trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1373272 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Funny

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2340 dnia: Luty 15, 2016, 06:53:10 am »
Pomysł nie głupi tylko nie wykonalny dla całości serii. Od momentu kiedy GR maluje plansze nie otrzymałbyś B&W co najwyżej paletę odcieni szarości a to już nie to samo. Osobiście wolałbym wydanie zbiorcze w szkicu lub szkicy jakie "popełnił" autor przy okazji powstawania Thorgala.
A to nie masz w oryginale?!?!  :evil: :lol:

Offline slyszyszmelodie

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2341 dnia: Luty 15, 2016, 11:23:20 am »
Czy X- Cutioners Song ze zdjęcia, to ten sam co ten: http://multiversum.pl/p/1039/7562/x-men-x-cutioners-song-hc--marvel-comics-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html ? Pytam, bo posiadam ten z linka i jestem ciekaw, czy jest jakaś różnica w treści? A tego Hawkeya chętnie bym po polsku zobaczył, czytałem wiele pozytywnych opinii na jego temat

Nie, moje wydanie to 1st print z 1994, a jeśli chodzi o zawartość, to wydanie z linka w stosunku do mojej wersji zawiera jeden zeszyt więcej - Uncanny X-Men 297

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2342 dnia: Luty 16, 2016, 10:42:21 am »
Behold!      Dzisiejsza dostawa.


Nie wiem czemu się czepiacie niePrzeczytane.pl. W Empiku też pakują tylko w karton i strecze i jest ok. Żadnych uszkodzeń. I czemu nikt nie mówił, że Batman i Superman mają taki fajny czerwony lakier przy logu?

Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2343 dnia: Luty 16, 2016, 10:45:25 am »
ten batman/superman to cos fajnego? to jest normalne new52? czy jakies dla najmlodszych?

Offline arczi_ancymon

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2344 dnia: Luty 16, 2016, 10:54:02 am »
To było wydane jakiś czas przed N52, co do jakości to nie wiem, ale pewnie nic wartego uwagi, a na pewno nie jest to mroczny Batman jakiego misiaczki lubią najbardziej :P

Offline Mawer

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2345 dnia: Luty 16, 2016, 11:43:44 am »
Superman / Batman był u nas wydany przez Dobry Komiks. Dla jednych komiks kiepski dla innych warty uwagi. Jeśli lubicie lekkie czytadło z masą bohaterów z cukierkowymi obrazkami to śmiało kupujcie :)


8azyliszku, czyżbyś zaprzestał odwiedzać Empik? Prawdziwy komiksowy fan wiedziałby dzięki Empikowi, jaką czaderską okładkę ma Superman/Batman  :cool:




Offline SawiK

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2346 dnia: Luty 16, 2016, 12:16:17 pm »
Dla mnie Wrogowie Publiczni to przede wszystkim poznawanie kolejnych herosow DC po tm semic DK dawalo rade. Cala opowiastka dobra z kiepskim finalem. Ale na plus-duzy plus przemyslenia glownych bohaterow-sporo zwrotow akcji i dynamika, rys tez na poziomie by kazde oko ucieszyc. Kolejny tom sp Turnera to dopiero wizualne cacuszko i fabularnie moim zdaniem jest lepiej :lol:

Offline amsterdream

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2347 dnia: Luty 16, 2016, 12:23:29 pm »
ten batman/superman to cos fajnego? to jest normalne new52? czy jakies dla najmlodszych?

Ostatnio odświeżyłem sobie wydanie DK i powiem tak - da się to czytać, pierwsze kilka zeszytów sprawia nawet jakąś frajdę podczas lektury, ale czym dalej tym gorzej. Są tu dwa takie rozwiązania fabularne, że aż się łapałem za głowę i zastanawiałem jak można wymyślić coś tak głupiego. Czym więcej czytam komiksów Loeba tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że "kolorowa" seria i Long Halloween to jakieś jego wypadki przy pracy.

Polecam też zapoznać się z komentarzami:
http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/290164-superman-batman-tom-1-wrogowie-publiczni

Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2348 dnia: Luty 16, 2016, 01:53:47 pm »
ok thx za info

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2349 dnia: Luty 16, 2016, 06:44:42 pm »
tym razem "zaszalałem" i sporą cześć lutowego, egmontowego pakietu kupiłem już  w lutym  :lol:
oczywiście spora w tym zasługa empiku (który i tak jest ZŁYYY!) i jego promocji "3 za 2" (a u mnie "6 za 4")


mimo, że przesyłka to zwykłe pudełko, bez dodatkowych zabezpieczeń, komiksy przyszły nieuszkodzone


The darkness will swallow everything

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2350 dnia: Luty 17, 2016, 10:07:53 am »
UWAGA! UWAGA!
Pierwsze w polskim internecie zdjęcia "Szninkiela" Wydanie Hachette 2016, tom 55. Jeszcze foli nie zdjąłem.
BEHOLD!




A tu macie skan dodanej grafiki oraz notkę wydawniczą (bo niektórych kręcą takie rzeczy :smile: ).


« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2016, 10:40:46 am wysłana przez fragsel »

Offline Antari

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2351 dnia: Luty 17, 2016, 11:47:33 am »
tym razem "zaszalałem" i sporą cześć lutowego, egmontowego pakietu kupiłem już  w lutym  :lol:
oczywiście spora w tym zasługa empiku (który i tak jest ZŁYYY!) i jego promocji "3 za 2" (a u mnie "6 za 4")


mimo, że przesyłka to zwykłe pudełko, bez dodatkowych zabezpieczeń, komiksy przyszły nieuszkodzone




Bardzo ładny grzbiet Catwoman, postarali się teraz naprawdę. Skalp też niczego sobie.

Offline Gre

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2352 dnia: Luty 17, 2016, 02:06:58 pm »
UWAGA! UWAGA!
Pierwsze w polskim internecie zdjęcia "Szninkiela" Wydanie Hachette 2016, tom 55. Jeszcze foli nie zdjąłem.
BEHOLD!




A tu macie skan dodanej grafiki oraz notkę wydawniczą (bo niektórych kręcą takie rzeczy :smile: ).




Super czekamy:) z wypiekami
miałem tylko 2 tom kolorowej wersji
z przyjemnoscia obejrze w kocu całosc w kolorze

Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2353 dnia: Luty 17, 2016, 03:24:15 pm »
hmmm fajna cena za skalp po Polsku - deluxy amerykanskie wychodza prawie dwa razy drozej :)

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2354 dnia: Luty 17, 2016, 03:38:58 pm »
hmmm fajna cena za skalp po Polsku - deluxy amerykanskie wychodza prawie dwa razy drozej :smile:

Ale wiesz, że z deluxem ma tylko wspólną ilość zeszytów? Sam komiks wart każdych pieniędzy ;-)
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2016, 04:12:48 pm wysłana przez gabor2 »