trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1385520 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Leyek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2295 dnia: Luty 02, 2016, 06:59:17 pm »

Mam nadzieję, że nie będzie offtopu, bo Paweł Zych ma na koncie komiks Infamis i publikacje w zinach, a uważam, że zakup pozycji, których zdjęcia wrzucam może zaciekawić część bywalców forum. Sam o tych pozycjach wcześniej nie słyszałem, przez przypadek w samochodzie wysłuchałem części wywiadu w radiu TOK FM z jednym z autorów. Wszystkie książki/albumy wchodzą w skład serii Legendarz. Wszystkie około 200 stron. Gruby, matowy papier. Świetna cena - z okładki 34,90, po rabatach w księgarniach nawet ok. 21-22 zł. Na pierwszy testowy zakup polecam przede wszystkim Bestiariusza Słowiańskiego (wykorzystano go m.in. jako bazę do stworzenia bestiariusza Wiedźmina 3, co widać nawet na załączonych zdjęciach - Poroniec, wizerunek Biesa).











Offline horror

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2296 dnia: Luty 03, 2016, 06:00:45 am »
Bestiariusz słowiański posiadam, ale nie miałem pojęcia, że tego jest więcej. Więcej reklamy, choćby takiej jak powyższa i książki już dawno znalazłyby drogę na moje półki. Dorzucam do koszyka :)

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2297 dnia: Luty 03, 2016, 08:42:43 am »
Mam nadzieję, że nie będzie offtopu, bo Paweł Zych ma na koncie komiks Infamis i publikacje w zinach, a uważam, że zakup pozycji, których zdjęcia wrzucam może zaciekawić część bywalców forum. Sam o tych pozycjach wcześniej nie słyszałem, przez przypadek w samochodzie wysłuchałem części wywiadu w radiu TOK FM z jednym z autorów. Wszystkie książki/albumy wchodzą w skład serii Legendarz. Wszystkie około 200 stron. Gruby, matowy papier. Świetna cena - z okładki 34,90, po rabatach w księgarniach nawet ok. 21-22 zł. Na pierwszy testowy zakup polecam przede wszystkim Bestiariusza Słowiańskiego (wykorzystano go m.in. jako bazę do stworzenia bestiariusza Wiedźmina 3, co widać nawet na załączonych zdjęciach - Poroniec, wizerunek Biesa).

Ma też na koncie komiks "Chomik Zagłady" (również z Taurusa).

Na zdjęciu brakuje jeszcze:
-Księgi smoków polskich
-Księgi karpackich rozbójników

I dziwi mnie fakt nieznajomości serii ;) Ale faktycznie ja z tych psychofanów, których BARDZO trudno zaskoczyć jakimkolwiek newsem "okołokomiksowym" w Polsce, więc jestem deko zmanierowany...
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline horror

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2298 dnia: Luty 03, 2016, 10:01:42 am »
Ma też na koncie komiks "Chomik Zagłady" (również z Taurusa).

Na zdjęciu brakuje jeszcze:
-Księgi smoków polskich
-Księgi karpackich rozbójników

I dziwi mnie fakt nieznajomości serii :wink: Ale faktycznie ja z tych psychofanów, których BARDZO trudno zaskoczyć jakimkolwiek newsem "okołokomiksowym" w Polsce, więc jestem deko zmanierowany...

no prosze. moze powinien sie dochrapac wlasnego tematu :)

Offline Leyek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2299 dnia: Luty 03, 2016, 06:21:43 pm »

Na zdjęciu brakuje jeszcze:
-Księgi smoków polskich
-Księgi karpackich rozbójników


Fakt zapomniałem dopisać, bo fizycznie ich nie posiadam. Smoki zostawiłem sobie na domówienie w przyszłości, żeby zwiększyć wartośc zamówienia do darmowej przesyłki, zaś nad Rozbójnikami się zastanawiam czy brać.

Offline Thorgal24

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2300 dnia: Luty 08, 2016, 10:12:57 am »

Takie co nieco pojawiło się u mnie ostatnio:

hosting

Offline tomek_p9

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2301 dnia: Luty 08, 2016, 10:44:47 am »
po dłuższych poszukiwaniach jest komplecik  :smile:  panorama AMS MARVELA



Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2302 dnia: Luty 08, 2016, 02:58:42 pm »
Takie co nieco pojawiło się u mnie ostatnio:

hosting


Kusząco wyglądają okładki. Ciekawe czy ktoś się skusi u nas dokończyć UW1? Następnie rozpocznie UW2 :smile:
Centaurus jest kontynuacją Betelgezy, Aldebarana i Antaresa? Rozumiem, że Leo w Cenaturusie odpowiada za scenariusz.



"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2303 dnia: Luty 08, 2016, 04:06:14 pm »
to Ravermoon - to po jakiemu? i czy warte uwagi? :)

Offline nayroth

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2304 dnia: Luty 08, 2016, 08:59:10 pm »
     

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2305 dnia: Luty 09, 2016, 10:05:57 am »
Spoko kolekcja. Ode mnie ostatnie pickup'y:



Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2306 dnia: Luty 09, 2016, 11:37:27 am »
gdzie dorwałeś tego Surfera ? jest jeszcze gdzieś dostępny ?

Offline Mawer

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2307 dnia: Luty 09, 2016, 11:44:34 am »
Na allegro są dwie sztuki

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2308 dnia: Luty 09, 2016, 03:09:11 pm »
Widać różnicę między Angelą a S/B. Gruby Ultron swietnie wyglada - nie mogę się doczekać aż mi paczki do Empiku dojdą.

Offline Thorgal24

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2309 dnia: Luty 10, 2016, 08:25:36 am »

Kusząco wyglądają okładki. Ciekawe czy ktoś się skusi u nas dokończyć UW1? Następnie rozpocznie UW2 :smile:
Centaurus jest kontynuacją Betelgezy, Aldebarana i Antaresa? Rozumiem, że Leo w Cenaturusie odpowiada za scenariusz.

Centaurus to zupełnie nowa rzecz, początek nowej serii.  A Leo faktycznie zrobił do tego "tylko" scenariusz (razem z Rodolphe).


to Ravermoon - to po jakiemu? i czy warte uwagi? :smile: 
Ravermoon - wydanie niemieckie. Bardzo fajna rzecz - fajny scenariusz, bardzo dobre rysunki, jest klimacik no i historia zawarta w 3 tomach. Właśnie poluję na trzeci :smile:
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2016, 09:27:02 am wysłana przez fragsel »