Autor Wątek: Wydawnictwo Ongrys  (Przeczytany 464104 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bluebeery

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1305 dnia: Grudzień 22, 2017, 06:49:41 pm »
Jak był artbook Thorgala to może artbook Baranowskiego? :biggrin:
Jeśli już mowa o artbookach to poza Baranowskim chętnie bym zakupił również albumy z pracami prof. Skarżyńskiego, Polcha czy Szyszki, no ale to na razie sfera marzeń, choć kto wie... ;)

Offline graves

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1306 dnia: Grudzień 22, 2017, 10:54:35 pm »
A Klossa w integralu byście nie zrobili?
Widziałem kiedyś Klossa w integralu w Czechach.
Niezłe tomiszcze to było.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1307 dnia: Grudzień 22, 2017, 10:58:47 pm »
No, Ongrysie, to nie może być tak, że Czesi mają, a my nie. Oni i tak już mają fajniej od nas.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline juras9

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1308 dnia: Grudzień 22, 2017, 11:21:23 pm »
Chyba każda tego typu seria sprzedałaby się z wielkim hukiem w integralu, czy to klosy, żbiki, piloty, fronty, doman. Może bardziej opłaca się to wydawać w zeszycikach lub jest problem z licencją na takie wydanie?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2017, 11:26:19 pm wysłana przez juras9 »

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1309 dnia: Grudzień 23, 2017, 06:54:34 pm »
To mogłoby być nasze hasło reklamowe: "Zrobimy integral ze wszystkiego!" :smile:
Szkoda , że Ongrys nie wydał zbiorczego Tajfuna.
Te pojedyńcze Tajfuny mają tak cienkie grzbiety, że od kilku lat nie mogę się doszukać na swoich półkach ,, Afery Bradleya,,.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2017, 07:17:06 pm wysłana przez greg0 »
"Jesteś podwójnym sobą."

Offline Czytelnik

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1310 dnia: Grudzień 24, 2017, 11:48:50 am »
...że od kilku lat nie mogę się doszukać na swoich półkach ,, Afery Bradleya,,.


Mogę się mylić, ale chyba "Afera Bradleya" ukazała się tylko w zbiorczym wydaniu, razem z epizodami "Zagadka układu C-2" i "Na tropie skorpiona".

Offline LucasCorso

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1311 dnia: Grudzień 24, 2017, 12:53:46 pm »
Spokojnie. greg0 jest tego świadom. Drażnił się po prostu z wydawcą...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline radef

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1312 dnia: Grudzień 24, 2017, 01:04:05 pm »
Mogę się mylić, ale chyba "Afera Bradleya" ukazała się tylko w zbiorczym wydaniu, razem z epizodami "Zagadka układu C-2" i "Na tropie skorpiona".
Tylko że mówisz o integralu wydanym wieki temu przez Mandragorę z dziwnie odrestaurowanymi kolorami i kreską.
Natomiast jak pisał greg, Ongrys wydał wszystko oprócz "Afery Bradleya" i tak samo jak on, czekam na Ongrysowe wydanie tego albumu.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Klint

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1313 dnia: Styczeń 08, 2018, 10:07:24 am »
Na Fb oficjalnie zapowiedziano już SAGĘ VALTY na styczeń. Zarówno trzeci tom jak i integral.

Offline misiokles

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1314 dnia: Styczeń 08, 2018, 10:26:03 am »
Ale integral będzie w wersji odchudzonej.

Offline Kokosz

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1315 dnia: Styczeń 08, 2018, 02:45:26 pm »
Ale integral będzie w wersji odchudzonej.

To pierwszy integral na świecie, więc trudno mówić o odchudzaniu. Ale będzie mniej wzbogacony, niż zakładały pierwotne plany.

Z tego co szperałem w sieci, Aouamri natrzaskał kilkadziesiąt grafik okołoSagoValtowych. Zamieszczenie wszystkich i tak byłoby chyba niewykonalne. Sam Aouamri pisał (poprzez wydawnictwo Lombard), że nie jest możliwe ich zamieszczenie, tylko trzeba wybrać coś z nowego, przesłanego zestawu - odniosłem wrażenie, że chodzi o jakiś rodzaj wyłączności - jak jakiś rysunek już gdzieś się ukazał, to już nie można go wykorzystać gdzie indziej, ale to może być tylko moje wrażenie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2018, 02:49:34 pm wysłana przez Kokosz »

Offline daviddaniel

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1316 dnia: Styczeń 23, 2018, 06:06:17 pm »
Czy Ktoś wie czy Saga Valty - wyd. zbiorcze będzie wydana w Ongrys czy w Ongrys Kolekcjonerskie?

Offline vision2001

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1317 dnia: Styczeń 23, 2018, 06:16:57 pm »
Czy Ktoś wie czy Saga Valty - wyd. zbiorcze będzie wydana w Ongrys czy w Ongrys Kolekcjonerskie?
Kolekcjonerskie.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline daviddaniel

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1318 dnia: Styczeń 23, 2018, 06:18:10 pm »
Dziękuję za info :smile:

Offline robbirob

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1319 dnia: Styczeń 26, 2018, 10:27:42 am »
Ongrysie, jest szansa, że nowości te nadchodzące i te grudniowe (Pancerni) trafią szybko do ogólnej sprzedaży?
W ostatnim czasie po premierach przechodziliście szybko do pracy nad kolejnymi albumami, a nowości trafiały do jednego-dwóch sklepów. A przecież muszą się jakoś sprzedawać.

 

anything