Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1386185 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jsm

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3885 dnia: Sierpień 31, 2016, 03:47:58 pm »
Sierpniowe nowości i uzupełnienia zaległości, delikatnie bo na czarny październik trzeba oszczędzać...


11.Nie będziesz komentować postów mitycznych stworzeń ani żadnych flejmów przez niego wywoływanych.

Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3886 dnia: Sierpień 31, 2016, 10:38:53 pm »
Wlasnie stworca jest warty zakupu?Bo sie nad nim zastanawiam

Offline Death

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3887 dnia: Sierpień 31, 2016, 10:46:04 pm »
Wlasnie stworca jest warty zakupu?Bo sie nad nim zastanawiam
No jasne. Przeczytałem te 500 stron w jeden dzień. Wciąga jak cholera i jest świetnie narysowane. McChmura znakomicie opowiada komiksem, kadruje, zapodaje cienie itd. Najwyższa półka. A historia? Jak lubisz obyczajówki o miękkich pipkach w stylu Craiga Thompsona, to kupuj. A jak nie lubisz, to i tak kupuj, bo się nie oderwiesz.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3888 dnia: Sierpień 31, 2016, 11:47:08 pm »
[...] A historia? Jak lubisz obyczajówki o miękkich pipkach w stylu Craiga Thompsona, to kupuj. A jak nie lubisz, to i tak kupuj, bo się nie oderwiesz.
No to zależy, o którym komiksie Thomsona mowa, bo jesli o Blankets, to Stworca jest o wiele, wiele razy twardszy. Jakby nie było, to przecież ten komiks należy do gatunku art-superhero, czyli superhero w galerii sztuki - zważ co kolo konkretnie wyczyniał z betonem. A własciwie to Sworca idzie nawet dalej, bo to jest dekonsturkcja art-superhero pokazujaca, że igranie z betonem to nie przelewki i może sie naprawde dla igrającego źle skończyć.

Offline kas1

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3889 dnia: Wrzesień 01, 2016, 08:31:31 am »
Bardzo dobra historia o tym jak przerośnięte artystyczne ego i chęć pozostawienia po sobie czegoś co by je upamiętniało pcha człowieka do dokonywania w życiu wyborów, na które mało kto by się zdecydował.
Przeczytałem nie tyle w jeden dzień, co za pierwszym podejściem a przy tak obszernej pozycji nie jest to w moim przypadku oczywiste.

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3890 dnia: Wrzesień 01, 2016, 03:08:33 pm »
dziś wydarzyło się:


Offline misiokles

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3891 dnia: Wrzesień 01, 2016, 03:27:31 pm »
Hellboy-verse <3

Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3892 dnia: Wrzesień 01, 2016, 10:54:01 pm »
No jasne. Przeczytałem te 500 stron w jeden dzień. Wciąga jak cholera i jest świetnie narysowane. McChmura znakomicie opowiada komiksem, kadruje, zapodaje cienie itd. Najwyższa półka. A historia? Jak lubisz obyczajówki o miękkich pipkach w stylu Craiga Thompsona, to kupuj. A jak nie lubisz, to i tak kupuj, bo się nie oderwiesz.
Przekonales mnie :) - dzieki

Offline perek82

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3893 dnia: Wrzesień 02, 2016, 07:19:12 pm »
Moje zakupy na koniec wakacji:



Skusiłem się na pierwszy tytuł z Marvel Now. I się nie zawiodłem, czekam na ciąg dalszy.
Mandroid - 4/5
Mroczni sędziowie - 3/5
Nowy Jork: Życie w wielkim mieście - 4/5
Kajtek i Koko w kosmosie - 3,5/5
Bug - 3,5/5

JanT

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3894 dnia: Wrzesień 02, 2016, 09:55:21 pm »
Nowe wydanie Doom Patrol  :biggrin: Jak mi tego Egmont nie wyda to dołączam do 8azyliszkowej opozycji  :badgrin:

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3895 dnia: Wrzesień 03, 2016, 06:35:36 am »
Nie wyda. Przecież to nie Batman. :)

JanT

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3896 dnia: Wrzesień 03, 2016, 08:40:03 am »
Zawsze można go dodać do okładki  :biggrin:

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3897 dnia: Wrzesień 03, 2016, 10:25:08 am »
Nie wyda. Przecież to nie Batman. :)
Lol. To jest Vertigo. Więc teoretycznie to może zostać wydane w miejsce Skalpu lub Y jak te się skończą (w tych też nie ma Batmana ziom, dasz wiarę?). Ale to jest komiks, który możesz śmiało ominąć.

@perek82
Te okładki Bollanda. Czyż można na nie spojrzeć i powiedzieć "eee, nie chcę przeczytać tego komiksu"? :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2016, 10:28:13 am wysłana przez BlaskowitzPartTwo.rar »

Offline absolutnie

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3898 dnia: Wrzesień 03, 2016, 10:27:28 am »
Nowe wydanie Doom Patrol  :biggrin: 
Wolałbym "Invisibles". Też Morrison, ale nowsze, spójniejsze, stanowi zamkniętą całość i ma jeszcze wiele innych zalet.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3899 dnia: Wrzesień 03, 2016, 10:38:04 am »
Zawsze można go dodać do okładki  :biggrin:
Jest już Supek jak coś. Pamiętam ten zeszyt. Supek et cohortes byli w taki słodki sposób bezradni w obliczu tego z czym na co dzień ściera się Doom Patrol...


 

anything