Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1385159 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1605 dnia: Sierpień 28, 2015, 10:38:09 am »

ramirez82

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1606 dnia: Sierpień 28, 2015, 10:58:22 am »
Gawin, dorzuć do tego jeszcze Amerykańskiego Wampira 4 i będę mógł wstawić to zdjęcie, jako zdjęcie moich nowości z tego tygodnia.

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1607 dnia: Sierpień 28, 2015, 12:49:30 pm »
Ja zamieniam Azyl Arkham na Shazama i to mój stoliczek na ten tydzień.


ramirez82

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1609 dnia: Sierpień 29, 2015, 10:40:26 am »

Offline Holsten

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1610 dnia: Sierpień 29, 2015, 12:13:18 pm »
Jestem za. Wizualnie prezentuje się świetnie. Niewiele mamy mangi z realistyczną kreską na naszym rynku.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1611 dnia: Sierpień 29, 2015, 10:00:19 pm »
Robiłem dzisiaj poglądowe zdjęcia Omni Green Lanterna do innej części Internetu to pomyślałem, że i tu wrzucę. Może kogoś interesuje/komuś się przyda. Jak za dużo zdjęć, lub spam, to przepraszam i do kosza. :smile:

Moim zdaniem w porównaniu ze zwykłymi tpb wygląda świetnie. Choć w moim przypadku obwoluta jest źle dopasowana:

Obwoluta:

I pod nią:

Omnibus otwiera się na płasko

dzięki czemu nie ma żadnych problemów z dymkami/rysunkami znajdującymi się w pobliżu szycia. Jest lepiej niż w niektórych omnibusach DC:


Szycie jest na tyle luźne, że przód nie zamyka się sam:

Podobnie zresztą jak tył:

Grzbiet się z lekka łamie podczas czytania jak się nie uważa. Mi to nie przeszkadza, ale po wszystkim zostają lekkie załamania (jeśli to komuś przeszkadza):

Na półce wygląda to tak:

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1612 dnia: Sierpień 30, 2015, 11:00:35 am »
Podoba mi się ten TT. Czeka na lepsze czasy czy już przeczytany?

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1613 dnia: Sierpień 30, 2015, 11:35:14 am »
Niestety Titansi wciąż czekają na swoją kolej. O fabule więc nic nie powiem, choć Johns jak na razie mnie nie zawiódł.  Graficznie jest ładnie i jednorodnie, co cieszy przy takim grubasie (wkurza mnie, jak bohaterowie co kilka zeszytów wyglądają zupełnie inaczej). W ogóle nie miałem w planach zakupu tego omnibusa, ale był akurat w jakiejś nieprawdopodobnej przecenie na Multiversum (zapłaciłem za niego 276 PLN) i nie mogłem się powstrzymać.

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1614 dnia: Sierpień 30, 2015, 11:49:03 am »
Wysyłkowej czy na miejscu? Kiedyś pisałem, aby ktoś z Poznania odezwał się, aby kupić mi kilka rzecz jak był przelicznik 2.5, ale nikt się odezwał. Ze mną można się dogadać nawet tej osobie zostawiłbym na jakiś czas komiksy niech sama sobie spokojnie przeczyta, a jak skończy to odeśle....nie udało się .

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1615 dnia: Sierpień 30, 2015, 11:52:38 am »
Moja szczena opada Blaskowitz. Zazdroszczę bardzo, bo sam nie kupuję i nie mam oryginalnych grubasków. Dobrze, że Sideca wyda coś w podobnym objętości i formacie i będzie chociaż Daredevil się ładne prezentował. A z czasem może i dojdą pozycje od Eaglemoss.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1616 dnia: Sierpień 30, 2015, 11:57:18 am »
Wysyłkowej czy na miejscu? Kiedyś pisałem, aby ktoś z Poznania odezwał się, aby kupić mi kilka rzecz jak był przelicznik 2.5, ale nikt się odezwał. Ze mną można się dogadać nawet tej osobie zostawiłbym na jakiś czas komiksy niech sama sobie spokojnie przeczyta, a jak skończy to odeśle....nie udało się .
Wysyłkowo. Też chciałem się załapać na tamte zakupy w Poznaniu i nie wyszło... Tak czy inaczej warto obserwować oferty na stronie, bo obecnie nie ma dopisku "supercena" ani przeliczników, a i tak sporo tytułów ma naprawdę niezłe ceny. Dosłownie przed chwilą Lifedeath z rysunkami Windsor-Smitha w HC kupiłem za trzy dyszki.

Dobrze, że Sideca wyda coś w podobnym objętości i formacie
Sideca zapowiedziała coś w powiększonym formacie i z ilością stron 1200+?

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1617 dnia: Sierpień 30, 2015, 11:59:29 am »
Napisałem "coś podobnego". 500 stron to nie 1200, ale zawsze coś.

ramirez82

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1618 dnia: Sierpień 30, 2015, 01:45:52 pm »
Robiłem dzisiaj poglądowe zdjęcia Omni Green Lanterna

Fajnie, że wrzuciłeś tutaj te fotki. Wygląda masakrycznie. Bardzo wątpliwe byśmy kiedykolwiek mieli doczekać wydania u nas jakiegoś Omnibusa.

Offline Gazza

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1619 dnia: Sierpień 31, 2015, 03:37:08 pm »
Robiłem dzisiaj poglądowe zdjęcia Omni Green Lanterna do innej części Internetu
Super. A tak przy okazji - gdzie konkretniej je wrzucałeś? Chętnie bym poczytał...

Moim zdaniem w porównaniu ze zwykłymi tpb wygląda świetnie. Choć w moim przypadku obwoluta jest źle dopasowana:
Obwoluta faktycznie jakoś pechowo dopasowana - aż szkoda, że wydawca przy okazji tak drogich pozycji tak zaniedbuje kontrolę jakości i pozwala sobie na takie wpadki. W moim egzemplarzu na szczęście jest ok... uff (choć za to dotarł do mnie z amazona z lekka poobijany... :sad: )

Kiedyś pisałem, aby ktoś z Poznania odezwał się, aby kupić mi kilka rzecz jak był przelicznik 2.5, ale nikt się odezwał.
Szkoda, że nie zauważyłem. Jak by co pisz śmiało - jak będę w stanie to pomogę. Celuję w Comic Wars w grudniu więc jak będziesz w potrzebie postaram się pomóc. Wcześniej raczej do MV się nie wybiorę bo to dosłownie przeciwna strona miasta... :wink:

Fajnie, że wrzuciłeś tutaj te fotki. Wygląda masakrycznie. Bardzo wątpliwe byśmy kiedykolwiek mieli doczekać wydania u nas jakiegoś Omnibusa.
Tak, pięknie wydany i na dodatek sam w sobie bardzo atrakcyjny - nawet moja małżonka, którą średnio kręci moje hobby, przewertowała tego omniaka i stwierdziła, że rewelacyjnie się prezentuje...
A od kilku tygodni jest już dostępny Vol. 2 !!!! Ahhh......