Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1382565 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline donTomaszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1965 dnia: Listopad 25, 2015, 07:07:32 pm »
No i chyba się aż tak nie przyjął skoro Egmont nie chce go wznawiać...
Pewne komiksy mialy pecha i zostaly wydane w Polsce  za wczesnie.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1966 dnia: Listopad 25, 2015, 07:45:59 pm »
Pewne komiksy mialy pecha i zostaly wydane w Polsce  za wczesnie.
Zgadzam się w 100%, szkoda tylko, że Egmont tego nie zauważa i nie próbuje po raz drugi (na przykład z takim jednym komiksem o takim czymś z bagna...). PS./Offtop: miał kolega rację, że L&K to świetny komiks, za drugim podejściem się przekonałem.


Dwa kolejne tomy czystego złota od Dona Rosy. Z pierwszego tomu nie czytałem jeszcze chyba nic, za to w drugim... "Ostatni z klanu McKwacz"!


Oba wypełnione po brzegi takimi zajedwabistymi dodatkami, jak:


I szczegółowym komentarzem do wszystkich historii:


Oraz szałem okładek:


Razem z innymi hobbistycznymi prezentami:


Info dla purystów: O ile same komiksy są wydane perfekcyjnie, o tyle nowy box jest o klasę gorszy niż poprzedni. Wyższy o milimetr (niektórzy pewnie przez to nie zasną ;) ) oklejony papierem niższej jakości, pofalowany, rozklejający się, kolorystycznie w innych odcieniach, itd. itp. Mój w dodatku upaćkany jakimś klejem. Wiem, że dla niektórych to bardzo istotna informacja. Pomimo to oczywiście POLECAM!

Offline skil

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1967 dnia: Listopad 26, 2015, 12:26:22 pm »
Dwa kolejne tomy czystego złota od Dona Rosy. Z pierwszego tomu nie czytałem jeszcze chyba nic, za to w drugim... "Ostatni z klanu McKwacz"!

Czy tom "Ostatni z klanu McKwacz" zawiera całość "Życia i czasów Sknerusa"? Pytam, bo planuję zamówić.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1968 dnia: Listopad 26, 2015, 05:15:23 pm »
Czy tom "Ostatni z klanu McKwacz" zawiera całość "Życia i czasów Sknerusa"? Pytam, bo planuję zamówić.
Zawiera dokładnie połowę.

Offline kaczogród

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1969 dnia: Listopad 26, 2015, 08:03:08 pm »
Czy tom "Ostatni z klanu McKwacz" zawiera całość "Życia i czasów Sknerusa"? Pytam, bo planuję zamówić.
Komiksy są takie jak w tym wydaniu : http://coa.inducks.org/issue.php?c=dk%2FHOF++16 Generalnie kolejny tom Don Rosa Library zawiera te same komiksy co kolejny ,,Hall of Fame" z komiksami Dona Rosy. 4 tom Don Rosa Library=4 tom Hof itp.
tertium non datur

Feldkurat

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1970 dnia: Listopad 27, 2015, 08:34:22 am »
Wy czytacie komiksy z Kaczorem Donaldem? I to jeszcze kupujecie takie omnibusy? Ile wy macie lat?  :shock:

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1971 dnia: Listopad 27, 2015, 08:40:04 am »
nie wiem jak koledzy, ale ja mam 30 i planuje Sknerusa jeszcze długo kupować :)

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1972 dnia: Listopad 27, 2015, 08:56:06 am »
Wy czytacie komiksy z Kaczorem Donaldem? I to jeszcze kupujecie takie omnibusy? Ile wy macie lat?  :shock:
Pewnie nie uwierzysz, ale czytają też Smerfy i Asteriksa!

Ile trzeba mieć lat, żeby czytanie tego sprawiało przyjemność wg Ciebie?

