trawa

Autor Wątek: Mass Effect  (Przeczytany 62296 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PanCiacho

Odp: Mass Effect
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 06, 2008, 03:39:11 pm »
I znowu premiera przesunięta, przedwczoraj podali że przesuwają premierę z 17 na .... 12 lipca :P U Sporej częśi społeczności graczy na jednym z for internetowych powiało hurraoptymizmem jaki to CDP nie jest super że postarał się że gra wyjdzie wcześniej, kilku z bardziej chłodnymi głowami zauważyło że i tak premiera została sporo opóźniona (bo chyba 2 tyg) i nie ma co się cieszyć :D

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Mass Effect
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 14, 2008, 03:49:38 pm »
Jedno słowo na podsumowanie gry: EPIC!
Ja chcę drugą część xC

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Mass Effect
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 29, 2008, 06:08:23 pm »
Dwie wiadomości. Na początek ta dobra xD

Ukazał się dodatek do Mass Effect: Bring Down the Sky. Oraz łatka o numerze 1.01. Jednak... Polscy gracze na dodatek i łatkę poczekają. Znając CDP i wydawanie łatek do NN2, to długo poczekamy xD Dodatek jest niekompatybilny z polskim wydaniem gry. I nie ma tutaj znaczenia, czy zainstalowaną mamy angielską wersję, czy polską. Ergo: na dodatek możemy popatrzeć na stronie ;) Tak samo na łatkę xD God bless CDP! xD

Offline fin

Odp: Mass Effect
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 29, 2008, 06:51:59 pm »
NO k**wa!

Nie dosc ze czekam na gre prawie 2 miechy wiecej, wydaje 95 zloty z uzyciem wplnow, czyli o 20 wiec niz dalem za np. bioshocka, musze przebolec okropny dubbing, to jeszcze sie okazuje ze o patchu i dodatku moge zapomniec.
I niech mi ktos jeszcze powie ze orginaly sa lepsze niz piraty...

Offline DARKMAN

Odp: Mass Effect
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 29, 2008, 11:14:28 pm »
Trzeba bylo sie zaopatrzyc w wersje na X'a :P Wlasnie drugi raz sobie pykam na hardzie.

Odnosnie Bring Down the Sky, heh dobrze, ze dodatek byl taki tani bo prawde powiedziawszy jest raczej cienki... Owszem mamy nowa rase Batarian z ich pieskami, ale jest to raczej krotki przerywnik... No i cala jedna nowa lokacja...

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Mass Effect
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 29, 2008, 11:16:13 pm »
Na PC jest darmowy, więc nie ma co narzekać (gdyby nie to, że na polskim wydaniu nie pogram na razie ;s) xD I coś o drugim zaczynają mówić.

Offline fin

Odp: Mass Effect
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 30, 2008, 06:39:36 pm »
I coś o drugim zaczynają mówić.
My PIERWSI dostaniemy o nim info, trzymam CDP za slowo!

Offline JAPONfan

Odp: Mass Effect
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 30, 2008, 07:06:24 pm »
40 dni temu napisal tak o patchu do polskiej wersji.


Może z opóźnienia wyniknie jeszcze jeden plus, już w sumie charakterystyczny dla takich sytuacji ;] Mianowicie wgranie patchy i poprawka bugów crashujących grę. Tak jak z podróżami między planetami. Robili tak nie raz, to może i teraz uderzą w tym kierunku nie marnując czasu który sobie dali.

Watpie, IMHO kazdy patch bedzie musial przejsc przez raczki cdp bo przeciez namieszali w kodzie samej gry (vide brak zabezpieceznia). zreszta nie zdziwie sie jesli po pierwszym patchu gra bedzie wymagała jednak internetu albo bedzie robila interal error.

Offline Krova

Odp: Mass Effect
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 20, 2008, 11:19:53 am »
Piszę tutaj, bo wersja na x0 i pcta to prawie to samo w sumie.


