Autor Wątek: "Orbital"  (Przeczytany 21992 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline melee

Odp: "Orbital"
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 03, 2014, 07:54:06 pm »
Żadnej nie znam, ale przyjrzę się. Na pierwszy rzut oka Manhattan Projects i Prophet wyglądają ciekawie, Godland dość okropnie ;)

Offline nexus6

Odp: "Orbital"
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 22, 2014, 04:02:29 pm »
Jestem w końcu po 4 tomie i moge napisać coś od siebie. Seria może być, choć mam pewne zastrzeżenia np. wydaje mi się, że wkład dwójki agentów w rozwikłanie poszczególnych misji (zwłaszcza pierwszej) jest nikły. Zakończenie 4 też wydaje mi się mało logiczne zważywszy że
Spoiler: pokaż
pasożyt dotarł na Ziemie z nomadami i jakoś nic mu nie było podczas podróży w kosmosie
.

Offline Kris1982

Odp: "Orbital"
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 04, 2014, 10:15:16 pm »
Pytałem Taurusa o Orbitala i projekt nie jest porzucony, zostanie u nas wydany.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2014, 01:42:23 pm wysłana przez Kris1982 »

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: "Orbital"
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 29, 2016, 05:02:15 pm »
Trochę jestem zaskoczony rozwojem wydarzeń w piątym i szóstym tomie. W czasie lektury zaobserwowałem u siebie nawet pewne symptomy buntu. Koniec końców po ostatniej stronie "Oporu" akceptuję wybory autorów prawie bez zastrzeżeń. Niemniej nie da się ukryć, że jest ponuro, schyłkowo, a może nawet apokaliptycznie.
Spoiler: pokaż
Praktycznie wszystkie postaci wokół Caleba i Mezoke padają jak muchy i odchodzą w zapomnienie. Jest w tym jakieś okrucieństwo.
Rysunki znakomite. A w "Sprawiedliwości" w bardzo dynamicznej sekwencji postaci Mezoke zostają przyporządkowane cechy typowej figury amerykańskiego superbohatera i wypada to kapitalnie.

Offline Gmork

Odp: "Orbital"
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 30, 2016, 08:22:50 am »

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: "Orbital"
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 30, 2016, 03:36:53 pm »
10. juin - ve Francii vyjde 7.- Implosion. :wink:


http://www.bdgest.com/forum/orbital-runberg-pelle-t7809-1400.html


Bardzo ładna okładka. Zapewne będzie to dyptyk? Więc trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na tom 8.
Świetnie, że seria jest kontynuowana. Końcówka 6 tomu była intrygująca.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: "Orbital"
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 01, 2016, 10:59:51 pm »
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline raf82

Odp: "Orbital"
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 27, 2018, 12:27:35 pm »
A co z orbital 1 mi ciągle brak bo było mówione że wznowią i czekam.... że brak teraz 1 2,3 ja zakupiłem 2- 4 tomy ale więcej nie zakupię bez 1.