trawa

Autor Wątek: strona ligowa  (Przeczytany 127036 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline morkai

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 13, 2008, 08:46:28 pm »
A że tak zapytam, w jakimż to formacie czy programie (Excel?), Stewarcie, prowadzicie tenże zacny ranking?

Offline MiSiU

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 14, 2008, 08:00:29 am »
W excell'u. Piszczu napisał makro, które ten proces mocno automatyzuje ale jak widać nie pozwala całkowicie uniknąć błędów.

Eman

  • Gość
Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 18, 2008, 10:59:59 am »
Heyka !!!
Panowie, ponawiam apel - moze ktos chcialby zajmowac sie aktualizacja rankingu?
Bo qrcze widze, ze krytykow jest jak zwykle cala masa, natomiast juz chetnego do zrobienia czegokolwiek to juz niestety zadnego ...  :sad:
Cze !!!

Offline Vladdi

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 18, 2008, 11:24:37 am »
Wiadomo czasu malo, jakbym byl na studiach to by sie za to zabral, a tak zima, poza turniejami wogole nie mam czasu na 40k.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline DominikF

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 18, 2008, 06:00:57 pm »
Witam

Mogę spróbowac i tak teraz ze względu na drugiego synka jestem w miarę szybko w domu i zawsze parę godzin wieczorem mam.

Pozdrawiam

DOminik

EDIT:  GAdałem z Piszcze i wynika, że tak naprawdę jedynym problemem jest to, że dane z turnieji dochądzą z dużym opóźnieniem i w formie która uniemożliwia wpisanie ich w szybki sposób ( osoby wpisane bez identyfikatora nawet jeśi go posiadają i takie tam. Więc może nałożyć obowiązek na organizatorów, żeby w ciągu tygodnia przesłali wyniki albo turniej nie będzie uwzględniony w rankingu.


Pozdrawiam

Dominik
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2008, 05:28:15 pm wysłana przez DominikF »
no puero gladium.

Eman

  • Gość
Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 20, 2008, 08:16:07 am »
Heyka !!!
Odpisalem na Forum Ligowym  :D
Cze !!!

Offline MiSiU

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 20, 2008, 04:00:52 pm »
Udało się na chwilę uruchomić poprzednie forum ligowe. W związku z tym, jeżeli uważacie, że znajdują się tam jeszcze jakieś informacje, które należy przenieść to działajcie, ponieważ wkrótce zostanie ono zlikwidowane.
Dla tych, którzy nie pamiętają adres to:
http://www.liga.wh40k.pl/

Offline Vladdi

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 20, 2008, 05:02:41 pm »
Udało się na chwilę uruchomić poprzednie forum ligowe. W związku z tym, jeżeli uważacie, że znajdują się tam jeszcze jakieś informacje, które należy przenieść to działajcie, ponieważ wkrótce zostanie ono zlikwidowane.
Dla tych, którzy nie pamiętają adres to:
http://www.liga.wh40k.pl/

Ja wiem ze to duzo ale najlepiej byloby miec dostepny archiwum dotychczasowych dyskusji sedziowskich - bardzo czesto sie to przydaje, bo problemy nawet te rozwianane maja tendencje do wracania.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline MiSiU

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 25, 2008, 09:07:35 pm »
Przeniosłem trzy tematy, które wydały mi się istotne, zajęło mi to 1,5h więc ogólnie mam resztę dosyć szczerze w nosie... Jak ktoś ma pomysł co jeszcze przenieść to musi najpierw dobrą flaszkę postawić, żebym się zastanowił.

Eman

  • Gość
Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 15, 2008, 11:22:30 am »
Heyka !!!
W dziale Downloads dodalem Sedziowke:
http://liga40k.com/dload.php?action=category&id=5
mozna tam sciagnac najnowsza wersje  8)
Cze !!!

Eman

  • Gość
Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 22, 2008, 09:08:18 pm »
Heyka !!!
W dziale Downloads pojawila sie najnowsza aktualizacja Rankingu Ligi:
http://www.liga40k.com/dload.php?action=category&id=4
Cze !!!

Eman

  • Gość
Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 31, 2008, 08:18:23 am »
Heyka !!!
W dziale Downloads umiescilem kolejna wersje - 3.4.8 - Sedziowki:
- stoper po osianieciu zera, zmienia ladnie kolorek na czerwony i liczy "wstecz", coby mozna bylo dobrze ocenic ilosc punktow karnych;
- nowy plik z graczami;
Cze !!!

Offline Wołek

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 31, 2008, 09:10:09 am »
jeszcze trochę więcej wolnego czasu Eman a do turnieju nie będzie potrzeba organizatorów  8) Będzie wystarczyła tylko sędziówka  :p
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Eman

  • Gość
Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 31, 2008, 09:20:17 am »
Heyka !!!
Staram sie jak moge  8)
;) A akurat ta poprawke zrobilem po przerzuceniu paru ton blatow, w cztery osoby, przy dosyc "rzeskich" warunkach pogodowych  :lol: :lol: :lol: Takze tutaj akurat nie czas wolny, a raczej meski wysilek fizyczny, zadzialal motywujaco  :lol: :lol: :lol:
Cze !!!

Offline DominikF

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 01, 2009, 10:59:05 am »
Witam

Czyli po każdy mwiększym turnieju trzeba przegonić Emana po śniegu na gaciach a potem będzie sam nosił blaty , to potem będzie fajne pluginy do sędziówki wymyslał.

Pozdrawiam i
Szczęśliwego Nowego Roku
Dla wszystkich graczy w całej Polsce


Dominik
no puero gladium.