Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1373276 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1635 dnia: Wrzesień 03, 2015, 07:26:25 pm »
Bo z innych wydawnictw w ostatnim czasie wyszły lepsze?

To już kwestia indywidualnych gustów. Dla jedenego numer jeden to np New Avengers dla drugiego Chew lub SEX. I każdy z nich ma rację. Jakości miarką nie zmierzysz.

JanT

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1636 dnia: Wrzesień 03, 2015, 08:38:48 pm »
To już kwestia indywidualnych gustów. Dla jedenego numer jeden to np New Avengers dla drugiego Chew lub SEX. I każdy z nich ma rację. Jakości miarką nie zmierzysz.
Bez Chew można żyć.
Ale już bez SEXu...

Offline adro

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1637 dnia: Wrzesień 03, 2015, 11:53:15 pm »
szkoda, ze komiksy jasona przestaly pojawiac sie w naszym pieknym kraju :sad:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1638 dnia: Wrzesień 04, 2015, 12:23:26 am »
Właśnie dostałem skumulowany bonus Amazon+Multiversum :smile:

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1639 dnia: Wrzesień 04, 2015, 12:50:58 am »
Black Panther Priesta. Wonder Woman Pereza. Ms.Marvel. <3 Zazdroszczę.

Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1640 dnia: Wrzesień 04, 2015, 10:12:56 am »
do tego jestem na dobrej drodze do skompletowania Ultimate Universe - taki projekt od dluzszego czasu :)

Lokus

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1641 dnia: Wrzesień 04, 2015, 03:52:48 pm »
Lokus, ja tam widzę tylko Marvela i DC! Tam gdzieś z tyłu czai się Image, przyznaj się! (a tak bez głupich żartów, bardzo fajny zestaw)
Jak wrócę z MFKiG to tam nie będzie nic oprócz Image ;)

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1642 dnia: Wrzesień 06, 2015, 08:14:02 am »
Te Omnibusy sa kozacko wydane, zaluje ze nie ma takich w PL.

Offline Archie

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1643 dnia: Wrzesień 06, 2015, 08:39:43 am »
Komiksy w stosunku do zarobków w Polsce i tak są drogie, na kupienie takiej cegły w zalewie wielu tańszych i dobrych komiksów mało kto pozwoliłby sobie. Rork został ładnie wydany w dwa zbiorcze albumy i jakoś na pniu nie zszedł.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline bosssu

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1644 dnia: Wrzesień 06, 2015, 10:51:59 am »
Komiksy w stosunku do zarobków w Polsce i tak są drogie, na kupienie takiej cegły w zalewie wielu tańszych i dobrych komiksów mało kto pozwoliłby sobie. Rork został ładnie wydany w dwa zbiorcze albumy i jakoś na pniu nie zszedł.
Rorka było dużo z poprzedniego wydawnictwa (oprócz wiadomych tomów).
A Integral ładnie zszedł i był nawet dodruk z tego co pamiętam.
Nie jest to też masówka jak Kajko czy Thorgal - w stacjonarnych raczej nie do upatrzenia. Cena też była niczego sobie- raczej nie dla przeciętnego zjadacza chleba z Empiku.

Offline blackwaterpark

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1645 dnia: Wrzesień 06, 2015, 01:48:52 pm »
[...] Cena też była niczego sobie- raczej nie dla przeciętnego zjadacza chleba z Empiku.

Przeciętny zjadacz chleba z Empiku zdziera folię i czyta na miejscu (ci, co tam kupują drogie książki, są przez tubylców-czytaczy palcami wytykani).  :smile:

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1646 dnia: Wrzesień 11, 2015, 10:11:42 am »
Parę nowych rzeczy do kolekcji. :smile:
Trochę twórczości Christophera Priesta.


Q&W to mój pierwszy omnibus od Valiant. Jakość wykonania naprawdę robi wrażenie. Wystarczy popatrzeć jak wygląda pod obwolutą.


X-Meni taniutko.


PUNISHERMAX. Najcieńszy omnibus w kolekcji... do czasu aż przyjdzie Elektra "Omnibus". Kaman, kto robi omni 400 stron za pełną cenę?! Chciwe skurczybyki.


Upgrade do Library Edition. Znakomita seria, po której (i po UX-F) pokochałem Remendera. Ale on mnie nie kocha i pisze jakieś Axisy. Trudno.


Trochę Morrisonowej drobnicy na koniec.


Iii wieża z komiksów. :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2015, 10:15:05 am wysłana przez BlaskowitzPartTwo.rar »

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1647 dnia: Wrzesień 11, 2015, 10:40:53 am »
No, Blaskowitz, musze przyznac, że ładnie - czytania co najmniej na tydzień ;-) Widze nawet 2 Kotowicze, zapewne żeby sobie lepiej utrwalić. Jesli chodzi o Fear Agenta, to drażnia mnie troche te okładki, ktore choc z daleka wygladaja bardzo ok, to w rzeczywistosci sa bardzo podatne nawet na niewielkie zadrapania. Mogli by to puscic w plotnie, tak jak Hellboya. Przy okazji wscibsko zapytam - ile dałes za Quantuma i gdzie?

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1648 dnia: Wrzesień 11, 2015, 11:02:47 am »
Jesli chodzi o Fear Agenta, to drażnia mnie troche te okładki, ktore choc z daleka wygladaja bardzo ok, to w rzeczywistosci sa bardzo podatne nawet na niewielkie zadrapania. Mogli by to puscic w plotnie, tak jak Hellboya.
Yep, beznadzieja. Egzemplarze były zafoliowane i w ogóle, a z bliska już wyglądają jakbym nimi szorował ulicę. Z tym Hellboy'owym płótnem też nie jestem jakimś specjalnym zwolennikiem. To cuś absorbuje kurz chyba z całego mieszkania (i z mieszkania sąsiada też).

Przy okazji wscibsko zapytam - ile dałes za Quantuma i gdzie?
W Multiversum był jeden egzemplarz za 283.5 PLN. Teraz niestety drożej.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1649 dnia: Wrzesień 11, 2015, 11:20:35 am »
Yep, beznadzieja. Egzemplarze były zafoliowane i w ogóle, a z bliska już wyglądają jakbym nimi szorował ulicę. Z tym Hellboy'owym płótnem też nie jestem jakimś specjalnym zwolennikiem. To cuś absorbuje kurz chyba z całego mieszkania (i z mieszkania sąsiada też).
W Multiversum był jeden egzemplarz za 283.5 PLN. Teraz niestety drożej.


No właśnie, czemu zmienił się przelicznik skoro to nadal 99$ ?

 

anything