Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1385564 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3855 dnia: Sierpień 24, 2016, 01:12:12 pm »
Znacznie skromniej niż szanowne koleżeństwo ale też coś pokażę, żeby nie było, że tylko forum czytam  :wink: :
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2016, 01:23:04 pm wysłana przez Gazza »

Offline arczi_ancymon

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3856 dnia: Sierpień 24, 2016, 01:26:16 pm »
W tle jakiś bohater drugiego planu ;)

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3857 dnia: Sierpień 24, 2016, 01:27:59 pm »
Wieczną Wojnę czytałeś wcześniej, czy to będzie pierwszy raz? Ten komiks jest cudowny.

Offline AvengerGT

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3858 dnia: Sierpień 24, 2016, 02:56:27 pm »
AvengerGT ładny zbiorek. Cały czas te Valeriany chodzą mi po głowie, ale nie ma miejsca, nie ma pieniędzy, hehehe
Dzięki. Nad Valerianami nie ma się co zastanawiać, tylko zrobić im jakieś miejsce na półce ;)

Dla odmiany kupka "nieco" mniej europejska.



W ferworze walki pominięty został drugi tom Deadpoola z Marvel Now, który chyba już nie jest dostępny w dyskontach.

Offline Gazza

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3859 dnia: Sierpień 24, 2016, 03:07:15 pm »
W tle jakiś bohater drugiego planu :wink:
A faktycznie :wink:  vol 2, którego ostatnio obracam :smile: Wciąż czekam na okazję by za rozsądne pieniądze nabyć ostatni wolumin.

Wieczną Wojnę czytałeś wcześniej, czy to będzie pierwszy raz? Ten komiks jest cudowny.
Oczywiście, to komiks mojej młodości. Mam gdzieś w piwnicy w kartonach wydania Fantastyki :smile:

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3860 dnia: Sierpień 24, 2016, 03:30:34 pm »
@UP
O - z chęcią bym zobaczył zdjęcia tych numerów Fantastyki, w których masz ten komiks.

Offline Gazza

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3861 dnia: Sierpień 24, 2016, 05:28:09 pm »
@up - jak napisałem: mam gdzieś w piwnicy w kartonach więc nie sprawię Tobie tej przyjemności, ale na Allegro wala się tego na pęczki (za grosze) więc możesz zobaczyć bez problemu.

Edit: to nie są numery Fantastyki tylko Komiksu Fantastyki, była sobie za mojej młodości taka kapitalna (jak na tamte czasy) kioskowa seria wydawnicza, w której opublikowano takie perełki. Niestety Wiecznej Wolności seria nie dożyła ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2016, 05:34:39 pm wysłana przez Gazza »

Offline angelscorpion

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3862 dnia: Sierpień 24, 2016, 06:37:01 pm »
 Avenger, niezła kupeczka! :shock:  Powiedz jeszcze, że z jednego sklepu przyszło? Jeśli tak, to jestem ciekaw, jak zapakowali - w karton po pralce?
 
Dzięki. Nad Valerianami nie ma się co zastanawiać, tylko zrobić im jakieś miejsce na półce :wink:

Dla odmiany kupka "nieco" mniej europejska.



W ferworze walki pominięty został drugi tom Deadpoola z Marvel Now, który chyba już nie jest dostępny w dyskontach.

Offline AvengerGT

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3863 dnia: Sierpień 24, 2016, 07:05:06 pm »
Powiedz jeszcze, że z jednego sklepu przyszło?
Nie, było kilka zamówień i tak się złożyło, że nie układałem na półce a dostawiałem na kupkę. Dla swojego zdrowia psychicznego staram się robić mniejsze ale regularne zakupy. Natomiast już spory kawałek czasu nie zapłaciłem za przesyłkę, zawsze staram się dobić do darmowej, takie trochę zboczenie :wink:

Offline donTomaszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3864 dnia: Sierpień 24, 2016, 07:37:31 pm »
Nowosci z 2 ostatnich miesiecy  :wink:
http://testmywork.net/komiksy/16july_aug.jpg
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline [robak]

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3865 dnia: Sierpień 24, 2016, 07:43:41 pm »
AvengerGT - piękne zakupy. Co możesz powiedzieć o Blame!? Zastanawiałem się nad tym komiksem, ale przyznam nie miałem wcześniej styczności z mangami. W tym przypadku cholernie przemawia do mnie grafika i klimat dobrego sci-fi, jaki bije z kadrów. Czytam głownie komiks europejski i amerykański (podejrzewam, że podobnie jak Ty) - zastanawiam się jakie wrażenie może zrobić ten komiks na czytelniku, który z mangą "obyty" nie jest.

Offline Wolf85

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3866 dnia: Sierpień 24, 2016, 08:44:23 pm »
No zebrałem się i komiksy i tu chyba jest wszystko (poza WW t.5 - pożyczona) co kupowałem w okresie maj-lipiec. Być może coś jest z kwietnia, ale wydaje mi się, że ok. Ameryka:


Europa:


Chyba w największym natarciu Image Comics. Pojawił się też pierwszy (i póki co jedyny Marvel) :smile:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2016, 08:53:24 pm wysłana przez Wolf85 »
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3867 dnia: Sierpień 24, 2016, 09:03:56 pm »
I to akurat totalnie niemarvelowaty. :D Rysunki Younga są przemiluśne.

Offline AvengerGT

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3868 dnia: Sierpień 24, 2016, 09:43:55 pm »
AvengerGT - piękne zakupy. Co możesz powiedzieć o Blame!?


Dzięki :smile: Na razie mogę tyle napisać o Blame, że zapowiada się intrygująco, w dużej mierze dzięki klimatowi i świetnej kresce. Sama manga ma niewiele tekstu, w większości historię przekazuje obrazem. Za mną dopiero pierwszy rozdział, ale w wątku poświęconym tej mandze ludzie mają bardzo pozytywne odczucia. Nie spodziewałem się, że tomik będzie miał taki duży format, co w tym konkretnym przypadku jest dużym plusem.

Nie wiem czemu, ale mam problem z cytowaniem. Forum ucina mi na końcu... (o właśnie, tu też ucięło, co jest? chodzi oczywiście o zamykające quote w nawiasie kwadratowym).

No nic, to wrzucę trzecią i ostatnią kupkę, bo zdarza mi się czytać również mangi:

« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2016, 10:56:39 pm wysłana przez AvengerGT »

Offline angelscorpion

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3869 dnia: Sierpień 25, 2016, 04:25:01 pm »
Nowosci z 2 ostatnich miesiecy  :wink:
http://testmywork.net/komiksy/16july_aug.jpg
Don Tomaszku - Extinction Agenda widzę że w TPB prawda? Jest jakaś różnica pomiędzy tym a HC?