trawa

Autor Wątek: Płyty DVD w czasopismach  (Przeczytany 383130 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gall

Płyty DVD w czasopismach
« dnia: Czerwiec 24, 2003, 09:33:37 am »
Proponuję umieszczać w tym wątku informacje o filmach itp. na płytach DVD załączanych do czasopism

To na początek: Dom & Wnętrze - Zakazany Owoc - 9.90

Offline Gall

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 27, 2003, 08:47:29 pm »
I znowu ja się zgłoszę do tablicy:
Auto+ - Wyścig - 8.90

Offline adiego

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 30, 2003, 03:45:51 pm »
Dostalem dzis maila o takiej tresci:

Witam,

Kupiłem Auto+ z Wyścigiem. No i zawód wielki. Mam w domu trzy napędy DVD, stacjonarny Sony wysokiej klasy i dwa w komputerach, stacjonarnym i laptopie. I w żadnym płyta nie działa. Pojawia się info, że płyta jest brudna, albo porysowana. Porysowana nie jest - oglądałem pod światło bardzo uważnie, brudna też nie, przemyłem specjalnym płynem w maszynce do czyszczenia płyt firmy Allsop. Będę reklamował tego bubla. Ciekawe tylko czy to wada jednostkowa, czy może Wy też macie problemy?
P.S. Mam kolekcję 200 płyt i pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło.
 
Arek Wojtkiewicz


Zapraszam do wypowiedzi na ten temat, w tym temacie.
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline apaczu

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 01, 2003, 06:49:06 am »
Mam ten numer Auto+ z filmem "Wyścig" i na moich dwóch stacjonarnych odtwarzaczach działa bez problemu... Ale film to podobno kicha straszna... (brat i ojciec oglądali)

Offline Gall

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 01, 2003, 08:15:42 am »
U mnie na dziwnym odtwarzaczu firmy AMC, model AM-1500 (a co to jest, nawet nie znalazłem nic na jego temat w internecie ;) działa. Za pierwszym razem się przywiesił, ale za drugim poszedł. Ale z tym przywieszaniem to te typy tak mają (te tanie) ;)

Offline Pretorian

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 02, 2003, 08:31:25 pm »
Witam, na moim stacjonarnym dvd Sony DVP-s725d (w sumie już stare ) idzie bez problemu, więc może to po prostu trefny egzemplarz.

Offline adiego

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 07, 2003, 05:27:53 pm »
Dziekuje wszystkim za odzew. Sprawa sie juz wyjasnila - to byl tylko "zle trafiony" egzemplarz plytki. Koles kupil drugie pisemko i juz bylo oki.

Jeszcze raz dziekuje i zarazem przepraszam w imieniu Arka wydawce pisma i tlocznie. Jak tylko wroce z wakacji - aktualizuje main i dam wyjasnienie.

Mam nadzieje, ze powyzsze osoby rownie efektownie beda sie udzielac w pozostalych kwestiach, dotyczacych filmu i DVD;-))

Ps: Tropcie dalej kioskowe DVD!
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline Janek Pietkiewicz

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 07, 2003, 06:30:33 pm »
Kupiłem ostatnio czerwcowy numer periodyku "Kino Domowe - Magazyn DVD", z dołączonym filmem "Stranger than fiction", ponieważ na pudełku wydawca umieścił informację, jakoby fabuła miała nawiązywać do tradycji Tarantino.

Po obejrzeniu informuję: wcale nie nawiązuje, a film jest baardzo zły.

Offline Gall

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 16, 2003, 09:45:51 am »
Claudia - 8/03 - mały format - do wyboru VABANK lub VABANK 2
po 6.95 za sztukę

Offline adiego

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 18, 2003, 12:37:49 pm »
Ja w takim razie (z małym opóźnieniem - wybacznie ale te wakacje...;-) informuje o "Dom&Wnetrze" i "Mamo to ja" - film "Zakazany owoc".
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline Nilgar

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 22, 2003, 02:35:55 pm »
To ja pytanie: jaki jest stosunek jakości polskich DVD (niekonieczie tych z czasopism) do wydawanych na Zachodzie? Po hipermarketach leżą teraz filmy np. Tarantina po jedyne 20 złociszów i zastanawiam się warto, czy nie?

Offline tyciu

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 22, 2003, 03:07:26 pm »
po 20 ?! jakie to filmy ?
hy can we not be sober.....

Offline adiego

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 22, 2003, 05:21:02 pm »
No ja tez sie zastanawiam jakie... Podaj dystrybutora, to Ci odpowiem;-)

Ps: W Claudii: Vabank i Vabank II na DVD (do wyboru)
      W Galii: Przepowiednia i do wyboru jeszcze jeden (jakis filmik).
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline tyciu

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 22, 2003, 05:38:04 pm »
W gali sa dwa filmy z Richardem Gejem i zaden nie nadaj sie do oglodania ale jest tez Rejs co prawda na VCD ale mozna smialo kupic bo zmiescil sie na jedna plytke ma fajny dziwek a obraz jest dobry i nic wiecej nie oczekiwalem bo to stary film dosc..

ja widzialem Od Zmierzchu do Switu i 4 pokoje ITI i to sa standardowe wydania - czyli NIC nie maja z dodatkow a sam obraz i dzwiek jest na dobrym poziomie.. tylko jate filmy widzialem po 40 w Mediamrkcie.
ITI tez ubogo wydal Gre ale calkiem mi to pasuje bo kupujac film za 30 zeta(tyle kosztowala mnie Gra) mam gdzies dodatki-liczy sie tylko movie.
hy can we not be sober.....

Offline tyciu

Płyty DVD w czasopismach
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 22, 2003, 05:52:38 pm »
hy can we not be sober.....