Autor Wątek: Rebuild of Evangelion  (Przeczytany 105390 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 26, 2009, 04:07:10 pm »
Dzięks, jakoś true kijowa, ale przynajmniej dało się postacie rozpoznać. Pozostaje czekać bo zapowiada się niezła akcja :p A i czy dobrze widziałem, 02 z jakimiś działami był na plecach?
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 26, 2009, 05:10:33 pm »
Ano widać jakieś działa, może być interesująco ^^ Niepokoi mnie za to inna rzecz jeśli chodzi o 02... mianowicie chodzi mi o to dziwne coś co ma na głowie



Ogólnie nowy dizajn tej jednostki jest boski ale wszystko psują te różki imo.

Offline Hunter Killer

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 26, 2009, 06:50:50 pm »
Fakt, 02 zawsze było fajne pewnie przez te 4 ślepka, ale te różki są nijakie, wolałbym stary dobry 02.

A i tak wolę 00, choć czekam jeszcze na te nowe efki  :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 26, 2009, 07:12:02 pm »
Tak przy okazji Ev w Rebuildzie to przyszło mi właśnie na myśl... ciekawe czy będziemy mieli rebuidowskie Evy Series? Nasze sliczne skrzydlate aniołki. Wiem że teraz historia ma się potoczyć inaczej ale w sumie nie widzę przeszkód by te modele pojawiły się w jakimś innym kontekście czy coś. Chociaż z drugiej strony jeśli by ich nie było to oryginalna Eva zachowałaby więcej ze swej oryginalności a walka Asuki w Endzie stałaby się jeszcze bardziej legendarna ^^

Offline Revan

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 28, 2009, 04:54:44 pm »
Te rogi są do kitu. Czemu nie może wyglądać tak jak tutaj:
http://img21.imageshack.us/img21/1193/evangelion180.jpg
Numer 5 wygląda jeszcze fajnie, ale 6 to porażka. Kolorystyka ssie. Głowa jest do kitu. Na choler ma inne bindersy. I dlaczego ma te wiertła zamiast rąk.

Cytat: Dino'
Tak przy okazji Ev w Rebuildzie to przyszło mi właśnie na myśl... ciekawe czy będziemy mieli rebuidowskie Evy Series? Nasze sliczne skrzydlate aniołki.
Raczej nie bo numery 5 (ten model mógłby się nadawać na nową serieskę) i 6 wyglądają inaczej. No chyba, że ogólnie wszystkich jednostek będzie więcej niż 13.

Offline Dino

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 28, 2009, 06:34:08 pm »
Czemu nie może wyglądać tak jak tutaj:
http://img21.imageshack.us/img21/1193/evangelion180.jpg
Numer 5 wygląda jeszcze fajnie, ale 6 to porażka. Kolorystyka ssie. Głowa jest do kitu. Na choler ma inne bindersy. I dlaczego ma te wiertła zamiast rąk.
Szczerze to mi się ta szóstka nawet podoba... a raczej podobałyby mi się gdyby nie jeden szczegół - gdyby to nie był Evangelion xD Ma ciekawą stylistykę ale za cholerę nie pasi do NGE. No i kolorystyka rzeczywiście mogłaby być lepsza. A tak w ogóle skąd ten obrazek? Raczej nie oficjalny, jakiś art ale na czym oparty? Czy GAINAX pokazał już gdzieś nowe Evy w pełnej okazałości tak jak tu? Bo z trailera raczej by tego chyba nikt nie wymalował. Zresztą na tym obrazku 02 też ma jakieś różki. Wprawdzie lepsze niż na tym, który ja podałem, ale wciąż idiotyczne.

Raczej nie bo numery 5 (ten model mógłby się nadawać na nową serieskę) i 6 wyglądają inaczej. No chyba, że ogólnie wszystkich jednostek będzie więcej niż 13.
No właśnie ^^

Offline Hunter Killer

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 28, 2009, 07:16:59 pm »
Nadchodzę z odsieczą.
To są przypuszczalne EVY, nasza "5" i "6" to tak na prawdę EVY nowych postaci, 6 ma pilotować ponoć jakaś laska, a 5 sam Kaworu. Po za tym zauważcie, że 5 od pozostałych - 00, 02, 03, 04, różni się tylko głową i kolorystyką. W trailerze była pokazana głowa tej EVki w momencie jak pojawił się Kaworu. Zatem można zakładać, że Kaworu (imho  :-? ) będzie pilotował EVE, a skoro była pokazana głowa tego Unitu to wystarczyło dorysować pod starą.
A jako że to ma być niby maszynka Kaworu a ten robi dla SEELE (co było pokazane na końcy 1 części), to można założyć iż EVA ta nie posiada oznaczenia i była robiona po za wiedzą NERVu.
"6" nie ma jakiś oficjalnych artów i nie wiadomo jakie to ma mieć oznaczenie, zakładam jednak iż może być to kolejna maszynka SEELE, albo jakiś specjalny unit, zwłaszcza że ma inne naramienniki i brak zwykłych rąk.
A o ile pamiętam to tors jest skopiowany ze zwykłych series, czyli oryginalnych 05-13, a dodane jedynie łepek, łapki i te naramienniki.

