Autor Wątek: Koniec świata - DIABLO III :o  (Przeczytany 23070 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gacopierz

Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 05, 2008, 10:33:27 am »
Petycja o pomrocznienie diablo

Ehe, już widzę jak Blizzard korzy się przed tą petycją i posłusznie zmienia cały engine. Najlepiej na 2d i sprite'y z jedynki, bo wtedy wszyscy fani poczują się jak w domu.

Rany bądziu... Blizzard pokazał raptem dwie lokacje, a ci już wietrzą upadek klimatu. Może jak gra wyjdzie i dalej będzie się nie podobać, to zmniejszcie sobie Brightness w opcjach. Albo nie, najlepiej wyłączcie monitor. Wtedy będzie dopiero mhrocznie.

Offline Frey Ikari

Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 06, 2008, 08:06:56 pm »
Cytuj
Ehe, już widzę jak Blizzard korzy się przed tą petycją i posłusznie zmienia cały engine. Najlepiej na 2d i sprite'y z jedynki, bo wtedy wszyscy fani poczują się jak w domu.

Rany bądziu... Blizzard pokazał raptem dwie lokacje, a ci już wietrzą upadek klimatu. Może jak gra wyjdzie i dalej będzie się nie podobać, to zmniejszcie sobie Brightness w opcjach. Albo nie, najlepiej wyłączcie monitor. Wtedy będzie dopiero mhrocznie.
Samo w sobie niezłe(ironia wiadomosci) ale bardziej podobały mnie się przerobione kadry w PS bo zwyczajnie wygladały lepiej.

Offline Gacopierz

Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 06, 2008, 08:38:56 pm »
Może i tak, ale wrzucenie screena do jakiegoś filtra z PS i napisanie do Blizzarda, że to ma wyglądać zakrawa mi na lekką kpinę. Blizzard, zawsze stawiał grywalność na pierwszym miejscu. Idę o zakład, że taka petycja za przeproszeniem gówno fanom przyniesie. Klimatu przecież nie da się powtórzyć, każda gra to inny zestaw przeżyć i doznań. Nawet Fallout1 ma inny klimat niż Fallout2, a przecież grafika ta sama.

Offline Frey Ikari

Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 06, 2008, 10:15:05 pm »
Cytuj
Może i tak, ale wrzucenie screena do jakiegoś filtra z PS i napisanie do Blizzarda, że to ma wyglądać zakrawa mi na lekką kpinę. Blizzard, zawsze stawiał grywalność na pierwszym miejscu. Idę o zakład, że taka petycja za przeproszeniem gówno fanom przyniesie
Tylko że częscią grywalnosci jest klimat, ja poczekam na wersję sklepową bo wtedy wszystko bedzie czarno na białym.

Offline Gacopierz

Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 07, 2008, 10:23:51 pm »
Tu się zgodzę. Klimat jest ważny dla grywalności. Ale, tak jak piszesz, czy ten zaprezentowany przez Blizzarda klimat będzie grywalny, dowiemy się dopiero gdy zagramy.Co będziemy teraz spekulować, trzeba poczekać aż wyjdzie i wtedy jedni się wybluzgają a drudzy powychwalają ;]

Offline Frey Ikari

Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 08, 2008, 05:22:35 pm »
Cytuj
Tu się zgodzę. Klimat jest ważny dla grywalności. Ale, tak jak piszesz, czy ten zaprezentowany przez Blizzarda klimat będzie grywalny, dowiemy się dopiero gdy zagramy.Co będziemy teraz spekulować, trzeba poczekać aż wyjdzie i wtedy jedni się wybluzgają a drudzy powychwalają ;]
A jeszcze inni złośliwie stwierdzą że mieli rację..., znowu... :badgrin:

Offline norbertt

Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 14, 2008, 02:28:47 pm »
do mnie nowy Diabełek nie przemawia - chociaż w dwójkę zagrywałem się godzinami,
po pierwsze dlatego że po obejrzeniu trailerów etc nie widzę tam nic nowego - wygląda to przeciętnie, powiedziałbym podkręcona dwójka, nie widać jakiś konkretnych nowości,

na razie czekam na nową odsłonę Sacred i dopiero jak uda mi się ograć ten tytuł to może zajrzę co kryje Diablo..

Offline Shirosama

Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 21, 2008, 12:04:19 pm »
Już czekam na tą grę. II była genialna że na wszystkich poziomach trudności nawet mi się chciało grać.

Offline krawiec[PL]

Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 15, 2008, 08:55:01 pm »
do mnie nowy Diabełek nie przemawia

No raczej nie powinieneś pisać takich komentarzy bo nowego D3 jeszcze nie ma ;) Przekonasz się czy do Ciebie przemawia jak wyjdzie.
Życie to one man show.

Offline JAPONfan

Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 15, 2008, 09:40:06 pm »
No raczej nie powinieneś pisać takich komentarzy bo nowego D3 jeszcze nie ma ;) Przekonasz się czy do Ciebie przemawia jak wyjdzie.

alez jest. tylk onie w sprzedazy. Mi wystarczaja zazwyczaj jeden filmik z gameplaya i jakies 20 screnow zeby stwierdzic czy gra mi przypasi. Zgadzam sie z norberttem ze D3 jakos nie zachwyca. Niestety ale juz mnostwo tytułów które wygladaj baardzo lookalike jak D3 a juz wyszły.
Chociaz moze to kwestia mojego nastawniena względem całej serii po przygodach z D2.
Bo ja baaardzo nie lubie braku logiki.

