Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1382686 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mawer

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3600 dnia: Lipiec 29, 2016, 08:58:29 am »
Mawner skoczył w przyszłość i kupił już 2 tomy Husha z WKKDC. :smile:
A gdzie masz drugą połowę WKKM? Bo nie widzę.


Mawner? Nie znam typa :roll: 
Opłacił się skok w przyszłość, dzięki temu mam cieplutkie polskie wydania  :badgrin:
To co widać to jest właśnie druga połowa WKKM, wyżej na niewidocznej części zdjęcia znajduje się pierwsza połowa.

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3601 dnia: Lipiec 29, 2016, 09:54:43 am »
W końcu zdecydowałem się wyeksponować swoją kolekcję  :smile:


Czadowa. A jak z płowieniem? Nie boisz się?

Offline lsr

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3602 dnia: Lipiec 29, 2016, 10:03:39 am »
Czadowa. A jak z płowieniem? Nie boisz się?
W pracowni mam cały czas zasłonięte rolety, wilgotność minimalna, komiksy leżą w mylarowych foliach, w środku są kartony fullback acid-free; o płowienie raczej się nie martwię.

Offline Mawer

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3603 dnia: Lipiec 29, 2016, 10:09:14 am »
Jak jest z tekturkami? Z tego co słyszałem tańsze modele po pół roku maks rok trzeba wymienić.

Offline lsr

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3604 dnia: Lipiec 29, 2016, 10:12:06 am »
Dlatego kupiłem te droższe http://www.egerber.com/category.asp?CategoryID=449&SubcategoryID=561
Choć nie wykluczam, że za jakiś czas będę je podmieniać.

Offline Mawer

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3605 dnia: Lipiec 29, 2016, 10:13:58 am »
U mnie jeszcze kolor się nie zmienił, a nawet gdyby to komiksy wielkiej wartości nie mają, więc się nie martwię o tekturki.

Offline p3rshing

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3606 dnia: Lipiec 29, 2016, 12:02:04 pm »
Pięknie wygladają na tych półkach. To są jak rozumiem pierwsze wydania? Ile kosztują takie zabawki? I czy są jakieś późniejsze reprinty wyglądające jak pierwsze wydania?

Offline lsr

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3607 dnia: Lipiec 29, 2016, 12:38:59 pm »
Pięknie wygladają na tych półkach. To są jak rozumiem pierwsze wydania? Ile kosztują takie zabawki? I czy są jakieś późniejsze reprinty wyglądające jak pierwsze wydania?
Wszystkie to pierwsze wydania. Z cenami różnie: od kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy złotych.
Reprintów raczej nie ma (choć w 1966 r. Marvel wypuścił tzw. Golden Record Reprints najbardziej znanych komiksów - w tym 1szego Thora). Pozostają jedynie zbiorcze kolekcje, ale to już nie to samo :/

Offline Nick Jackolson

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3608 dnia: Lipiec 30, 2016, 11:12:39 am »
Mam :smile: Teraz na celowniku  jest Thor Omnibus Straczynskiego w okładce Turnera:



To jeden z moich ulubionych Omni (w podstawowej mam) i muszę ją mieć... .

O WKDC się nie wypowiem bo nie jestem jej odbiorcą... Czytam w ang i jak zobaczę, że wychwalacie pod niebiosa któryś numer zapewne kupię oryginał. Nie siedzę tak bardzo w DC.

Jedyne co mogę powiedzieć, to to że panorama nie jest tak "nachalna" jak w WKKM, która min. była powodem sprzedania serii za ok. pieniądze.

Hej! mała złapała wirusa na szczęście obeszło się bez wakacji w szpitalu mimo skierowania - na urlopie nie słuchajcie do końca lekarzy z bardzo (bardzo, bardzo) małych miejscowości, którym przerywacie lunch przychodząc z problemem...

Nie jesteś malutki, dam sobie ręke uciąć, że teraz masz tego więcej ode mnie... rzadsze wyprzedałem... a miałem naprawdę niezłe komiksy... Punniego Ennisa, Inferno, Eternals, Thora Lee vol.1... ehhh trudno :smile: może kiedyś rozbiję bank i uda się to zebrać jeszcze raz :smile:

Szczerze, z SC odpukać problemu nie mam chociażby TWD Compendium. Druga strona to Green Lantern Omnibus vol.1 i 3 rozkleił mi się grzbiet - jaja normalnie !

Nie oceniam runu Straczynskiego i Aarona vide pojedynek scenarzystów. Porównuję to jako całość. Oba runy są bardzo dobre ale J.M.S w kolaboracji z (moim ulubionym) Coipelem stworzył mistrzostwo. Aaron jest bardzo dobry. Pisałem, już o tym w wątku Marvel Now polecając na makasa. Ciekawe czy doczeka się omni... małego chudego Omni :biggrin:

Uwielbiam:




Wygląda na to, że masz rację. Myślałem, że posiadam informację z pierwszej ręki - osoby, która miała cały set na półce. Nie kłamał bo widziałem zdjęcia... może coś mu się pomieszało. Bywa

Pozdrawiam!

Cytuje sam siebie jak fujara ale jest to uzasadnione.

Udało się, Majka Jeżowska miała rację - wystarczy chcieć (i być chytrym).



Nie mam 2, aż tak dobrze nie jest. Cyknąłem sobie tylko pamiątkową fotkę. Ten po lewej sprzedałem, dołożyłem 15 zł i mam ten, który chciałem. Yeeeahh

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3609 dnia: Lipiec 30, 2016, 11:36:42 am »
Gra-tu-la-cje!  :D

Offline Nick Jackolson

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3610 dnia: Lipiec 30, 2016, 11:44:02 am »
Dzięki!

Offline Murazor

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3611 dnia: Lipiec 30, 2016, 11:52:32 am »
Wow, świetnie wygląda :)

Offline OokamiG

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3612 dnia: Lipiec 30, 2016, 01:47:19 pm »
Ostatnie zakupy.



Offline Funny

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3613 dnia: Lipiec 31, 2016, 06:56:22 pm »
Troszkę poukładałem w szafce i jakoś zaczyna wyglądać  :cool:










Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3614 dnia: Lipiec 31, 2016, 07:15:11 pm »
Lubię różnorodność. Fajne figurki (Manary).
Zazdroszczę Kaznodziei.
Yans rządzi :smile:




"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."