Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1372695 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Odp: Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4470 dnia: Listopad 25, 2016, 09:12:43 pm »
Który to jest ten najelpszy?


X-Men 1/91 a w polsce X-Men #23 (1/1995): Rubikon


Pamiętam jak ja przez lata byłem ciekaw jak ta historia z Magneto się zakończyła bo przegapiłem kolejny numer. Rozgrzebywać te historie na nowo po latach lub odkrywać w nich nowe smaczki przez pocięte polskie wersje to crème de la crème.

Offline Gmork


Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4472 dnia: Listopad 26, 2016, 01:16:03 pm »
@UP
Tyle wygrać. Mam z tych tylko MM 2/92, wiec reszty ci zazdroszczę. Donald i Spółka jako produkt gigantopodobny też bardzo fajny. Brawo Ty.

Offline Mawer

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4473 dnia: Listopad 26, 2016, 01:17:51 pm »
Nie moje klimaty, oddam do biblioteki albo na makulaturę  :wink:

Offline radef

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4474 dnia: Listopad 26, 2016, 03:03:34 pm »
Nie moje klimaty, oddam do biblioteki albo na makulaturę  :wink:
Z tego co widzę stan nie jest aż tak zły, więc ze sprzedaży kilka złotych byś uzyskał. Choć z drugiej strony nie ma w nich żadnego Barksa czy Rosy, bo wówczas wartość wzrosłaby nawet kilkukrotnie.
Co najważniejsze - nie oddawaj na makulaturę, prawdziwy fan komiksu nie powinien tak robić z żadnym komiksem.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Holsten

Odp: Odp: Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4475 dnia: Listopad 26, 2016, 07:28:04 pm »
tak, rea czasami wydaje takie cegły (widoczny na zdjęcia sherlock holmes). odpowiedź jest dosłownie w drugim poście nad twoim.




Dzięki. Nie zauważyłem. Muszę nabyć tego Conana. Dobrze będzie wyglądał obok Sherlocka.

Offline LordDisneyland

Odp: Odp: Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4476 dnia: Listopad 26, 2016, 07:45:23 pm »



Dzięki. Nie zauważyłem. Muszę nabyć tego Conana. Dobrze będzie wyglądał obok Sherlocka.
Dodatkowym plusem tego zbiorczego wydania jest gramatura zastosowanego papieru- da się unieść tomiszcze bez większych trudności [przynajmniej w wypadku tego "mieczowego" wydania].
Sherlocka sprezentowałem teściowi, natomiast Conan świetnie wygląda obok Joshiego:
http://dedalus.pl/H-P-Lovecraft-Biografia-S-T-Joshi
Kolejna warta nabycia książka za psie pieniąchy. HPL trochę grubszy od Conana, co oczywiste. Ale że o 50gr tańszy od barbarzyńcy....

Offline arczi_ancymon

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4477 dnia: Listopad 26, 2016, 10:01:08 pm »
Tylko, że jak pisałem, a mój post został olany, oba wydania Conana w tych wielkich tomiszczach mają fatalne przekłady (wręcz ocierające się o amatorstwo), wystarczy poszperać w necie, jest całkiem sporo komentarzy na ten temat. Jeśli brać Conana to wydanie bodajże z lat 90., w czarnych okładkach z rysunkami Franzetty.

Offline LordDisneyland

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4478 dnia: Listopad 26, 2016, 10:30:41 pm »
A faktycznie, nie zauważyłem postu. Przepraszam. Tyle że moje pierwsze kontakty z prozą Howarda to były tzw. klubówki, wiec to nie jest aż takie straszne...
Inna sprawa, że z tematu o zdjęciach komiksu powoli robi się temat "Dawaj coś imponującego na regał" - i mam w tym niestety udział.
Nie robiłem zdjęć, alem podjął się dzisiaj tytanicznej pracy odszukania i skatalogowania wszystkich moich komiksów oraz wydawnictw okołokomiksowych. Myślałem, że do północy skończę- a siły właśnie mię opuściły po jakiejś 1/8 zamierzonych działań. Pozytywna wiadomość - odkryłem, że mam jeszcze takie straszydła jak "Ripclaw" czy francuskie wydanie "Tapping the Vain" wedle Clive'a Barkera...

 

anything