Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1382811 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kelen

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3030 dnia: Kwiecień 28, 2016, 10:17:33 pm »
Ja mam jedno pytanie... gdzie można kupić te figurki Mata i Pata? :)
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline eskos

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3031 dnia: Kwiecień 28, 2016, 10:21:13 pm »
A w tych dolnych plastikach to m.in. takie " cieniasy" se leżą:

Offline eskos

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3032 dnia: Kwiecień 28, 2016, 10:24:07 pm »
Ja mam jedno pytanie... gdzie można kupić te figurki Mata i Pata? :smile:
Tissotoys na FB albo podczas każdego większego festiwalu komiksowego (Wa-wa lub Łódź)

Offline eskos

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3033 dnia: Kwiecień 29, 2016, 04:15:41 pm »
Tak w ramach podsumowania dorzucę jeszcze parę cegieł.

Offline polska312

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3034 dnia: Kwiecień 29, 2016, 06:43:20 pm »
Jeśli chodzi i figurki Tissotoys to polecam sklep czytam.pl mają tam prawie cały asortyment tych figurek i to w całkiem dobrych cenach. Pat i Mat po 13,19 zł.

Offline finkh

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3035 dnia: Kwiecień 30, 2016, 07:59:52 am »
@eskos
Jest moc :) Bardzo ładna kolekcja! Najbardziej podoba mi się, że masz różne wydania tego samego tytułu - Garaż Hermetyczny osobno i w Feralnym Majorze, Western, Zemsta Hrabiego Skarbka. Krwawe gody też planujesz kupić od WK jak wyjdą?
No i ten brak miejsca... Thorgale już są idealnie na styk, a szósty tom Amerykańskiego Wampira odosobniony od reszty. Brak miejsca na regałach - stały problem nas wszystkich - ale jaki przyjemny :)

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3036 dnia: Kwiecień 30, 2016, 08:56:53 am »

@eskos świetne zbiory, ogląda się to z duża przyjemnością :) dodatkowo podobają mi się półki - przestrzenne i wydają się być dość solidne  :cool:   




w tym tygodniu spłynęło do mnie kilka zamówień, cześć zakupów trochę wcześniej niż planowałem ale po zdanym ważnym egzaminie mogłem zaszaleć i świętować  :razz:


patrząc od dołu łącznie z "kompletnym szokiem przyszłości" to zamówienie z gildii jeszcze z 30 grudnia 2015  :badgrin:  (oj, naczekałem się na nie, problemem były obsuwy "Szoku" ale w międzyczasie coś tam jeszcze do niego doszło i nie zabrakło dla mnie Slaine'a).


póżniej komiksy z Taurusa promocja z Empiku "3 za 2"


kolejna paczka z niePrzeczytane to głównie nowości z Egmontu i na koniec znowu gildia ale tym razem głównie Mucha Comics






zdjęcie powinno być pionowo ale coś przy uploadzie nie wyszło  :neutral:

The darkness will swallow everything

Offline eskos

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3037 dnia: Kwiecień 30, 2016, 09:38:43 am »
@eskos
Jest moc :smile: Bardzo ładna kolekcja! Najbardziej podoba mi się, że masz różne wydania tego samego tytułu - Garaż Hermetyczny osobno i w Feralnym Majorze, Western, Zemsta Hrabiego Skarbka. Krwawe gody też planujesz kupić od WK jak wyjdą?
No i ten brak miejsca... Thorgale już są idealnie na styk, a szósty tom Amerykańskiego Wampira odosobniony od reszty. Brak miejsca na regałach - stały problem nas wszystkich - ale jaki przyjemny :smile:
Krwawych nie kupiłem za pierwszym razem i teraz też raczej nie planuję. Jakoś mi się ten komiks nie podoba.
Różne wydania tych samych tytułów kupuję jak kolejne wydania mają fajne dodatki albo jak w poprzednich wydaniach mam autograf lub rysograf a jest szansa, że autor pojawi się ponownie na którymś festiwalu.
Wampira jeszcze nie zdążyłem przeczytać i tak tylko go tam wrzuciłem  :biggrin: .

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3038 dnia: Maj 01, 2016, 07:03:49 pm »
Napisz potem, jak Ci "podeszła" Irmina. :)

Jestem w połowie i warto. Scenariuszowo jest bardzo dobrze, choć do celująco odrobinę brakuje choć trudno powiedzieć, czy to nie kwestia biografcicznego charakteru opowieści (komiks opowiada o losach babki autorki, będącej jeszcze młoda dziewczyną na tle zmieniajacej sie sytuacji w Niemczech na progu IIWŚ - choć nadal to bardziej obyczajówka niż lekcja historii). Podobnie jest z rysunkiem, też bardzo interesująco, ale powiedziałbym .. jeszcze rozwojowo. Momentami mam wrażenie, że po trosze ta niezobowiązujaca kreska wynika z maskowania braków warsztatu. Niemniej, z czystym sercem mogę polecić. Rysunku jest dużo, jego nadwyżki co prawda bardziej budują klimat niż są dopełnieniem fabuły, ale obie opcje są dla mnie jak nabwardziej ok. Nienawidzę przegadanych komiksów. ;)

Offline Mati29

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3039 dnia: Maj 05, 2016, 04:59:09 am »
Dzięki,
Irmina jest już u mnie na półce. Mimo opisu na stronie sklepu - okazała się egzemplarzem twardookładkowym :smile: .
Teraz spokojnie czeka na swoją kolejkę.
Bo najpierw idzie to niżej :)

« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2016, 09:23:28 am wysłana przez Mati29 »

Offline Gmork

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3040 dnia: Maj 09, 2016, 11:07:55 am »

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3041 dnia: Maj 09, 2016, 11:19:11 am »
@ UP fajnie się prezentuje Hellboy w HC  !

Offline Wolf85

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3042 dnia: Maj 09, 2016, 11:27:40 am »
Gmork, nie wiedziałem, że w Czechach wyszedł Unwritten, gratuluję tej serii i ogólnie pięknych komiksów.
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

JanT

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3043 dnia: Maj 09, 2016, 12:12:04 pm »
O "Zamek & Klic" już macie całość  :smile:

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3044 dnia: Maj 09, 2016, 12:25:14 pm »
@Mati29 - bardzo fajne, okolicznościowe Civil War Frontline. Masz też Road to Civil War? Albo Spider-Man Civil War?? Kurczę, z okazji filmu aż się prosiłoby by wydać po polsku te dwie pozycje. Ja bym kupił. A Egmont uważa, że jeśli wyda cokolwiek z Avengers na okładce, to powtórzy sukces Martwych Prezydentów.

 

anything