Autor Wątek: Wątek do dyskusji - Forumowy Konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach - II edycja  (Przeczytany 8514 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Girwan

Tu można dyskutować o pytaniach



Offline Hollow

Odp: Wątek do dyskusji - Forumowy Konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach - II edycja
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 25, 2008, 12:32:44 pm »
Cytuj
05. Zakres pytań to filmy, książki, gry komputerowe i konsolowe oraz gry towarzyskie związane ze światem Gwiezdnych Wojen.

Komiksy chyba też powinny w tym być prawda?

Offline Girwan

Odp: Wątek do dyskusji - Forumowy Konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach - II edycj
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 25, 2008, 02:10:29 pm »
mogą być komiksy, możecie się więc spodziewać pytań z komiksów :)



Offline Andman

Odp: Wątek do dyskusji - Forumowy Konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach - II edycja
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 05, 2008, 05:17:46 pm »
Trochę humoru w tym bezwzględnym konkursie:

Offline Girwan

Odp: Wątek do dyskusji - Forumowy Konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach - II edycj
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 15, 2008, 07:32:21 am »
Mamy półmetek konkursu - jak go oceniacie? Trudny. łatwy? Podoba się, nie podoba się? :)



Offline Niuniek

Odp: Wątek do dyskusji - Forumowy Konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach - II edycja
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 15, 2008, 08:38:30 am »
Fajny konkurs. Trochę późno się za niego zabrałem, bo wystartował jak byłem nad morzem.  ;-)
Ale to bardzo dobry sposób, żeby dowiedzieć się sporo o świecie SW, poszukując potrzebnych informacji. :D

Offline Girwan

Odp: Wątek do dyskusji - Forumowy Konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach - II edycj
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 18, 2008, 05:31:46 pm »
Ponieważ ilość pkt za pytania jest zróżnicowana proponuję walczyć do końca. Z doświadczenia wiem, że pod koniec wszystko może się zmienić :)
No i nie tylko pierwsze miejsce jest nagradzane :)



Offline Niuniek

Odp: Wątek do dyskusji - Forumowy Konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach - II edycja
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 19, 2008, 08:05:06 am »
No ja nie patrzę na konkurs jako okazję do zdobycia nagrody, czy coś, tylko jako okazję, do głębszego poznania świata SW.

Ale i tak jesteście źli, bo przez was mam ochotę jeszcze raz przejść JK3:JA.  :lol:

Offline Girwan

Odp: Wątek do dyskusji - Forumowy Konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach - II edycj
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 19, 2008, 10:09:46 am »
No ja się przyznam, że na połowe pytań bym nie odpowiedział :) Wasza wiedza jest niesamowita



Offline Niuniek

Odp: Wątek do dyskusji - Forumowy Konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach - II edycj
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 19, 2008, 05:06:45 pm »
Wasza wiedza jest niesamowita

Wookipedia FTW.  ;-)

Offline Girwan

Odp: Wątek do dyskusji - Forumowy Konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach - II edycj
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 19, 2008, 05:24:22 pm »
ee wikipedia nie ma odpowiedzi na wszystkie pytania :)



Offline Hollow

Odp: Wątek do dyskusji - Forumowy Konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach - II edycj
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 19, 2008, 07:15:23 pm »
ee wikipedia nie ma odpowiedzi na wszystkie pytania :)

Tak. W tym przypadku ossus jest niezastąpiony  ;-)

Offline N11 Ordo

  • Redaktor Gildii Star Wars
  • Młodszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 312
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polish boyfriend
    • http://www.starwars.wikia.com
Odp: Wątek do dyskusji - Forumowy Konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach - II edycj
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 19, 2008, 08:46:54 pm »
Nastąpić pytanie może, na które ossusa wiedza niewystarczająca będzie, hmm :p



Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Odp: Wątek do dyskusji - Forumowy Konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach - II edycj
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 20, 2008, 09:14:19 am »
Nastąpić pytanie może, na które ossusa wiedza niewystarczająca będzie, hmm :p

Tak nam dopomóż Bóg.

W wolnym gwieznowojennym przekładzie:

May the Force be with us.  :p

Offline Girwan

Odp: Wątek do dyskusji - Forumowy Konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach - II edycj
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 20, 2008, 09:36:05 am »
a szukacie odpowiedzi na oficjalnej stronie SW?