Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1385892 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adro

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3255 dnia: Lipiec 01, 2016, 12:50:43 pm »
Kurcze nie wchodze tu ostatnio za czesto, ale zazdroszcze Ci tych skarbow lsr, fajna sprawa.
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Mawer

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3256 dnia: Lipiec 01, 2016, 01:28:25 pm »
Ja początkowo pakowałem w folię tylko wybrane bardziej wartościowe komiksy gdyż się u mnie strasznie kurzy. Najlepszym przykładem są książki na których od kurzu zrobił się efekt brudnych rąk (górna część książki). Po incydencie gdy kolega wylał piwo na komiksy, pakuje wszystko jak leci. Zaklejone folie są również sporym utrudnieniem dla mojego chrześniaka  :wink:


P.S
Dodatkowo nie zaginają mi się rogi podczas wkładania/wyciągania zafoliowanych komiksów w miękkich okładkach.

Offline juras9

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3257 dnia: Lipiec 01, 2016, 02:22:10 pm »
Fajna kolekcja. Przytuliłbym te ARQ'i. Przydałby się dodruk.

Offline Nick Jackolson

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3258 dnia: Lipiec 01, 2016, 05:28:34 pm »
Chodzi o to, że takich wydań nie opłaca się pakować w folię bo nie robi im to żadnej różnicy. Ja się przekonałem, że nawet zwykłych paperbacków na offsetowym papierze nie ma sensu foliować bo koniec końców to i tak zależy od samej jakości papieru z jakiego są wykonane. Mam kilka takich tpb, których górne brzegi pożółkły w trybie natychmiastowym a na przykład inne dalej utrzymują ten sam kolor nawet po dłuższym leżeniu na półce. I myślę, że tym pierwszym folia niewiele by pomogła.

ale co to ciebie tak naprawdę obchodzi? Jak dla mnie to może sobie i swoje HC zanosić do specjalisty i robić z tego TPB. Kumasz o co mi chodzi? -> Jego sprawa

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3259 dnia: Lipiec 01, 2016, 05:51:32 pm »
ale co to ciebie tak naprawdę obchodzi? Jak dla mnie to może sobie i swoje HC zanosić do specjalisty i robić z tego TPB. Kumasz o co mi chodzi? -> Jego sprawa


Bo każdy kto nie ma na półce choćby jednego tomiku Marvela jest moim forumowym wrogiem, gimbusem, podczłowiekiem ...


/szydera off




Jasne, że jego sprawa. Jego sprawą jest też to czy umieści zdjęcia swoich komiksów na forum, które odwiedza kilkaset ludzi czy też tego zdjęcia nie umieści.


Odwróćmy. Co ciebie tak naprawdę obchodzi moja opinia ?


Kumasz ?




Offline absolutnie

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3260 dnia: Lipiec 01, 2016, 06:03:26 pm »

Bo każdy kto nie ma na półce choćby jednego tomiku Marvela jest moim forumowym wrogiem, gimbusem, podczłowiekiem ...


/szydera off





A to koniecznie musi być Marvel, czt też może DC wystarczy?

Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3261 dnia: Lipiec 01, 2016, 06:17:12 pm »
A to koniecznie musi być Marvel, czt też może DC wystarczy?
Podłaczając się do dyskusji, pozwole sobie jeszcze zapytac do AC.
Kumasz ?
A jakże! Przy kazdej nadarzającej się okazji:


REEBEEB REEPBEEB!!!

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3262 dnia: Lipiec 01, 2016, 06:19:05 pm »

A to koniecznie musi być Marvel, czt też może DC wystarczy?


Si, pod warunkiem że jest to crossover z marvelem

Offline absolutnie

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3263 dnia: Lipiec 01, 2016, 07:12:55 pm »

Si, pod warunkiem że jest to crossover z marvelem


Nie, nie, co to, to nie.
W takim razie, czy Icon się liczy?
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3264 dnia: Lipiec 01, 2016, 07:28:30 pm »
Liczy się. Zamykam dyskusję :cool:  Dawajcie zdjęcia.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline Nick Jackolson

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3265 dnia: Lipiec 01, 2016, 07:47:39 pm »

Bo każdy kto nie ma na półce choćby jednego tomiku Marvela jest moim forumowym wrogiem, gimbusem, podczłowiekiem ...


