trawa

Autor Wątek: Komiksowa Top Lista - Lipiec 2008  (Przeczytany 16971 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rork

Odp: Komiksowa Top Lista - Lipiec 2008
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 29, 2008, 06:02:16 pm »
1. Hellboy - 10 - Zew Ciemności



« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2008, 09:58:35 pm wysłana przez Rork »

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Komiksowa Top Lista - Lipiec 2008
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 29, 2008, 10:46:19 pm »
Jak rozumiem to srogie "tylko" posiłkujesz lekturą wszystkich komiksów wydanych w lipcu?

Offline Rork

Odp: Komiksowa Top Lista - Lipiec 2008
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 29, 2008, 11:17:25 pm »
cóż sądziłem że nie muszę tego pisać ale skoro tak trudno się domyślić... dodaję wiec: "w mojej opinii..."

Offline Wojtpil

Odp: Komiksowa Top Lista - Lipiec 2008
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 30, 2008, 08:27:40 am »
Y Last Men zarządziło najbardziej ( w moim mniemaniu też ) , świeży ciekawy tytuł z serii Vertigo
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline el greco

Odp: Komiksowa Top Lista - Lipiec 2008
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 30, 2008, 08:36:00 am »
1. Y: Ostatni z mężczyzn - 1 - Zaraza
2. Hellboy - 10 - Zew Ciemności
3. Za Królową i Ojczyznę - Odtajnione

Offline adwersarz

Odp: Komiksowa Top Lista - Lipiec 2008
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 30, 2008, 09:17:42 am »
1. Thorgal 2
2. Y
3. Planetary

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Komiksowa Top Lista - Lipiec 2008
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 30, 2008, 04:44:45 pm »
cóż sądziłem że nie muszę tego pisać ale skoro tak trudno się domyślić... dodaję wiec: "w mojej opinii..."

Dobrze sądziłeś, bo to jasne, że wyrażasz swoją opinię, natomiast mi chodzi o to, na czym oparłeś tę opinię.

Offline Rork

Odp: Komiksowa Top Lista - Lipiec 2008
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 30, 2008, 09:59:19 pm »
Odpowiem Ci jak Pawlak z "Samych swoich": "czep Ty się lepiej swojej baby !" Twoja naiwność, że każdy głosujący zapoznał się ze wszystkimi wydanymi komiksami w tym miesiącu jest naprawdę zaskakująca ! Ja przeczytałem z nich 8, zapoznałem się z opisami w internecie, obejrzałem w empiku rysunki i na tej podstawię wydaję opinię - podobnie jak większość osób z tego forum. Ty natomiast masz jakąś wizję i uczepiłeś się akurat mnie.
Nie jestem jednak idiotą i dla świętego spokoju zmodyfikowałem swojego posta – nie chcę żebyś się dłużej męczył patrząc na niego.

Prośba do moderatora - proszę usunąć te Nasze bzdurne wypowiedzi.

Offline Komediant

Odp: Komiksowa Top Lista - Lipiec 2008
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 30, 2008, 10:56:47 pm »
Eeh... no więc tak:

1. Q&C - Odtajnione (chociaż ostatnią historię dzieli przepaść w porównaniu do tych pisanych przez Ruckę)
2. Y t.1
3. Kozure Okami t.7

Rozczarowało nowe "W poszukiwaniu...", niby wszystko jest poprawnie i w stylu wcześniejszych albumów, ale jakoś niczym nie zaskakuje ani nie wzrusza.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Komiksowa Top Lista - Lipiec 2008
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 31, 2008, 10:10:41 am »
Odpowiem Ci jak Pawlak z "Samych swoich": "czep Ty się lepiej swojej baby !" Twoja naiwność, że każdy głosujący zapoznał się ze wszystkimi wydanymi komiksami w tym miesiącu jest naprawdę zaskakująca ! Ja przeczytałem z nich 8, zapoznałem się z opisami w internecie, obejrzałem w empiku rysunki i na tej podstawię wydaję opinię - podobnie jak większość osób z tego forum. Ty natomiast masz jakąś wizję i uczepiłeś się akurat mnie.
Nie jestem jednak idiotą i dla świętego spokoju zmodyfikowałem swojego posta – nie chcę żebyś się dłużej męczył patrząc na niego.

