Autor Wątek: Koniec świata - DIABLO III :o  (Przeczytany 23012 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 04, 2012, 12:47:06 pm »
Założyłem dziś na Blizzardowskim forum o D3 temat z pytaniem, o co chodzi z cichym kasowaniem tematów i banowaniem userów. Dostałem w nagrodę bana za spam/trolling.
Jeżeli posuwają się do takich sposób zmniejszania poziomu widocznego niezadowolenia wśród graczy, to cienko to widzę.

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 07, 2012, 10:55:50 am »
Blizzard sam sobie strzela w stopę przez takie postępowanie. W ogóle dzisiejszy Blizzard to cień tego starego, który potrafił stworzyć rewolucyjne gry (Star Craft, Diablo, Warcraft). Teraz odcina kupony od swoich sukcesów i zamiast starać się polepszać swoje produkty kasę ładuje w PR i różne machlojki (w stylu tych banów albo odmówienia przyjęcia masowych zwrotów D3 od Koreańczyków albo chęci wprowadzenia własnego domu aukcyjnego czy innych mikropłatności, dzielenia gier na kilka części, w wyniku czego Star Craft 2 zapewnia 1/3 rozrywki co Starcraft, itd.) Też cienko to widzę i nie zdziwiłbym się gdyby za parę lat Blizzard wpadł w kłopoty finansowe. Bo naprawdę, skoro darmowa gra wygląda lepiej niż D3 to nie wiem czy śmiać się czy płakać.

Swoją drogą pamiętam jeszcze jak pracownicy Blizzard zapewniali, że Diablo 2 to definitywny koniec serii... Taa... Zamiast spróbować odświeżyć gatunek hack n' slash (a jeszcze lepiej zabrać się za inny gatunek, np. cRPG) i stworzyć coś nowego dostaliśmy masło maślane, które na dodatek szybko jełczeje.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Czaj-nik

Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 07, 2012, 01:10:35 pm »
Swoją drogą pamiętam jeszcze jak pracownicy Blizzard zapewniali, że Diablo 2 to definitywny koniec serii...
Ja chciałem tylko zauważyć, że panowie którzy tworzyli D1 i D2 to od dawna w Blizzie nie pracują.

A co do domu aukcyjnego, to mi kompletnie nie przeszkadza. Jak to mówią "if you can't beat them- join them".
"Explanation: It's just that... you have all these squishy parts, master. And all that water! How the constant sloshing doesn't drive you mad, I have no idea..."

Offline Pawłow

Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 14, 2012, 09:06:39 pm »
Opłaca się pieca modernizować żeby pograć, czy dać sobie spokój? Bo musiałbym ze 3-4 stówki wyłożyć.
shit happens

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 14, 2012, 09:27:27 pm »
Imo odpuść sobie. Szczerze żałuję wydanych na to pieniędzy i boleję nad tym, że licencji nie da się odsprzedać. Choć z drugiej strony są osoby, którym gra się świetnie.

Offline Perek

Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 14, 2012, 10:25:43 pm »
Bo naprawdę, skoro darmowa gra wygląda lepiej niż D3 to nie wiem czy śmiać się czy płakać.
Poważnie, o jakiej grze mowa? chętnie bym sprawdził

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 15, 2012, 12:24:56 pm »
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 15, 2012, 12:38:39 pm »
Graficznie wygląda o wiele lepiej. Pytanie tylko jak z gameplayem i toną innych rzeczy. One w D3 imo kuleją, więc PoE może mieć spore szanse, szczególnie, że jest darmowe.

Offline Perek

Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 15, 2012, 06:25:15 pm »
Graficznie wygląda o wiele lepiej.
Kwestia gustu. Drzewko rozwoju pasywnych skilli to koszmar do ogarnięcia. Czekam na torchlight 2.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 17, 2012, 07:53:19 pm »
Grałem trochę tych godzin w D3 - jakość tekstur nawet się tam nie umywa do tego co widzę na trailerze PoE. Design jest też dużo mroczniejszy, co dla mnie jest plusem. A tak ogólnie to odinstalowuję D3 - szkoda na to miejsca.

Offline Harun

Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 24, 2012, 03:18:20 pm »
A ja w Diablo III nadal pogrywam sobie od czasu do czasu. Teraz będzie ciekawiej po wejściu łatki 1.0.4 ponieważ zmian jest sporo tak, że i tzw. end game będzie dużo ciekawszy, choćby ze względu na poziomy mistrzowskie.

 

anything