/szydera off




Jasne, że jego sprawa. Jego sprawą jest też to czy umieści zdjęcia swoich komiksów na forum, które odwiedza kilkaset ludzi czy też tego zdjęcia nie umieści.


Odwróćmy. Co ciebie tak naprawdę obchodzi moja opinia ?


Kumasz ?

To jest opinia? :

[quot author=Gr8responsibility link=topic=28530.msg1355479#msg1355479 date=1467308003]
Łóżko też masz opakowane folią ?





Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3266 dnia: Lipiec 01, 2016, 08:01:46 pm »
Liczy się. Zamykam dyskusję :cool:  Dawajcie zdjęcia.


Nie liczy bo tamte postacie nie przenikają się do Marvel Universe. W takim Kick-Ass np. bohaterowie odwiedzają sklep komiksowy czytając o Spider-Mania, Batmanie a nawet ich cytują - " you have eaten well" jeżeli mnie pamięć nie myli słynny cytat z Batman Year One. Swoją drogą nie lubię takich zabiegów - komiks w komiksie - że niby to ma świadczyć o wielopłaszczyznowości srele, morele. Nie czytałem Multiversity ( nie lubię Morrisona ) ale wiem, że między rozdziałami jest to tam tak zrobione, że ktoś czyta właśnie dany komiks i kadry, które już widzieliśmy wcześniej - z góry zakładam, że to nie ma głębszego sensu a jest dodane tylko po to żeby Morrison dalej się chlubił tym swoim - wykraczam pomysłami poza przeciętny komiks.


Ale dobra miały być zdjęcia więc wrzucam moje jedyne 3 zeszytówki  :biggrin:



Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3267 dnia: Lipiec 01, 2016, 09:11:09 pm »
Nie czytałem Multiversity ( nie lubię Morrisona ) ale wiem, że między rozdziałami jest to tam tak zrobione, że ktoś czyta właśnie dany komiks i kadry, które już widzieliśmy wcześniej - z góry zakładam, że to nie ma głębszego sensu a jest dodane tylko po to żeby Morrison dalej się chlubił tym swoim - wykraczam pomysłami poza przeciętny komiks.

Opinie o komiksach których się nie przeczytało. Takie wartościowe bardzo.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3268 dnia: Lipiec 01, 2016, 09:13:45 pm »
O, Gr8responsibility, naprawdę ładna kolekcja! Najbardziej zazdroszczę Secret Wars z Free Comic Book Day. Też kiedyś miałem ten komiks i udało mi się go wyrwać jeszcze po okładkowej! Nawet zamierzałem go wysłać do CGC zeby go zgradowali, ale cholerny chomik mi go pogryzł :sad:   Gdy go zapytałem: "Czemu to zrobiłeś?", debil odpowiedział: "Bo mi się nie podobał". Ale się wtedy wkurzyłem, bo nie dość, że zawsze był głupi, to jeszcze na dodatek na marvelu się nie zna.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3269 dnia: Lipiec 01, 2016, 09:43:24 pm »

Opinie o komiksach których się nie przeczytało. Takie wartościowe bardzo.


Wiem, wiem ale co poradzić jak takie pomysły mnie skutecznie odstraszają. Mówię a spojrzę do środka może mnie zaciekawi kilka kadrów no ale niestety - znowu się zderzyłem z tą Morrisonowatością. Kappa


O, Gr8responsibility, naprawdę ładna kolekcja! Najbardziej zazdroszczę Secret Wars z Free Comic Book Day. Też kiedyś miałem ten komiks i udało mi się go wyrwać jeszcze po okładkowej! Nawet zamierzałem go wysłać do CGC zeby go zgradowali, ale cholerny chomik mi go pogryzł   Gdy go zapytałem: "Czemu to zrobiłeś?", debil odpowiedział: "Bo mi się nie podobał". Ale się wtedy wkurzyłem, bo nie dość, że zawsze był głupi, to jeszcze na dodatek na marvelu się nie zna.


No widzisz darmowy komiks po cenie okładkowej ... nawet Bazyliszek by nie kręcił nosem

Ciesz się, że tego Moon Knighta nie miałeś bo skoro twój chomik ma fetysz zapachu papieru darmowego komiksu to mógł się udławić darmowymi ulotkami, których było w nim pełno, chociaż z drugiej strony jak się nie zna na Marvelu to nie szkoda byłoby gryzonia.