Autor Wątek: "skinhedowska" muza????  (Przeczytany 22523 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline śmigło

"skinhedowska" muza????
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 30, 2004, 04:41:35 pm »
Cytuj
Oczywiście Agnostic Front jest słuchane przez naziskinów, ale to już nie wina zespołu, przecież nie mogą nikomu zakazać słuchania.

wiadomo, a naziole sie uczepili agnostic chyba glownie od wydania "liberty and justice for...", poprostu podciagneli przeslanie plyty pod swoja idiotyczna ideologie.
Cytuj
za to graveland bardzo lubie ... przynajmniej tekstów malo sie rozumie :D

graveland tez lubie, ale tylko ze wzgledow sentymentalnych, poprosty jedna  z pierwszych polskich kapel BM. a darken to swir , wiec trudno go w ogole traktowac powaznie, tym bardziej jego poglady polityczne (ostatnio czytalem, ze odcina sie od swoich nazistowkich korzeni), moge sie zalozyc, ze kiedys stwierdzi , ze cala jego tworczosc to byl pastisz.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline sas

"skinhedowska" muza????
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 30, 2004, 05:27:01 pm »
jaka idiotyczna ideologie ... czy ty przynajmniej kochasz swój kraj jak oni ??? :D :D :D

a do gravelandu to respect smiglo :) white beasts of wotan po prostu kladzie na lopatki swoim klimatem
one more beer and heavy metal and i'm just fine" - Manowar, Return of the Warlord

"if you are not in metal - you are not my friend"
- ciekawe czyje to moze byc ;P

Offline śmigło

"skinhedowska" muza????
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 30, 2004, 06:46:31 pm »
Cytuj
jaka idiotyczna ideologie ... czy ty przynajmniej kochasz swój kraj jak oni ??? :D :D :D


no wlasnie, czy oni kochaja swoj kraj wystepujac pod symbolami takimi jak swastyki, krzyze celtyckie, i innymi  przymiotami germanskimi ? ciekawe co na to chocby ich dziadkowie, ktorzy z niemieckim okupantem walczyli. nazizm jest patriotyzmem tylko wtedy jak sie jest szwabem. polak nazista to kompletna pomylka ideologiczna, zeby nie powiedziec zwykla zdradziecka swinia. dlatego nienawidze polskich neonazistow.
co do gravelandu - u mnie na czele "thousand swords" i  "celtic winter", wiec raczej te najstarsze wydawnictwa. a co do polskich kapel tego typu - polecam thunderbolt, tez odcieli sie od swoich nazistowskich korzeni, teraz sa wielkimi satanami, a ograniczeni umyslowo jeszcze bardziej niz darken. ale BM calkiem przyzwoity graja.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline lopolik

"skinhedowska" muza????
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 01, 2004, 06:45:18 am »
A jak szwab nazista to już swój chłop? :x  :bite:

Cuś mi tu nie gra :|

Offline papiesz

"skinhedowska" muza????
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 01, 2004, 09:22:17 am »
Oczywiście, że nie. Ale nie jest to aż tak paradoksalne jak, dajmy na to Polak - nazista.
nothing positive only negative

Offline śmigło

"skinhedowska" muza????
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 01, 2004, 07:04:02 pm »
Cytuj
A jak szwab nazista to już swój chłop?  

Cuś mi tu nie gra

szwabow to ja za przeproszeniem pier****, wiec dla mnie moga sobie nawet byc pokemonami. ale jak napisal papiesz - szwab nazista to nie tak paradoksalne jak polak nazista (wtedy to juz nie polak), bo jak kazdy wie nazizm wywodzi sie z niemiec, podobnie jak faszyzm z wloch itd.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

teodorpunk

  • Gość
"skinhedowska" muza????
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 05, 2004, 11:20:55 am »
Na nazistowskich Polakow bylo kiedys takie okreslenie volksdeutsche :roll: ...

