trawa

Autor Wątek: Lord of the Rings Online  (Przeczytany 11646 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Girwan

Odp: Lord of the Rings Online
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 23, 2010, 12:44:13 pm »
Kolejne raczej będą płatne, natomiast ....

płacisz w sklepie walutą - Turbine Points. Z tego co wiem, punkty te możesz też zdobyć w czasie gry - nie musisz więc wydawać an to kasy. Oczywiście nie sądzę, byś w szybkim tempie nazbierał tyle pkt by odblokować Mines of Moria czy Mirkwood .. niemniej na konika pewnie wystarczy z nawiązką :)



HaaYaargh

  • Gość
Odp: Lord of the Rings Online
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 23, 2010, 03:03:39 pm »
Tak idąc tropem MMO które weszły na darmową ścieżkę, to Pirates of the Burning Sea również przejdą na f2p. Jednak zasady będą podobne jak w LotrO, część contentu zarezerwowana będzie dla osób które płacą abonament.

Praetorianer

  • Gość
Odp: Lord of the Rings Online
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 26, 2010, 04:39:56 pm »
To czym się różnią wersję US i EU że u nas są takie bugi i problemy?


Dużego poziomu nie zrobiłem, więc myślę że będę mógł zacząć od początku na jednym z tych dwóch przez Ciebie polecanych serwerów. Chętnie zacząłbym grać na tym PvP ale (nie jestem do końca pewny) darmowa wersja nie pozwala na potyczki między graczami, ya?

Z reguły premiera w Stanach jest planowana wcześniej, niż w Europie (tym razem to było bodajże 2 dni wcześniej). Jak coś nowego wychodzi live tam, to wtedy gracze wynajdują bugi, których nie udało się wykryć wcześniej i nierzadko wydawca decyduje się opóźnić premierę europejską do momentu ich usunięcia. Europejczycy zawsze narzekają, że Amerykanie mają pierwsi i takie tam, ale mi to np. bardzo odpowiada - właśnie z opisanego tu względu. Amerykanie są naszymi live-testerami :)

PvP będzie płatne. Generalnie za darmo będzie można dobić do lvl 20-30, teoretycznie podobno nawet do 50, ale będzie to niezwykle ciężkie, żmudne i tylko dla cierpliwych. Żeby coś podziałać na mapie PvP trzeba jednak mieć lvl 65 (mapa jest teoretycznie dostępna od lvl 40, ale w praktyce komuś poniżej lvl 65 ciężko będzie tam coś zabić).

Offline Girwan

Odp: Lord of the Rings Online
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 03, 2010, 10:19:20 am »
No to gra jest już darmowa..


Europejskie serwery działają, sklep onlinowy w grze również .. Można cieszyć się tym światem za free!!!






Offline Alcest

Odp: Lord of the Rings Online
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 13, 2010, 02:55:13 am »
Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy w nowo powstałym Kinshipu.

Wiecej informacji znajdziecie na forum:
www.szare-szeregi.com.pl
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2011, 04:22:26 am wysłana przez Alcest »