trawa

Autor Wątek: Koniec świata - DIABLO III :o  (Przeczytany 23097 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kalasanty

Koniec świata - DIABLO III :o
« dnia: Czerwiec 28, 2008, 12:25:54 pm »
http://www.blizzard.com/diablo3

Niezłe zaskoczenie, aż nie wiem co powiedzieć  :shock:

Offline fin

Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 28, 2008, 01:16:25 pm »
Słabizna. Mogliby jakiś nowy tytuł w końcu ogłosić, zamiast warcraft-starcraft-diablo-warcraft-starcraft itd.

Offline JAPONfan

Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 28, 2008, 02:02:28 pm »
what for? źle sie sprzedają czy jak? blizzard to jeden z niewielu producentów ktorzy robia gry wolno i tylko kilka tytułow ale jak przywala to porzadnie.

Offline fin

Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 28, 2008, 04:00:50 pm »
Bo nie widze sensu w graniu w ta sama gre over and over again.

Diablo 3 jest takie same jak tiberium wars - copypasta wersji sprzed ~10 lat.

bardziej podoba mi sie to co robi ubisoft z pop'em niz blizzard czy westwood ze swoimi grami.

Offline Frey Ikari

Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 28, 2008, 05:49:53 pm »
Strona ma ładną szatę graficzną a i pogranie znowu w Diablo nie jest złe.
Fin ja tam nie wiem ale ludzie nie jęcząna nowe "kopanki" :-?, simsy tez nadal dobrze sie sprzedają :sad:, więc czemu i by nie Diablo??

Offline Hellspawn

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 669
  • Total likes: 0
  • Pijesz? Pije! Jaki znak Twój? Orzeł Biały!
Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 28, 2008, 09:42:21 pm »
modlmy sie do samego baala zeby mialo klimat 1 pliiiizzzzzzzzz
Love sucks....... true love swallows.

Musley... why have You forsaken me!

Offline fin

Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 28, 2008, 10:27:13 pm »
Fin ja tam nie wiem ale ludzie nie jęcząna nowe "kopanki" :-?, simsy tez nadal dobrze sie sprzedają :sad:, więc czemu i by nie Diablo??
no geez, dobrze to sie i cooking mama sprzedaje tylko ze nikt nie robi z tego gry legendy.

Offline Dziex

Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 28, 2008, 10:49:56 pm »
modlmy sie do samego baala zeby mialo klimat 1 pliiiizzzzzzzzz
Z tą grafiką i kolorkami nie ma szans. Chóralna muzyczka z tego filmiku z gameplayem zresztą też jest do zaorania.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2008, 10:54:51 pm wysłana przez Dziex »

Offline Hellspawn

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 669
  • Total likes: 0
  • Pijesz? Pije! Jaki znak Twój? Orzeł Biały!
Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 28, 2008, 11:33:58 pm »
jak mozna bylo zjebac klimat tak pieknej gry (mowie o 2) umieszczajac jako przeciwnikow karly z dzungli, kobiety-koty i przerosniete karaluchy
Love sucks....... true love swallows.

Musley... why have You forsaken me!

Offline fin

Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 29, 2008, 10:01:11 am »
jak mozna bylo zjebac klimat tak pieknej gry (mowie o 2) umieszczajac jako przeciwnikow karly z dzungli, kobiety-koty i przerosniete karaluchy
Ale przynajmniej bossowie byli supcio.

Offline Deytonus

Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 29, 2008, 10:16:33 am »
Wygląda, jak Sacred 2.
Ta, fajnie byłoby, gdyby miało klimat, jak 1, ale widzi mi się, że Blizzard już dawno odszedł od brudu i mroku w grach :F

Offline JAPONfan

Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 29, 2008, 10:38:19 am »
Fin ja tam nie wiem ale ludzie nie jęcząna nowe "kopanki" :-?, simsy tez nadal dobrze sie sprzedają :sad:, więc czemu i by nie Diablo??
no geez, dobrze to sie i cooking mama sprzedaje tylko ze nikt nie robi z tego gry legendy.

ale nie az tak dobrze, Soul calibury, DoA, tekken. A prosze zrobili Mortala jako chodzona nawalanke i co? Ktos pamieta albo kojarzy wogole jakies MK po 4? Poza tym, D1 jest legenda dwojke mało kto wspomina miło, Warcraft2 jest wspominany 3 juz mniej za to WoW jest przebojem. Rownie dobrze mogli by to nazwac "Kill Kill Kill" tylko po co wymyslac nowy swiat jak juz jeden maja z ktorym gracze (i to dosc spora liczba) sa zaznajomieni i z pewnoscia kupia Diablo a nie KKK. \


Ja mam nadzieje ze nie będzie tego bezsensu "czesc jestem facetem ktory kazał poprzedniemu bohaterowi wbic sobie kamien w czaszki przez co spowodowałem odrodzenie sie diablo i znieszczenie mojej wioski, a teraz skasuje cie za identyfikacje tego tandetnego pierscionka"

Offline Krova

Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 29, 2008, 10:42:22 am »
Grafika grafiką, Diablo2 też na starcie wyglądało bardzo słabo (640x480 nigga pleease) co mu nie przeszkodziło w byciu megazajebiaszczą grą  :eek: Blizzard w sumie nigdy nie pakuje w grafikę, wiem, mało odkrywczo piszę.


 Nie będzie na konsole : ( Chociaż nie wyobrażam sobie diablo na padzie.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Deytonus

Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 29, 2008, 10:53:22 am »
Cytuj
dwojke mało kto wspomina miło
O czym dobitnie świadczą pełne serwy D2 na b-necie.

Offline maszeq

  • Nosiciel Wody
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Under Northern Skies
    • deviantart
Odp: Koniec świata - DIABLO III :o
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 29, 2008, 11:37:03 am »
A ja się bardzo bardzo cieszę, jestem fanem całej serii, chociaż nigdy nie grałem nawet na battlenecie, conajwyżej z kumplami po sieci.

Dobrze pamietam jedynkę, szczególnie ścieżkę dzwiękową, ehhhh ten cudowny gitarowy kawałek który leciał w Tristam. Przy dwójce zniszczyłem z radości słuchawki przy 1 zabiciu diablo, instalowałem tą grę więcej razy na swoim kompie niż jakąkolwiek inną, poprostu jest to dla mnie gra do której co jakiś czas ma się ochotę wracać, w przeciwieństwie do gothica czy morrowinda, które 2-3 razy instalowane i już dość. a teraz wyjdzie III i mam nadzieje ze moj przyszły komp będzie w stanie ją pociągnąć, bo nieomieszkam spróbować.
Under Northern Skies