Offline ManiaC

"skinhedowska" muza????
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 05, 2004, 11:25:33 am »
Neonazista może zostać każdy, ale Polacy wyznajacy te ideologie popieraja cel zbrodni wojennych skierowanych przeciwko własnemu narodowi. Ta sama sytuacja z Żydami. Zaden z nich nie bedzię się utożsamiał z ludźmi, którzy dołozyli wszelkich starań do tego aby naród żydowski przestał istnieć. No cóż, ale sa tacy którzy tego nie rozumieja. Młodociani polscy skini biegajacy z pałami po mieście i sfastykami na koszulkach... żałosne.......
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

Offline sas

"skinhedowska" muza????
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 07, 2004, 02:26:07 pm »
ostatnio sie pytalem o to kumpla NSBM (nationalistic socjalistic black metal :D) i odpowiedz byla taka:

"bez hitlera z tego kraju bylo by gówno" - jakkolwiek tego nie interpretowac :]
one more beer and heavy metal and i'm just fine" - Manowar, Return of the Warlord

"if you are not in metal - you are not my friend"
- ciekawe czyje to moze byc ;P

Offline Josef Knecht

"skinhedowska" muza????
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 07, 2004, 02:57:41 pm »
To ja na privie poproszę uzasadnienie tego kolegi na ten temat. I nie dlatego bo się wymądrzam, chcę tylko odnaleść (wszech)Polaka z najniższym IQ
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline login

"skinhedowska" muza????
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 07, 2004, 03:37:00 pm »
Mogę już wyjaśnić jego rozumowanie w czysto dedukcyjny sposób. Uważam więc, że koledze Sasa chodziło o Żydów i o ich masową eksterminację. Pewnie uważa, że 'ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej' było dla Polski wielkim dobrodziejstwem. Co z tego, że to byli polscy obywatele? CO z tego, że Żydami byli i Schulz i Tuwim, a z żyjących można wspomnieć choćby o Polańskim... No a co do samego topicu to poznałem skina, który wbrew pozorom nie chodził po ulicach i nie bił ludzi o innych narodowościach... Ale to zapewnie przedstawiciel marginesu tej subkultury. A słuchał tylko undergroundowych polskich kapel punkowych i hardcorowych(w końcu i punki i skini to 'dzieci ulicy'), których płyty kupował bezpośrednio od producentów... Problem w tym, że nazw nie pamiętam.
Mistrzu, dość! Wystarczy tego filozofowania!", Arystoteles.

Antyplaton

Offline ManiaC

"skinhedowska" muza????
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 07, 2004, 04:19:48 pm »
Moim zdaniem nie masz login racji. Za bardzo chcesz się wgłebić w znaczenie tych słow... Patzrac powierzchownie koledze sasa chodziło raczej o to że gdyby nie Hitler Niemcy byłyby podziemnie politycznie rozbitym krajem i zamiast rozpetac II wojne światowa sami mogli by się stać jej ofiarami ze strony Włoch.  No cóż ale ktoż z nas może wiedzieć CO AUTOR TYCH SŁOW MIAŁ NAPRAWDE NA MYŚLI.

pozdrawiam login
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

Offline śmigło

"skinhedowska" muza????
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 07, 2004, 05:31:49 pm »
zdanie na temat polskich neonazistow mam jednoznaczne. o co chodzilo koledze sasa nie wnikam... co to mialo wspolnego z NSBM nie wiem. co do roznych skinow - no coz jak ktos jest z wrocka to pewnie kojarzy okolice ul. kruczej, ul. oporowskiej itd. otoz zyje tam dosc duza liczba kiboli, skinow, dresow i innych tego typu ludzi. otoz pewnego dnia udalem sie w tamte przyjazne strony (dewiza kruczej jest "witajcie w krainie, w ktorej obcy ginie") celem zakupienia pewnej ilosci pewnego ziola leczniczego, wspolnie z moim kumplem , ktory tam mieszka. o dziwo sprzedawaniem leczniczego ziola zajmowali sie tam wlasnie skinheadzi, malo tego, po wspolnej z nimi inhalacji zdrowotnej okazali sie calkiem sympatycznymi i wyzbytymi uprzedzen ludzmi. ale to chyba byl jakis wyjatek na skale kosmiczna.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Josef Knecht

"skinhedowska" muza????
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 07, 2004, 08:48:08 pm »
A mi się zdaje po prostu, że po zazyciu zioła leczniczego doświadczyłeś inwersji czasowej i ubzdurałeś sobie, że spotkałeś przyjaznych skinów. Z tym naprawdę trzeba uważać !

 :twisted:
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline śmigło

"skinhedowska" muza????
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 07, 2004, 09:27:07 pm »
hmm a moze ziolo lecznicze nawet w skinach uwalnia hippisowska dusze?  ;)
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

 

anything