOWE" wyd. IDG daja plytki w plastykowych boxach.

PS: Jak myslicie? Czy kasowac juz nieaktualne posty dotyczace wydan pism z przed kilku tygodni, a nawet miesiecy? Czy zostawic - jako swego rodzaju archiwum prasowe?;-)
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline BoGo

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 31, 2003, 05:29:53 pm »
Witam. Jesli kogos interesuje to do magazynu "Zwierciadlo" dolaczony jest film "Piano bar" Claude'a Leloucha. Pewnie jakis wyciskacz lez :). Film jest w plastkikowym pudelku. Cena 9,50 zl

Offline adiego

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 04, 2003, 11:35:08 pm »
W sierpniowym numerze miesięcznika "Film" dołączona zostanie płytka DVD z filmem Luca Bessona "Leon zawodowiec". Cena tego numeru na razie nie jest znana. Spodziewać się jednak możemy, że nie znacznie wzrośnie. Tak było w przypadku "Filmu" do którego dołączono "Drżące ciało" - cena wówczas wyniosła 9,80. Normalnie miesięcznik ten kosztuje 6,90.
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline KheeD

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 05, 2003, 07:42:36 pm »
hm w sklepie Leon kosztuje z 80 zeta :P więc to chyba będzie jakas okrojona wersja w tej gazecie ? ale i tak qpie Leon zadzi ! :)
...The Truth is Out There..."

Offline adiego

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 05, 2003, 08:32:11 pm »
Zapewne (tak jak w wiekszosci wydan gazetowych) bedzie mozliwosc tylko wyboru scen. Jezyk bedzie zakodowany tylko w DD 5.1, zas napisy do wyboru tylko polskie. Po dodatkach nie bedzie ani sladu;(

Jedynym pismem zamieszczajacym "full" wersje jest chyba "Zwierciadlo". Tam dolaczono "Malene" ze wszystkim (rowniez z dodatkami).

Ale i tak dla samego filmu oplaci sie ten magazyn zakupic.
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline BoGo

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 11, 2003, 12:09:11 pm »
Witam. W nowej Gali sa do wyboru dwa filmy z J.Lopez na DVD : "CELA", "OCZY ANIOŁA" cena: 8.95zl . A w PC Games (czy cos takiego) "BLADE -wieczny łowca" VCD Cena: 19.90

Offline BoGo

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 12, 2003, 07:24:06 pm »
Witam. Do Claudi dodane sa dwie plyty DVD (do wyboru) z serialem "WOJNA DOMOWA" na plycie odpowiednio 4 , 3 odcinki. Ja mialem pecha i pierwsza plyta miala uszkodzony 3 odcinek (wogole nie mozna go odtwarzyc w napedzie DVD :(). Cena: 6.95 zl