trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1382542 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3540 dnia: Lipiec 25, 2016, 08:48:58 am »
Jakby Nawiedzonego Rycerza nie rysował Sale, to sam bym szukał tego tomu. Bardzo ładne albumy.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3541 dnia: Lipiec 25, 2016, 08:59:57 am »
Ładnie ułożone na zdjęciu zeszyty Konkwistadora. Ciekawe kiedy powstaną kolejne tomy.
Na Konungahele 1136 też się skusiłem. Interesujący temat i okres historyczny.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline kenji

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3542 dnia: Lipiec 25, 2016, 09:41:13 am »
Jan Karski - Człowiek, który odkrył Holokaust - chyba najlepszy historyczny komiks , który miałem okazje przeczytać! Nie dość , że historia opowiedziana w komiksie jest niesamowita to jeszcze jest zrobiona w doskonały sposób. Podoba mi się tam wszystko.
A dzięki temu zdjęciu od tomka_p9 dowiedziałem się że jest jeszcze jeden komiks o Karskim. ( już w koszyku:)




Offline Death

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3543 dnia: Lipiec 25, 2016, 12:28:48 pm »



Ładnie ułożone na zdjęciu zeszyty Konkwistadora. Ciekawe kiedy powstaną kolejne tomy.
Na Konungahele 1136 też się skusiłem. Interesujący temat i okres historyczny.
Możecie zarzucić jakimiś zdjęciami plansz?

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3544 dnia: Lipiec 25, 2016, 01:06:42 pm »
Możecie zarzucić jakimiś zdjęciami plansz?



"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3545 dnia: Lipiec 25, 2016, 01:38:36 pm »
Moja szafka z komiksami. Szału nie ma, wszystko ogólnie dostępne i tylko po polsku. Ale świadomość komiksowa wróciła mi dopiero z WKKM. Poza tym widzę teraz jak półki się wyginają, trzeba będzie zmienić regał, albo przerobić.






















mgnesium

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3546 dnia: Lipiec 25, 2016, 01:47:49 pm »
...i dorzucić oszklone drzwi. trzymanie kolekcji wartej kilka tysięcy złotych bez osłony to zbrodnia!

(a ten incal z brzegu to już w ogóle jakieś życzenie śmierci)

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3547 dnia: Lipiec 25, 2016, 01:49:16 pm »
Szału nie ma, wszystko ogólnie dostępne i tylko po polsku. Ale świadomość komiksowa wróciła mi dopiero z WKKM. Poza tym widzę teraz jak półki się wyginają, trzeba będzie zmienić

Jak i wielu innym, więc nie masz co się przejmować. Fajne komiksy i nawet Świat Dysku jest - też mam te tomy. Nie zbierasz Kolekcji Książek ŚD od Edipresse?
Na twoim miejscu, te kilka tomów WKKM bym postawił na dolnej półce tego małego regału po prawej, żeby były jak najbliżej swoich braciszków z dołu.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3548 dnia: Lipiec 25, 2016, 02:04:02 pm »

(a ten incal z brzegu to już w ogóle jakieś życzenie śmierci)

Cały czas zamierzam zacząć go czytać, stad leżakuje na samy brzegu. Dzieci tam nie sięgną, kot do tego pokoju nie ma wstępu, więc jest bezpieczny, spokojnie  :wink:

Offline tomek_p9

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3549 dnia: Lipiec 25, 2016, 02:04:24 pm »
Ładnie ułożone na zdjęciu zeszyty Konkwistadora. Ciekawe kiedy powstaną kolejne tomy.
Na Konungahele 1136 też się skusiłem. Interesujący temat i okres historyczny.

Konkwistador przypadł mi do gustu :smile: Aż się prosi żeby wydawać takie komiksy w twardej oprawie i formacie jak Krew Tchórzy SCREAM Comics. Liczę na kontynuacje serii.



Offline Death

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3550 dnia: Lipiec 25, 2016, 02:34:04 pm »




Dzięki. :) Znalazłem jeszcze dwie na Alei Komiksu. Niestety rysownik trzecioligowy. Żadne rewelacje w stylu Wilczej gontyny czy Diefenbacha. http://alejakomiksu.com/obrazek/15459/Konungahela-1136-Slowianska-wyprawa/
Poziom najlepszego rysownika w klasie w liceum. :)

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3551 dnia: Lipiec 25, 2016, 02:38:57 pm »





Offline Death

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3552 dnia: Lipiec 25, 2016, 03:06:31 pm »
Dzięki. :smile: Znalazłem jeszcze dwie na Alei Komiksu. Niestety rysownik trzecioligowy. Żadne rewelacje w stylu Wilczej gontyny czy Diefenbacha. http://alejakomiksu.com/obrazek/15459/Konungahela-1136-Slowianska-wyprawa/
Poziom najlepszego rysownika w klasie w liceum. :smile:
To wydawnictwo ma w ofercie komiks o wiele ciekawszy graficznie. https://www.sklep.gildia.pl/komiksy/94301-mikoszka-1-tam-gdzie-bies-z-lichem-harcuje
Ma ktoś?

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3553 dnia: Lipiec 25, 2016, 04:03:50 pm »
To wydawnictwo ma w ofercie komiks o wiele ciekawszy graficznie. https://www.sklep.gildia.pl/komiksy/94301-mikoszka-1-tam-gdzie-bies-z-lichem-harcuje
Ma ktoś?


Ja mam. Dawno czytałem. Jeśli dobrze pamiętam to okres podboju sąsiednich plemion przez Polan. Sporo stworów z mitologii słowiańskiej, specyficznego humoru (ten bies chyba lubił kopulować). Opowieść się urywa po 2 tomach. Trzecia część się nie ukazała?
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3554 dnia: Lipiec 25, 2016, 05:20:24 pm »
Trzecia część się nie ukazała?

Niestety nie. i nic nie wskazuje, żeby miało się ukazać.
A szkoda, bo mi Mikoszka podobała się bardzo (ale faktem jest, że dawno czytałem i już nie za bardzo pamiętam). fajne "brudne" rysunki.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....