Autor Wątek: Mam problem z pracą, czy możecie mi pomóc?  (Przeczytany 7499 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline justynaadam

Mam problem z pracą, czy możecie mi pomóc?
« dnia: Październik 07, 2008, 08:13:10 pm »
Pytanie do pracy:
Oceń wyniki walki zbrojnej i dyplomatycznej o zachodnie, północne i południowe granice Polski.
Uwzględnij wpływ: międzynarodowego położenia Polski, stosunku wielkich mocarstw do sprawy Polskich granic.

Proszę o pomoc! Będę bardzo wdzięczna!

Offline kumi kadze

Odp: Mam problem z pracą, czy możecie mi pomóc?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 15, 2008, 02:01:05 am »
Ale jakiego okresu historii ma dotyczyc praca?

Moze to przeciez byc I wś, jak rowniez okres 20 lecia miedzywojennego, II wś a nawet i lata powojenne.

Troche preceyzyjniej...no chyba ze chodzi o prace zupelnie przekrojowa, czego sobie nie wyobrazam z uwagi na wielosc i zlozonosc zagadnien.

Offline maab

Odp: Mam problem z pracą, czy możecie mi pomóc?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 26, 2008, 07:00:33 pm »
To chyba raczej jakaś praca na poziomei lo. bo co inaczej, ksiazka? :D Co za lenistwo... W ksiazkach trzba poszukać a nie na forum :evil:
Cenie wyżej książki niż ludzi, którzy po największej części przedstawiają tylko materiał na pergaminowe dla nich okładki…

Offline Myszka

Odp: Mam problem z pracą, czy możecie mi pomóc?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 18, 2010, 09:44:54 pm »
Nie ma co śmiecić i zakładać nowego tematu

Sprawa jest prosta albo raczej nie prosta.
Odcięta jestem od świata w dalekiej i zimowej krainie na wschód od nas/was  8)
I czy ktoś się orientuje ewentualnie zna pozycje dotyczące kolekcjonerstwa sztuki japońskiej w Polsce na przełomie XIX i XX wieku. Googiel nie pomaga w tej materii katalogi bibliotek w necie są też ubogie poza tym wyszukują tylko pozycje najmniej przydatne bo bardzo ogólne o Feliksie Jasieńskim przeważnie.
Niby za tydzień ma być odśnieżone i tutejsze pociągi mają kursować ale to oznacza że już w polsze czasu na znalezienie materiałów będę miała mało.

Dlatego jeśli ktoś się orientuje to proszę o pomoc.

ps internet na takim zadupiu to błogosławieństwo

 

anything