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1973 dnia: Listopad 27, 2015, 09:30:41 am »
Zgadzam się w 100%, szkoda tylko, że Egmont tego nie zauważa i nie próbuje po raz drugi (na przykład z takim jednym komiksem o takim czymś z bagna...). PS./Offtop: miał kolega rację, że L&K to świetny komiks, za drugim podejściem się przekonałem.


Dwa kolejne tomy czystego złota od Dona Rosy. Z pierwszego tomu nie czytałem jeszcze chyba nic, za to w drugim... "Ostatni z klanu McKwacz"!



ech. po wypłacie w końcu kupię..

z czystej ciekawości - gdzie kupowałeś?

Wy czytacie komiksy z Kaczorem Donaldem? I to jeszcze kupujecie takie omnibusy? Ile wy macie lat?  :shock:

Ojtam. Raptem 18... x2
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1974 dnia: Listopad 27, 2015, 09:41:36 am »
Ostatnio szukałem czegoś na prezent mikołajkowy dla koleżanki. Padło na "komiksową" książkę "Batman i Apollo" Wiktora Pielewina. Najtaniej było w bonito, przy okazji wrzuciłem do koszyka kilka dodatkowych pozycji w ramach uzupełniania komiksowej kolekcji.


The darkness will swallow everything

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1975 dnia: Listopad 27, 2015, 10:01:46 am »
@Ystad
Brałem w preorderze na Atomcomics. Wszystkie kwestie typu kontakt/szybkość realizacji/pakowanie jak zawsze na najwyższym poziomie.

Wy czytacie komiksy z Kaczorem Donaldem? I to jeszcze kupujecie takie omnibusy? Ile wy macie lat?  :shock:
Mam 26 lat i komiksy Dona Rosy są perełką w mojej kolekcji.

Offline Garf

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1976 dnia: Listopad 27, 2015, 10:02:13 am »
Wy czytacie komiksy z Kaczorem Donaldem? I to jeszcze kupujecie takie omnibusy? Ile wy macie lat?  :shock:

Ty tak na poważnie? Myślałem, że ten etap mamy na forum za sobą... A więc tak, czytam komiksy z Kaczorem Donaldem - nie tylko te powszechnie uznane Dona Rosy i Carla Barksa, ale i inne. Oprócz tego czytam też Smerfy, Lucky Luke'a, Asteriksa, Kajka i Kokosza, Tytusa, Romka i A'Tomka... Mam lat ponad dwadzieścia. A pakiet, który dostał Blaskowitz, zapewne też już do mnie jedzie (preorder z Multiversum).

Dla mnie stwierdzenia "komiksy z Donaldem/superhero/Smerfy itd. są tylko dla dzieci" to ta sama śpiewka, co "komiksy są tylko dla dzieci".
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1977 dnia: Listopad 27, 2015, 10:03:45 am »
Dla mnie stwierdzenia "komiksy z Donaldem/superhero/Smerfy itd. są tylko dla dzieci" to ta sama śpiewka, co "komiksy są tylko dla dzieci".
Kiedy mógłbym Ci postawić piwo?

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1978 dnia: Listopad 27, 2015, 10:19:26 am »
Wy czytacie komiksy z Kaczorem Donaldem? I to jeszcze kupujecie takie omnibusy? Ile wy macie lat?  :shock:


Lepiej czytać Kaczora Donalda niż interesować się polityką.

Feldkurat

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1979 dnia: Listopad 27, 2015, 10:31:43 am »
Dla mnie stwierdzenia "komiksy z Donaldem/superhero/Smerfy itd. są tylko dla dzieci" to ta sama śpiewka, co "komiksy są tylko dla dzieci".

Komiksy są różne, są dla dzieci, dla starszych dzieci i dla dorosłych. Komiksy superhero podobnie, różne są przeznaczone dla różnych kategorii wiekowych. No ale Donald, czy Smerfy są przeznaczone ewidentnie dla dzieci, stąd moje zdziwienie, że dorośli ludzie po nie sięgają. I w dodatku na poważnie o nich dyskutują. Śmieszne to :)