 Gra świetna, ale przeżyłem głębokie rozczarowanie, kiedy NAGLE MI SIĘ SKOŃCZYŁA :| Po marnych 13h graniaaa :S Myślałem że główny wątek będzie dłuższy a tu 4 planety chyba i baj baj ;x Za szybko po nim poleciałem, teraz zacznę grę od nowa, tylko że biotyczką (swoją drogą też lipa z poziomem trudności, miałem walkę na normal i pod koniec gry jaggernout gethów schodził po 2 sekundowej serii :\ Strasznie łatwo się zrobiło soldierem, leciałem i wszystkich tłukłem bez problemu).
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline DARKMAN

Odp: Mass Effect
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 20, 2008, 03:48:09 pm »
Hmm widzisz ja robiac (prawie) wszystkie questy poboczne (+ eksplorujac wszystkie dostepne planety) dobilem do 30+ godzin...

IMHO twoje 13h na glowny quest to wcale nie jest tak zle... Odnosnie poziomu trudnosci - na "normal" grajac biotykiem umiejacym korzystac TYLKO z pistoletu gra nadal byla prosta (chociaz ostatniego bossa musialem dosc dlugo tluc), na "hard" gralem soldierem i nie powiem pare razy zdarzylo mi sie zginac jednak nadal bylo wzglednie prosto...

P.S. Achievementy daja ci bonusy do przyszlych gier :) Samo przejscie gry podnosi takze maksymalny poziom postaci do 60 (na hardzie dobilem zdaje sie do 54).

Offline Hang Man

Odp: Mass Effect
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 20, 2008, 04:06:31 pm »
Dla mnie 13 h na głownego storyline'a to zdecydowanie za mało.

Tym bardziej, że questy związane z eksploracja planet są naprawde ordynarnie prostackie. :-?

a tak poza tym, to gra jest bardzo fajna, tylko na pewno nie zasłużyła na te "ochy" i "achy" jako odkrycie roku i kamień milowy w RPG.

In plus na pewno pójdzie walka. chyba pierwsza tak zgrabnie złozona hybryda strzelanki i RPG.
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline DARKMAN

Odp: Mass Effect
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 20, 2008, 04:20:57 pm »
Hmmm kamien milowy w RPG moze to nie byl, ale IMHO nadal to jedno z najlepszych RPG w jakie dane bylo mi zagrac. Aktualnie obecnie jest w moim rankingu na #1, jednak niedlugo pewnie to sie zmieni za sprawa Fallout 3 :D

Offline shinmoteuchi

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 125
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lubisz to mala, oj lubisz
Odp: Mass Effect
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 05, 2008, 12:57:40 pm »
Napewno dluzej sie gra w nia niz w Fable.  8)

Moim zdaniem Mass Effect byl tym co bylo potrzebne gracza - swieza fabula i nowy swiat do poznania.
Dodam jeszcze, ze wersja wydana przez SziDi Projekt jest najpiekniejszym i najobszerniejszym wydaniem jakie mam w swojej kolekcji (w wersji za 100zl ofkorz). No i ta mozliwosc wyboru miedzy polskim i angielskim dubblingiem... miodzio!

Pytanie teraz brzmi - czy Fallout 3 bedzie rownie dobry, czy moze lepszy...


Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Mass Effect
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 21, 2008, 02:55:52 pm »
Pozdrawiamy CDP! Łapki w górę i machamy!

Cytat: Bioware
For the Eastern European versions of the game our agreement with the publisher did not include the downloadable content, so we did not work on it.

Dla zainteresowanych link do tematu na forum Mass Effect.

Offline Idaan

Odp: Mass Effect
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 28, 2008, 09:30:21 pm »
Nie mogę wyjść z podziwu, do jakiego stopnia każdy element fluffu w tej grze jest ekhm.. ukłonem w stronę jakiegoś kultowego sci-fi. Quariańska flota a la BSG spodobała mi się na początku, ale im bardziej się zagłębiam, tym więcej tych "zapożyczeń".

A tak to gameplay fajny, ale nie powala na kolana i nie zwala nieba na głowę.

 

anything