Autor Wątek: Serwis społeczności Mordheim.  (Przeczytany 36948 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Skavenblight

Odp: Serwis społeczności Mordheim.
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 07, 2011, 01:38:25 pm »
O nie! Dobry wąsik nie był zły :( Echhh, dawno się nie widzieliśmy, skoro ośmielasz się wąsy golić :P
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Inkq

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Serwis społeczności Mordheim.
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 07, 2011, 01:39:28 pm »
O nie! Dobry wąsik nie był zły :( Echhh, dawno się nie widzieliśmy, skoro ośmielasz się wąsy golić :P

Oj dawno :( Przydało by się gdzieś kiedyś spotkać :)

Offline Motorek

Odp: Serwis społeczności Mordheim.
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 11, 2011, 04:40:25 pm »
Co słychać? :)

Gdzie się podział Najmita? :(

Pozdrawiam :)

BTW dobry rok tu nie zaglądałem, albo i lepiej:P

Offline Inkq

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Serwis społeczności Mordheim.
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 12, 2011, 01:40:58 pm »
Kopę lat Motor?

Robicie coś u siebie, jakiś turniej? Przyjechałbym się z wami zobaczyć  :cool:

A Najmita znikneła, teraz jest cos nowego :-P



Offline Skavenblight

Odp: Serwis społeczności Mordheim.
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 20, 2011, 09:02:19 am »
Cześć Motor :)
Grasz jeszcze? W WFB, Mordheim, cokolwiek z figurkami?

Najmita jako forum już nie istnieje - teraz jest Azylium: http://azylium.vot.pl/Forums.html
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Filth_of_Fenris

Odp: Serwis społeczności Mordheim.
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 10, 2011, 10:10:22 am »
Motor ty mówisz że z rok Cie tu nie było? Ja już od ładnych paru lat nie zaglądałem tutaj ani nawet do swoich figurek. Banda beastmenów cały czas nie sklejona leży i sie kurzy. Ale ostatnio znowu mnie troche naszło na Mordkę i noszę się cały czas z pomysłem organizacji turnieju przy okazji jednego z "konwentów" klubowych. Turnieje WFB robimy już regularnie, pierwsza większa impreza też wyszła nieźle. Problem tylko jak zwykle w makietach i niestety stołach. Makiety wraz z Elminem powoli robimy, ale no co dwie osoby moga. Po ostrym weekendzie mamy pare makiet i przeszkadzajek. W kwestii stołów to klub potrafi wystawić około 20 ale wszystkie prawie są wykorzystywane przez battle'owców a i są w wymiarach typowo pod WFB.

Co do turnieju wyjazdowego Inkqu to można by pomolestować Elmina i w końcu ruszyć się ekipą znowu. Buc ma pojazd w który można by sie zapakować i wyruszyć na podbój ostatnich miejsc turniejowych :biggrin:

A na koniec pochwale sie jeszcze makietkami, bo aż tak jestem próżny i oczekuje pochwał, głaskania po głowie i kubka kawy w nagrode. Makiety zrobione na wzór tych od Treasure Huntersów. Pierwsze próby w sumie ich robienia więc narazie są to generic type ruinki. W planach jednak mamy juz bardziej wyjątkowe budynki. Chociaż i tym staraliśmy sie nadać troche inny wygląd by nie powiało nudą na stole od początku ;]



Jakość zdjęć nie najlepsza ale robione były o 2 w nocy w poniedziałek po całym weekendzie ostrej pracy twórczej.
There's no God. There's only the Emperor."

Offline Wojtek_Krz

Odp: Serwis społeczności Mordheim.
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 17, 2011, 10:18:10 pm »
Cześć Motor :)
Grasz jeszcze? W WFB, Mordheim, cokolwiek z figurkami?

Najmita jako forum już nie istnieje - teraz jest Azylium: http://azylium.vot.pl/Forums.html


Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego upadła jedyna sensowna strona o mordheim?

Offline Skavenblight

Odp: Serwis społeczności Mordheim.
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 18, 2011, 12:19:54 pm »
Ponieważ serwis był faktyczną własnością jednej osoby, która uznała, że może z nim zrobić co tylko zechce, również i zniszczyć. To zawsze łatwiejsze od budowania, zwłaszcza jak się chce kogoś ukarać za własne błędy.

Co do Azylium, nie będę przekonywać, że jest lepsze, fajniejsze i mordheimowsze ;) Są tam ludzie z dawnego forum najmity, atmosfera sympatyczna, miło się gada. I tyle, nic wielkiego, ale i również nic, co do czego można by się obawiać, że nagle upadnie czy też że powstanie tam jakaś afera.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Ushabti

Odp: Serwis społeczności Mordheim.
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 09, 2011, 11:13:07 pm »
Same old sith ...

Kto chciał już dawno dowiedział się co i jak...

Najmita wciąż istnieje jako blog, na którym każdy może wkleić co tylko zechce. Gdy ludzie z Azylium stwierdzili że przenoszą się gdzie indziej bo najmity nie dzierżą, nie było sensu trzymać obu for z tą sama treścią.
Obie wersje wydarzeń do znalezienia zarówno na jednej, jak i na drugiej stronie.

Pozdrawiam!
url=http://www.najmita.net]Serwis społeczności Mordheim[/url]

Offline skolo

Odp: Serwis społeczności Mordheim.
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 14, 2011, 05:37:38 pm »
ah te początki Mordheim :wink:

a ze sie tak zapytam, czemu cala baza danych mordheim nie istnieje juz na gildii? przeciez nikomu nie zabronilem publikacji, nawet nikt mnie nie pytal itp.

szkoda, bo duzo artów bylo i cala masa roznych roznosci...
napracowalem sie nad tym jak wół
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2011, 05:42:59 pm wysłana przez skolo »

Offline Inkq

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Serwis społeczności Mordheim.
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 14, 2011, 07:28:25 pm »
ah te początki Mordheim :wink:

a ze sie tak zapytam, czemu cala baza danych mordheim nie istnieje juz na gildii? przeciez nikomu nie zabronilem publikacji, nawet nikt mnie nie pytal itp.

szkoda, bo duzo artów bylo i cala masa roznych roznosci...
napracowalem sie nad tym jak wół

Cała stara baza danych została z archiwizowana. Postaram się sprawdzić czy jeszcze istnieje ;)

Offline skolo

Odp: Serwis społeczności Mordheim.
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 17, 2011, 10:24:57 am »
dzieki. chetnie bym zerknal jak to wygladalo i posmial sie zdziebko z moich pierwszych tlumaczeń ;-)