Autor Wątek: Na Szybko Spisane...  (Przeczytany 32550 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Na Szybko Spisane...
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 01, 2015, 10:48:55 pm »
Ja się dwóch pierwszych albumów pozbyłem jakiś czas temu, nie wierząc że trójka kiedykolwiek powstanie, a tu taka niespodzianka.

No wiesz? I co, może jeszcze "Pierwszej Brygady" się pozbyłeś, bo wydaje się Tobie, że 9 lat czekania na drugi tom, to za długo?

Offline vision2001

Odp: Na Szybko Spisane...
« Odpowiedź #106 dnia: Listopad 15, 2017, 08:40:20 am »
Kultura Gniewu zapowiedziała #3 Nasz szybko spisane oraz wydanie całości w integralu (który ma mieć mniejszy format). Wow! 10 lat i Śledziowi udało się dokończyć tę serię! Cud!


Czy ktoś z Was wie z czego prócz komiksów może składać się integral? Komiksy #1-3 mają po 52 strony każdy, a integral ma mieć 160 stron... Widzieliście gdzieś o tym jakieś info? Na FB nic nie widziałem, ale mogło mi umknąć...
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2017, 08:43:37 am wysłana przez vision2001 »
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline LucasCorso

Odp: Na Szybko Spisane...
« Odpowiedź #107 dnia: Listopad 15, 2017, 08:45:47 am »
Kultura Gniewu zapowiedziała #3 Nasz szybko spisane oraz wydanie całości w integralu (który ma mieć mniejszy format). Wow! 10 lat i Śledziowi udało się dokończyć tę serię! Cud!


Czy ktoś z Was wie z czego prócz komiksów może składać się integral? Komiksy #1-3 mają po 52 strony każdy, a integral ma mieć 160 stron... Widzieliście gdzieś o tym jakieś info? Na FB nic nie widziałem, ale mogło mi umknąć...


Nie wiem nic o twórczości Śledzia (nie moje klimaty), ale 3x52=156, a 160-156=4
Nie spodziwałbym się wielu dodatków...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline vision2001

Odp: Na Szybko Spisane...
« Odpowiedź #108 dnia: Listopad 15, 2017, 08:50:02 am »

Nie wiem nic o twórczości Śledzia (nie moje klimaty), ale 3x52=156, a 160-156=4
Nie spodziwałbym się wielu dodatków...
Jasne, ale chyba bym zrobił 52-4 (okładki jako strony)=48; 48*3=144 (a, że chyba jest jeszcze strona tytułowa to może nawet 46*3=138) i dodając 4 strony na okładkę to i tak nie wyjdzie 160. Zakładam, że będą ze 3 strony przedruku okładek z wydań albumowych, ale nadal nie daje mi to 160...
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline LucasCorso

Odp: Na Szybko Spisane...
« Odpowiedź #109 dnia: Listopad 15, 2017, 09:07:28 am »
Dolicz dwie puste strony na początku, dwie na końcu (na wrysy), plus ktoś na pewno napisze kilka ciepłych słów o autorze i jego dziele. I już masz 156 plus okładka
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline mappy

Odp: Na Szybko Spisane...
« Odpowiedź #110 dnia: Listopad 15, 2017, 09:18:58 am »
Czyli wydają oddzielnie tom 3 oraz integral zbierający trzy tomy? Format integrala jest mniejszy.

Offline TePe

Odp: Na Szybko Spisane...
« Odpowiedź #111 dnia: Listopad 15, 2017, 09:22:21 am »
Czy ktoś z Was wie z czego prócz komiksów może składać się integral? Komiksy #1-3 mają po 52 strony każdy, a integral ma mieć 160 stron... Widzieliście gdzieś o tym jakieś info? Na FB nic nie widziałem, ale mogło mi umknąć...
Na facebooku Dr Śledzu odpowiada na to pytanie: W dodatkach są tylko okładki albumów.

Offline Strefa Komiksu

Odp: Na Szybko Spisane...
« Odpowiedź #112 dnia: Listopad 15, 2017, 09:45:25 am »
Cytuj
Nie wiem nic o twórczości Śledzia (nie moje klimaty)


Komiksy Śledzia to nasze dziedzictwo kulturowe.
Nie ma to, tamto... Trzeba je znać :smile:

Offline vision2001

Odp: Na Szybko Spisane...
« Odpowiedź #113 dnia: Listopad 15, 2017, 10:53:48 am »
Na facebooku Dr Śledzu odpowiada na to pytanie: W dodatkach są tylko okładki albumów.
Dzięki. Nie śledzę Śledzia  :cool:  na FB. I w ogóle go nie śledzę. Więc widzę, że #3 mnie w pełni zadowoli :)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Sokratesik

Odp: Na Szybko Spisane...
« Odpowiedź #114 dnia: Luty 06, 2018, 10:31:41 pm »
Właśnie połknąłem "trójkę". Świetna. Wg mnie to jeden z najlepszych polskich komiksów ostatnich lat. Wesoła, wzruszająca i smutna historia. Ciekawe czy autor chciał przekazać smutek, czy tylko czytelnik (czyli ja w tym przypadku) tak odebrał przesłanie komiksu.
A jedno jest niesamowite. Rysunki są raczej karykaturalne, jednak kobieta głównego bohatera jest po prostu piękna  :smile: pomimo tego, że rysowana w takim stylu. Czyżby autor umiał przelać w rysunkach tej damy swoje uczucie na papier... ?  :wink: Dla mnie to genialne