Offline Chuck Norris

Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 16, 2008, 07:09:18 pm »
Cytuj
alez jest. tylk onie w sprzedazy. Mi wystarczaja zazwyczaj jeden filmik z gameplaya i jakies 20 screnow zeby stwierdzic czy gra mi przypasi. Zgadzam sie z norberttem ze D3 jakos nie zachwyca. Niestety ale juz mnostwo tytułów które wygladaj baardzo lookalike jak D3 a juz wyszły.

Nie tylko grafika w grach się liczy :) . No chociaż takie diablo to grywalnością nie powala. Choć kiedyś z bratem sie grało w II i I hehe. Stare i jakże niedobre
czasy...

Edit. A te przedmioty " Wrzeszczący rapier wieśniaków." Nie wiem cz to przy tłumaczeniu coś spartolili czy to Blizz poszedł na łatwizne. ;)
Edit2. Choć przyznam, że muzyka mnie urzekła. No i miasta wykonano nie najgorzej. Ale no siekanka niestety. A ta jedyneczka :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2008, 12:13:48 pm wysłana przez Chuck Norris »

Offline krawiec[PL]

Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 16, 2008, 10:07:34 pm »
Nie tylko grafika w grach się liczy :) . No chociaż takie diablo to grywalnością nie powala. Choć kiedyś z bratem sie grało w II i I hehe. Stare i jakże niedobre czasy...

No tak ale w sumie o to chodziło w serii diablo żeby było proste, wciągające i dające dochody ;)
Życie to one man show.

Offline Konował

Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 22, 2008, 09:33:05 pm »
Diablo nie powala grywalnością  :shock: to dlaczego wciąż ma wielu fanów na całym świecie, chyba nie ze względu na grafikę ? 


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 16, 2012, 11:06:34 am »
Wskrzeszam pradawne zło : P

Gra już ktoś? Jakie wrażenia?
Ja zabieram się za granie w niedzielę.

Offline Ibrahim_ibn_Erales

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 162
  • Total likes: 0
  • twitter.com/iberales
Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 16, 2012, 12:21:38 pm »
Beta była dla mnie zaskakująco wciągająca.
Jest o tyle dziwne, że gra wydawała się uproszczonym klonem dwójki.
Chyba czasami po prostu trzeba jakiegoś radosnego odmóżdżacza.
Niestety nie mam teraz czasu na grę, ale jak dobrze pójdzie za jakiś tydzień zakupię i sprawdzę.



W międzyczasie obserwuję sobie ten cały dym w społeczności i mam bardzo smutne wrażenie, ze ludzie to jednak wredne świnie.
Z jednej strony armagedon w dniu premiery, ludzie włażący sobie na głowy i łamiący ręce, wszystko jak w relacjach z wyprzedaży w stanach. Jeszcze brakuje aby ktoś walił gazem po oczach.
Z drugiej strony pierwszego dnia ponad tysiąc pięćset ocen użytkowników na metacriticu. W przeważającej części negatywnych. Bo nie można grać bez sieci, bo serwery w dniu premiery przeciążone, bo nie ma ręcznej dystrybucji skillpointów, bo jest dom aukcyjny, bo to 'prosty hack&slash' (sic!).

W zasadzie jeśli ktoś wystawia 0 albo 1/10 grze, którą kupił w dniu premiery (po otwartej becie!) świadczy bardziej o wystawiającym ocenę, niż o grze, ale deprymujące jest jak wielu ludzi to idioci.
To już nie zasługuje na 'hejters gonna hejt' bo powoli cała społeczność graczy zaczyna brzmieć jakby składała się wyłącznie z rozwydrzonych kretynów.
A średnia wieku gracza rzekomo rośnie.


Pomimo zalewu 'jedynek' od graczy, którzy nie zdołali w grę zagrać, są opinie, które mnie niepokoją.
Przede wszystkim, ponoć na 'normalu' ludzie przechodzą grę w kilka godzin. Diablo zawsze było relatywnie czasochłonną grą, więc jeśli całość fabuły ma się sprowadzić do 'pograj dziesięć godzin, powtórz trzy razy na wyższych poziomach trudności, graj na 'inferno' przez następne 10 lat, aż do następnej części', to jest to cokolwiek rozczarowujące. Ciekawi mnie jaka będzie polityka Blizzarda dotycząca dodatków (czy tylko jeden czy więcej, jak duże i na ile wycenione).

Fabuła nigdy nie byłą mocną stroną Diablo, ale grając w betę miałem wrażenie, ze twórcy poczuli się trochę rozdarci między kreskówkowością fabuły i jej ogólnym infantylizmem a tradycyjną dla serii powagą czegoś co jednak ma być dark fantasy. Coś jak ulica sezamkowa zamieszkana przez nazistów. Nie wiem, zobaczymy.

Grafika chyba nie jest dla mnie problemem. Wygląda jak sprzed dekady, ale w diablo 2 było tak samo, więc to chyba już tradycja. Sam graficzny dizajn był w becie w porządku, ale nie widziałem innych aktów. W d2 dizajn poszczególnych aktów był jednak interesująco różny, a tu nie wiadomo.


W sumie zatem pożyjemy, zobaczymy.
Szczególnie interesowałoby mnie jak twórcy wyobrażają sobie finalny kształt d3 ze wszystkimi dodatkami.
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2012, 12:36:29 pm wysłana przez Ibrahim_ibn_Erales »
God hates figs [Mk 11, 12-14]


I pledge allegiance to my Flag,
and to the Republic for which it stands:
one Nation indivisible,
With Liberty and Justice for all.