trawa

Autor Wątek: WE 2K  (Przeczytany 10553 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline skrzacikuk

WE 2K
« dnia: Wrzesień 19, 2008, 09:15:24 pm »
1 * Alter Highborn @ 282 Pts
     Alter; Great Weapon; Longbow; Light Armour; Shield
     Bow of Loren [35]
     Arcane Bodkins [25]
     Stone of the Crystal Mere [30]

1 * Alter Noble @ 158 Pts
     Alter; Great Weapon; Longbow; Light Armour; Shield
     Hunter's Talon [25]
     Pageant of Skrikes [25]

1 * Alter Noble @ 143 Pts
     Alter; Great Weapon; Longbow; Light Armour; Shield
     Amber Pendant [35]

1 Scout Noble @ 137 Pts
     General; Scout; Longbow; Shield
     Hail of Doom Arrow [30]
     Briarhearth [15]

8 Dryads @ 96 Pts

8 Dryads @ 96 Pts

7 Glade Riders @ 168 Pts
     Spear; Longbow

     7 Elf Steed @
  • Pts


7 Wild Riders @ 244 Pts
     Spear; Light Armour; Standard; Musician

     1 Wild Hunter @ [18] Pts

     8 Elf Steed @
  • Pts


3 Treekin @ 195 Pts

10 Waywatchers @ 240 Pts
     2ndWeapon; Longbow

10 Waywatchers @ 240 Pts
     2ndWeapon; Longbow

Casting Pool: 2

Dispel Pool: 2

Models in Army: 58


Total Army Cost: 1999

A teraz wrazenia z pierwszej bitwy ta armia.
Grałem przeciw Chaos Warriors. Jak zawsze zakute puszki z dobrym savem
Niestety w tej bitwie zjechałem wszystko do zera :P ja stracilem tylko 5 glade raidersow w wyniku szarzy jego 5 konnych maruderow czy czegos tam (lekka kawaleria - fast)
Waywatchers robili cuda dodatkowo moj lord y bow of loren i arcane bodkins nawet nie uzył GW i wystrzelal jego pieciu kawalerzystów z savem na 2+
jeden oddzial Waywatchers przyjal szarze chaos lorda, ktory wyskoczyl z regimentu i po stand and shot okazlo sie ze... nie doszedl - lethal shot robi swoje
jego oddzial 20 choosenow po trzeciej turze liczyl mniej jak polowe a drugi liczacy 10 zjedzony niemal calkowicie
nie licze tych zwyklych maruderow ktorzy dostali sale z Hail of doom arrow i kilka strzalow od pozostalych herosow i sie zmyli po stracie 25% juz w drugiej rundzie a zaczynali ze skladem 25 chlopa
wilkow 2 oddzialy pozbylem sie rownie szybko
dwa rydwany niestety nie zrobily nic udalo mi sie je wymanewrowac jednym alterem i oddzialem Waywatchers
moje driady  ktore wzialem do zapelnienia core zabily 2 piatki horsmenow (ward na 5+ robi swoje a dwa ataki z sila 4 dopelnily zniszczenia
treekiny wzialem tylko po to aby pokazac ze mam cos co moze zatrzymac oddzial od przodu a wild riders moga z boku lub z tylu co nie udalo sie zrobic bo przeciwnik poddal sie po czwartej turze - strata lorda jednak bardzo boli
piekny to byl widok kiedy chaos zdejmuje modele jeden po drugim a ja stracilem tylko piatke glade ridersow w drugiej turze po szarzy jego horsmenow
hmmmm nie bralem zadnych spellsingerow bo wiedzialem ze moj przeciwnik nie bierze zadnych czarusiow
w innym wypadku zastepuje nobla czarodziejem i daje mu skcrolla lub dwa