Świetnie zdaję sobie sprawę, że wielu użytkowników niewiele więcej przeczytało z listy ponad to, na co zagłosowało, a pewnie bywa i tak, że jedynie są po lekturze tylko tych pozycji... O zgrozo, są i tacy, którzy nie czytali, a mimo to głosują... Dlatego te miesięczne listy nigdy nie były dla mnie miarodajne.
Ty postąpiłeś jednak inaczej. Napisałeś, że wart uwagi jest tylko "Hellboy". Tym bardziej teraz mnie to dziwi, bo potem dodałeś, że jesteś po lekturze jeszcze 7 komiksów z listy... I co, żaden z nich nie zasłużył na 2 i 3 miejsce?

Offline bąbielek

Odp: Komiksowa Top Lista - Lipiec 2008
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 31, 2008, 10:35:26 am »
Stary, wyluzuj. Każdy se głosuje jak chce i na jakiej chce podstawie, podaje tyle pozycji ile mu się chce. Ogólnie jak dla mnie, weź się odczep i nie kontynuuj tej farsy. Ja głosuję na przykład tak, że biorę wszystkie komiksy które czytałem i wrzucam je do kibla. Te co się nie spuszczą znajdują się w moim rankingu. I co? Mam się Tobie tłumaczyć?

Klick me up, klick me down.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Komiksowa Top Lista - Lipiec 2008
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 31, 2008, 10:49:45 am »
Dalczego uważasz, że to co piszę, to farsa?

Offline Rork

Odp: Komiksowa Top Lista - Lipiec 2008
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 31, 2008, 10:55:01 am »
No kolego skoro nalegasz to podzielę się z Tobą swoimi refleksjami po lekturze (proszę fanów poszczególnych tytułów o nie wzniecanie pożarów):
 
Senni łowcy – „smętny niekomiks” - Gaiman jest już u mnie spalony…

W poszukiwaniu ptaka czasu - ogromne rozczarowanie w odniesieniu do serii właściwej (być może 10 lat temu byłbym zachwycony – teraz nie jestem)

Y: Ostatni z mężczyzn - przereklamowane amerykańskie g... (rysunki jak to w większości z Vertigo bez rewelacji, sam pomysł nie nowy –fabuła typowy USA – kicz).

Za Królową i Ojczyznę - słabizna w porównaniu do poprzednich

Planetary, Authority -  sam sobie jestem winny gdyż nie lubię komiksów tego typu a jednak je kupiłem (wrodzona zachłanność i to podprogowe oddziaływanie okładek) :(

Samotny Wilk i Szczenię - to faktycznie mogłem wrzucić na 2 miejscu ale ten koleś z wózkiem zaczyna mnie już lekko mierzić...

Ostatecznie Hellboy, chociaż na upartego i ten niczego nie wnosi - widzisz przez Ciebie wpadłem w jesienną depresję uświadamiając sobie ze nic mi się już nie podoba :(.


PS. bąbielek nareszcie zaprezentowałeś zdrowe podejście do głosowania – muszę koniecznie to wypróbować  :D

PS 2 "Darek" naprawdę idź na spacer jest taka piękna pogoda...

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Komiksowa Top Lista - Lipiec 2008
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 31, 2008, 10:55:22 am »
Stary, wyluzuj. Każdy se głosuje jak chce i na jakiej chce podstawie, podaje tyle pozycji ile mu się chce. Ogólnie jak dla mnie, weź się odczep i nie kontynuuj tej farsy. Ja głosuję na przykład tak, że biorę wszystkie komiksy które czytałem i wrzucam je do kibla. Te co się nie spuszczą znajdują się w moim rankingu. I co? Mam się Tobie tłumaczyć?

a jak wirują w tym kiblu to kartki się gniotą??

p.s. żeby nie było offtopu - mam bardzo podobne zdanie do Rorka jeśli chodzi o pozycje lipcowe.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Komiksowa Top Lista - Lipiec 2008
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 31, 2008, 11:07:57 am »
"Darek" naprawdę idź na spacer jest taka piękna pogoda...

Nie pójdę, bo mogę dostać bąbielków na stopach...
Natomiast Ty, Rorku, i Twój wujekmaciej, powinniście chyba dać sobie spokój z komiksami...


 

anything