Kolejne co zauważyłem, to to że EVA która wyleciała w powietrze miała inny łeb od 03, a tu 03 i 04 mają identyczne.

A tak btw, to ta "6" ma kiczowate te ręce, a tak to nawet ok.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 28, 2009, 07:23:46 pm »
Czy ja wiem, jak dla mnie 03 i 04 mają takie same pyszczki. Po prostu 03 widzieliśmy z mocno rozbudowaną mimiką dzięki Aniołowi więc może stąd to wyobrażenie o różnicy między nią a 04. Według mnie obie jednostki wyglądają tak samo, tyle że kolory inne.

Offline Hunter Killer

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 28, 2009, 10:53:48 pm »
No niby tak, bo różniły się "wlotami powietrza" (nie wiem jak to nazwać), 03 miał w sumie 4, po dwa na stronę i ździebko inaczej wyprofilowany główny pancerzyk na hełmie, jakby tak wyżej, za to 04 miał łącznie 2 wloty, po jednym na stronę na wysokości ucha (?) i niższy profil głowy.
Część twarzoczaszki to właściwie to samo.  :D

Wiem czepiam się ale sam Mistrz to zauważył.  :badgrin:

Cytat: Dreadorus Maximus w temacie "Evangeliony" napisał:
Metalicznego. Jedyne skąd to wiadomo, to figurka wypuszczona przez Gainax. Był trochę podobny z pyska do 03.

Ale ok, już się nie czepiam.  ;-)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Revan

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 29, 2009, 06:39:57 pm »
Cytat: Dino
A tak w ogóle skąd ten obrazek? Raczej nie oficjalny, jakiś art ale na czym oparty? Czy GAINAX pokazał już gdzieś nowe Evy w pełnej okazałości tak jak tu? Bo z trailera raczej by tego chyba nikt nie wymalował.
To jest na podstawie preview'a z pierwszej części. I szóstka ma te debilne wiertla.

Cytuj
Zresztą na tym obrazku 02 też ma jakieś różki. Wprawdzie lepsze niż na tym, który ja podałem, ale wciąż idiotyczne.
Ale i tak sporo lepsze niż to co chcą wcisnąć do filmu.

Cytuj
="Hunter Killer"]Kolejne co zauważyłem, to to że EVA która wyleciała w powietrze miała inny łeb od 03, a tu 03 i 04 mają identyczne.
Z tego co pamiętam 3 i 4 zawsze wyglądały tak samo pod względem budowy (różnica kolorystki).


Offline Hunter Killer

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 29, 2009, 07:19:43 pm »
post wyżej opisałem czym różniły się 03 z serii a 04 z figurki, bo niestety w serii nie pokazali zbliżenia na 04.
Ale jak pisałem to szczegóły.  ;-)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 29, 2009, 09:50:10 pm »
W serii nie ma 04 ale poza figurkami jest choćby to (a tutaj to samo w mniejszej wersji ale z oznaczeniem GAINAXu żeby nie było ^^). Ale coś myślę ze trochę odchodzimy od tematyki tematu ^^

Offline Hunter Killer

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 29, 2009, 10:21:16 pm »
Moderatorzy nie gonią to możemy. :p

Ale żeby nie było, co myślicie o Kaworu...były słuchy że ma biegać w EVie. Trochę mocno odbiegające od założeń, chyba że teraz nie jest aniołkiem (co przeczy ostatnia scena z jedynki, kiedy siedzi na księżycu)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 29, 2009, 10:35:19 pm »
Eee, Aniołkiem jest na bank, co to SEELE se na księżycu działać nie może? ^^ Co do sterowania Evą to w mandze też pojawił się wcześniej niż w serii TV i sterował Evą-02. Wiem że manga to inna historia no ale tak tam było. Zresztą w serii TV też miał boegać w Evie tyle że nie zostało Aniołków do pokonania i po kilku treningach sam zaastakował. Myślę że w Rebuildzie może być tak jak w mandze że Kaw będzie najpierw walczył w Evie z Aniołami a gdy wszystkie przed nim padną on sam zaatakuje.

Offline Hunter Killer

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 29, 2009, 11:11:54 pm »
Ciekawie prawicie kumo...w sumie chciałbym zobaczyć Kawa walczącego z aniołkiem :d
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


 

anything