Autor Wątek: strona ligowa  (Przeczytany 133996 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sokles

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #150 dnia: Listopad 09, 2010, 01:11:28 pm »
Konkurencja na tym polu sroga:)

vladdi

Dlatego talib mówiło hordach ;)

Offline _Jankiel_

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #151 dnia: Listopad 09, 2010, 04:31:11 pm »
Konkurencja na tym polu sroga:)

vladdi
To chyba specyfika tego hobby, że po wejściu na turniej możesz na ślepo rzucić cegłą i nie ma szans, by jakiś prawnik nie dostał w łeb.

Offline jachu_ka

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #152 dnia: Listopad 12, 2010, 08:04:36 am »
http://www.tabletoptournaments.net/t3_goepp.php
U nas chłopaki używają tego bo się Emanowi nie chciało na angielski tłumaczyć. Byłby produkt eksportowy  :sad:

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Eman

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #153 dnia: Listopad 12, 2010, 08:54:46 am »
Heyka !!!
U nas chłopaki używają tego bo się Emanowi nie chciało na angielski tłumaczyć. Byłby produkt eksportowy  :sad:
Chciec to moze i by sie chcialo, tylko ktos musialby wytlumaczyc takiej jednej malej wiedzmie, ze musi sie nauczyc sama soba zajmowac, nie wstawac o 6tej rano i takie tam inne pi****ly ;)
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline vanswirr

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #154 dnia: Listopad 12, 2010, 09:05:20 am »
Dzieci wstają o 6.00 tylko w weekendy. Jak mają iść do przedszkola to o 7.00 wołami musisz z łóżka ściągać . Sprawdzone.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline sokles

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #155 dnia: Listopad 12, 2010, 09:25:48 am »
Dzieci wstają o 6.00 tylko w weekendy. Jak mają iść do przedszkola to o 7.00 wołami musisz z łóżka ściągać . Sprawdzone.

Do przedszkola wiedźma to jeszcze hektary i ciut ciut ma ;)

Offline moo88

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #156 dnia: Listopad 12, 2010, 09:43:51 am »
To z wiekiem się nie zmienia. Nazywam to syndromem dnia wolnego. W weekend o 6-7 pobudeczka bez zadnego ale. W tygodniu i 8-ej może być problem.
KONIEC OT z mojej strony ;)


Mama powiada: Magia to magia i już
-= Show ME what you've got =-

www.hania-dentysta.pl

Offline morkai

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #157 dnia: Listopad 15, 2010, 09:06:56 am »
Heh...to ja nawet OT nie zaczynam ;]

Offline Vladdi

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #158 dnia: Listopad 23, 2010, 09:44:26 am »
Tylko mi ranking ligi nie chce sie ładowac (nie moze wyswietlic strony), czy to powszechne zjawisko?
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline afruniu

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #159 dnia: Listopad 23, 2010, 09:50:50 am »
u mnie podobnie.
ale spoko. jak ostatni raz zerkałem, to byłeś pierwszy  :wink:
narka
 
"There must be some kind of way out of here..."

Offline MiSiU

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #160 dnia: Listopad 23, 2010, 10:06:05 am »
Jakiś błąd po stronie serwera, mam nadzieję że to chwilowe zjawisko.

Offline Eman

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #161 dnia: Grudzień 15, 2010, 11:02:47 am »
Poszukujemy (My w sensie Liga  :razz: ) jakiegos mlodego-gniewnego ochotnika do zajmowania sie strona techniczna Rankingu Ligi. Osoba takowa powinna znac sie na PHP (albo przynajmniej miec podstawy i chciec poznac bardziej), miec odpowiednia ilosc wolnego czasu i samozaparcia - tak wiec pewnikiem najlepszym kandydatem bylby jakis student ;)
Jakby ktos byl zainteresowany, niech sie zglasza na Forum Ligowym, np. tutaj:
http://www.liga40k.com/viewforum.php?f=11
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Eman

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #162 dnia: Grudzień 16, 2010, 02:14:45 pm »
Heyka !!!
W dziale Download na Stronie Ligowej pojawiła się nowa wersja (3.5.4.1) Sędziówki.
Zmiany sa drobne:
- poprawka literowki w komunikatach;
- poprawka buga zwiazanego z update'owaniem tabeli rozgrywek na zakonczenie turnieju, w przypadku nieparzystej liczby graczy;
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #163 dnia: Styczeń 25, 2011, 07:30:38 pm »
UWAGA!

Wyniki turniejów należy trzymać do czasu uruchomienia rankingu oraz można przesłać (na wszelki wypadek) na maila ligowego. Zaznaczam żeby przesłanie wyników na maila ligowego traktować jako kopię zapasową a nie zgłoszenie wyników.

Po uruchomieniu rankingu będzie należało tak czy siak zgłosić wyniki samemu.

Najważniejszym terminem który należy przestrzegać to zgłoszenie turnieju na 7 dni przed w dziale Informacja Turniejowa na forum ligowym.

Offline jachu_ka

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #164 dnia: Styczeń 29, 2011, 10:38:43 pm »
Chłopaki, w sumie to nie moja sprawa, ale skoro macie problemy jakie macie, to może przenieście się z całym inwentarzem na RankingsHQ? Lepiej mieć cokolwiek niż nie mieć nic i czekać na chyba Godota, eh? Takie moje $0.02.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2011, 10:47:01 pm wysłana przez jachu_ka »

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

 

anything