trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Ongrys  (Przeczytany 464378 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mati29

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1380 dnia: Lipiec 10, 2018, 01:42:10 pm »
w przygotowaniu są oba i 2 i 16. I jak dla mnie mogą ukazać się oba naraz:)

Offline robbirob

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1381 dnia: Lipiec 10, 2018, 01:53:12 pm »
w przygotowaniu są oba i 2 i 16. I jak dla mnie mogą ukazać się oba naraz:)
Super. Jak dla mnie też mogą wyjść razem. Jakieś przecieki kiedy ew. premiera?

Offline nazareth

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1382 dnia: Lipiec 10, 2018, 05:57:50 pm »
Ja brnę przez jedynkę, więc chyba wolałbym najpierw zobaczyć tom 16.

Offline vision2001

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1383 dnia: Lipiec 11, 2018, 08:09:11 am »
Ja brnę przez jedynkę, więc chyba wolałbym najpierw zobaczyć tom 16.
A mi cała #1 czytało się znacznie lepiej niż #13 mniej więcej od połowy do końca...
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1384 dnia: Lipiec 11, 2018, 08:51:15 am »
Ja muszę #1 czytać z przerwami, bo jest to dużo historii po parę stron, a nie jedna czy dwie dłuższe. Necropolis weszło mi na raz, a teraz dawkuję sobie po 2-3 historyjki i jest okej (wyjątkiem była wojna z robotami, bo to dłuższa i też mogłem na raz) :) Trochę banalne są, ale mając w głowie te nowsze komiksy ciekawie się czyta początki.

Offline rebejakub

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1385 dnia: Lipiec 11, 2018, 09:04:05 am »
Przebaczcie odgrzewanego kotleta, ale trochę się już zakręciłem, a na oficjalnym profilu Ongrysa na fb niczego nie znalazłem - w wątku pojawia się info o "Marine".
Jaki jest faktycznie status tego komiksu, to jest oficjalna zapowiedź? Mglisty plan? Dopiero głos ludu?
Z góry dzięki za wyjaśnienie gdyby komuś się zechciało.
Naganiacz, piegża, makolągwa i sum

Offline bluebeery

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1386 dnia: Lipiec 11, 2018, 10:00:19 am »
Przebaczcie odgrzewanego kotleta, ale trochę się już zakręciłem, a na oficjalnym profilu Ongrysa na fb niczego nie znalazłem - w wątku pojawia się info o "Marine".
Jaki jest faktycznie status tego komiksu, to jest oficjalna zapowiedź? Mglisty plan? Dopiero głos ludu?
Z góry dzięki za wyjaśnienie gdyby komuś się zechciało.
Z tego co wiem to na razie życzenia czytelników(w tym piszącego te słowa 😊), ale jeśli coś się zmieniło i wydawnictwo jest zainteresowane tym tytułem to proszę o sprostowanie.

Offline robbirob

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1387 dnia: Lipiec 11, 2018, 10:19:22 am »
Wydawca pojawia się w tym wątku od czasu do czasu, więc liczę, że może sam naświetli najbliższe swoje plany.
Byłoby konkretnie i bez domysłów.

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1388 dnia: Lipiec 11, 2018, 10:21:45 am »
To w ramach głosu ludu odgrzewam sprawę Klossa w integralu.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline nazareth

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1389 dnia: Lipiec 11, 2018, 05:35:09 pm »
Właśnie, Ongrysie zdradź swoje plany! :)

Offline Sybirak

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1390 dnia: Lipiec 11, 2018, 06:08:34 pm »
Właśnie, Ongrysie zdradź swoje plany! :smile:


Myślę,że Kloss w integralu może mieć powodzenie jak w przypadku Ekspedycji i Funky Kovala.

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1391 dnia: Lipiec 11, 2018, 08:18:34 pm »



Pytanie stare jak świat : kiedy można się spodziewać "Praktycznego Pana " i " Tajfun Afera Bradleya" ?
...


"Jesteś podwójnym sobą."

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1392 dnia: Lipiec 12, 2018, 03:53:22 pm »
Kupiłem sobie dzisiaj Diadem Tamary. I z tego miejsca jestem bardzo zadowolony, iż misja przywracania Kapitana Żbika weszła chyba w najważniejszą fazę. Bardzo sprawnie napisana historia, fantastyczna okładka i rzetelna praca w środku. Nie jest to Thorgal, ale super że ten komiks w końcu wyszedł. Mnie się bardzo podoba :smile: A dodatkowo zawsze warto posiadać taki okaz w kolekcji.

Offline Ongrys

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1393 dnia: Lipiec 13, 2018, 07:38:57 am »
w wątku pojawia się info o "Marine"
Z "Marine" jest taki problem, że chyba żadne wydawnictwo teraz nie posiada licencji na tą serię (licencja Clair de Lune już wygasła) a maile wysyłane bezpośrednio do autora pozostają bez odpowiedzi.

To w ramach głosu ludu odgrzewam sprawę Klossa w integralu.
Z Klossem też może być problem licencyjny, ponieważ prawa do rysunków należą teraz do Muzy. Zobaczymy, na pewno nie przed zakończeniem Żbika.

Pytanie stare jak świat : kiedy można się spodziewać "Praktycznego Pana " i " Tajfun Afera Bradleya" ?
Jeśli chodzi o "Aferę Bradleya" - dawno temu już umówiliśmy się z Tadeuszem Raczkiewiczem, że zrobi nowy kolor (bo plansze z oryginalnym kolorem zaginęły), ale na razie nic z tego nie wyszło. Autor też wciąż ma ostatnio różne problemy zdrowotne, co utrudnia lub uniemożliwia mu pracę. Jeśli nie da rady namalować tego koloru, to będziemy go reprodukować ze Świata Młodych, ale to ostateczność.

Co do Praktycznego Pana - razem z nową wersją albumową chcę zrobić reprodukcję odcinków z Razem, ponieważ oryginałów nie udało się odnaleźć (mam skany chyba tylko 2 z 24). Niestety całe moce przerobowe jeśli chodzi o reprodukcję z materiałów drukowanych są skierowane na Żbika, tak więc trudno mi powiedzieć, kiedy będzie Praktyczny Pan, ale będzie na pewno.

Offline robbirob

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1394 dnia: Lipiec 13, 2018, 07:43:58 am »
Ongrysie - dzięki za masę informacji.

A co z najbliższymi planami? Nadchodzi Dredd i może Vance?

 

anything