Autor Wątek: Final Destination 2  (Przeczytany 5624 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LastVegas

Final Destination 2
« dnia: Czerwiec 19, 2003, 12:08:49 am »
Co sadzicie o tym filmie? Mysle ze jest lepszy niz czesc pierwsza a jedynym mankamentem jest ten dyskomfort, iz film jest nieco wtorny ;). Tak czy inaczej uwazam ze trzyma w napieciu i czasami, a wlasciwie zawsze zaskakuje swoimi rozwiazaniami.

Smierc znow ma plan i trzeba jej przeszkodzic w jego realizacji, bohaterowie ponownie odwiedzaja pracownika prosektorium (?) i dowiaduja sie kilku waznych informacji ( ten wesoly facio po prostu jest najlepsza postacia w calym filmie, ma ciekwe podejscie do swojej pracy :/ ).

Czasami widzowie o bardziej wrazliwych nerwach moga czuc obrzydzenia jako ze smierc serwuje swoim ofiarom naprawde obrzydliwe metody zejscia z tego swiata.

Ciekawy filma na jeden gora dwa razy.
egions from Hell are marching to the gates of Heaven. I`m Their General, general of 7 Sins...And we have only one purpose. Destroy the world. The human world... The Paradise! We march to The Paradise!!!

Offline Spajder

Final Destination 2
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 19, 2003, 11:48:30 am »
Film jest tak skonstruowany, że już w połowie dowiadujemy się, jakie będzie zakończenie - to jest, w momencie, gdy narkoman ratuje chłopaka. Będzie z tego chyba serial.

Niesamowita jest scena na autostradzie, od początku wisi nad nią jakieś fatum, a karambol jest niemal perfekcyjny. Do czego można się przyczepić? Ludzie giną w wymyślny, czasem przerażający sposób (jednak prysznica, czy autobusu z jedynki nic nie przebiło), a znajomi patrząc na to tylko płaczą, zero przerażenia. To trochę dziwne. Ta kwestia nie szwankuje tylko w pierwszej scenie z autostradą. Główna bohaterka patrząc na płonącego w samochodzie faceta jest naprawdę profesjonalnie zszokowana.
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline LastVegas

Final Destination 2
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 19, 2003, 11:58:09 am »
Scena na autostradzie jest super skonstruowana, czasami mam wrazenie ze widze te "znaki" na wlasne oczy, jak sie czlowiek naoglada takich filmow to zaczyna sie rozgladac ;)
Cytuj

Ludzie giną w wymyślny, czasem przerażający sposób

Racja ale podejscie do tego jest jakies takie bardziej bezposrednie niz w czesci pierwszej, oni po prostu gina w obrzydliwy sposob, np.: ta spadajaca drabinka chwila napiecia i bum po wszystkim, albo poduszka powietrzna czy spadajaca szyba, tudziez grill na koncu. Generalnie film zrealizowany doskonale w moim odczuciu, ale mimo wszystko juz wiemy o co chodzi.
egions from Hell are marching to the gates of Heaven. I`m Their General, general of 7 Sins...And we have only one purpose. Destroy the world. The human world... The Paradise! We march to The Paradise!!!

Offline Spajder

Final Destination 2
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 27, 2003, 07:03:21 pm »
Moim zdaniem była to świetnie zekranizowana młodzieżowa wręcz druga edycja tego samego filmu. Efekty fajne, a scenariusz wtórny, nie bardzo odbiegający od pierwszej częsci. Gdy usłyszałem krzyk murzyna: Ja kontroluję moje życie! To było jak kolejna część Piątku 13 - tego.

A końcowa scena z rączką na stole. Świetna! Dostałem ataku śmiechu, ale ludzie dziwili się, czemu się śmieję. Czarny humor. Ot co.
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline LastVegas

Final Destination 2
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 28, 2003, 12:50:26 am »
Spoko, u mnie z koncowa scena bylo podobnie, tylko jesce stwierdzilem ze "Brian wrocil", ta scena jest beznadziejna na tle filmu, ale jakos zamiast mnie przestraszyc strasznie mnie rozbawila ( dziwne nie ? ;) )

Scena z murzynem tez byla ciekawa, choc troche przekombinowana. Jak juz sie czepiam to moge dorzucic jeszcze scene z kajakiem tuz przed jego wyjsciem z mieszkania, byla jakas taka sztuczna, jakby Micro Machines ;)
egions from Hell are marching to the gates of Heaven. I`m Their General, general of 7 Sins...And we have only one purpose. Destroy the world. The human world... The Paradise! We march to The Paradise!!!

Offline tyciu

Final Destination 2
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 21, 2003, 12:32:21 am »
Cytat: "Spajder"

A końcowa scena z rączką na stole. Świetna! Dostałem ataku śmiechu, ale ludzie dziwili się, czemu się śmieję. Czarny humor. Ot co.


jak ja bylem to smialo sie cale kino (jakies 10 osob :))

Poszedlem na film nie oglodajac jedynki i calkim mi sie spodobal (glownie za cala scene zakonczona szybkim opuszceniem drabinki hh':)
hy can we not be sober.....

Offline darksphere

Final Destination 2
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 22, 2003, 05:34:12 pm »
-------------------------------------------------------------GNIOT STRASZLIWY

Offline Zibi

hmm
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 22, 2003, 06:33:54 pm »
Film nawet niezly (jesli chodzi o rozrywke), ale jako glebsze kino tego nie mozna zaliczyc. Z dziewczyna bym na to nie poszedl.

Offline Spajder

Final Destination 2
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 22, 2003, 09:18:01 pm »
Bo to nie ma być nic głębszego. Aczkolwiek, gdyby było więcej scenek typu, chłopak rzuca jajecznicę, a potem dzięki temu ginie - po uprzednim progresyjnym dojściu do ów sytuacji, uznałbym go nawet za ambitny.
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

 

anything