Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1386676 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bosssu

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1425 dnia: Lipiec 21, 2015, 08:12:08 pm »
No fakt. Ja na hasło komiks amerykański mam skojarzenia z komiksem mainstreamowym, Marvel, DC, Vertigo, Image, Dark Horse itp...
Ja też
Zapomnieliście koledzy o ...Kaznodziei i Fistaszkach....wstyd :biggrin: , które uważam za kultowe wręcz i oczywiście całą twórczość Eisnera
Fakt faktem to czasami człowiek nie zdaje sobie sprawy, że czyta amerykańca...
dlatego słowo "trykoty" aby nie było zmyłki uważam za stosowne

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1426 dnia: Lipiec 21, 2015, 08:51:20 pm »
zadnego --------WOW---- :shock: ----a myslałem z 1k na miesaic to duzo na komiksy
to tu było z 3 miesiecznie heheehehe


Panowie ! Gentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają. :smile:
Mogę podać przykłady o wiele bardziej kosztownych hobby -
- golf
- gołębiarstwo
- nurkowanie
- jachting
- alkoholizm  itd.


Oczywiście ''nasze'' hobby - to elita elit.
................................... ..............................
Kris 1982 - serdeczne życzenia i wracaj  do zdrowia !
Kris 1982 - super kolekcja ( i to zebrana w takim krótkim czasie)! Zaszalałeś !  Teraz pewnie zwolnisz z zakupami ( bo już wszystko masz) , ale dobry stolarz pewnie niebawem i tak będzie potrzebny . A kto wie - może i murarz?!
"Jesteś podwójnym sobą."

Offline Kris1982

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1427 dnia: Lipiec 21, 2015, 09:26:17 pm »
Jeszcze raz wielkie dzięki za miłe słowa. Co do mojego zdrowia to szału nigdy nie będzie ale dużo można wypracować na rehabilitacjach a od wypadku już sporo czasu minęło. Jeżeli chodzi o zakupy to teraz głównie kupuję nowości i powoli poluję na niedostępne komiksy np. dzisiaj udało mi się skompletować serię XIII. Największą radochę mam , że wszystkie arcydzieła do przeczytania jeszcze przede mną.

Offline blackwaterpark

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1428 dnia: Lipiec 21, 2015, 09:38:32 pm »
Jeszcze raz wielkie dzięki za miłe słowa. Co do mojego zdrowia to szału nigdy nie będzie ale dużo można wypracować na rehabilitacjach a od wypadku już sporo czasu minęło. Jeżeli chodzi o zakupy to teraz głównie kupuję nowości i powoli poluję na niedostępne komiksy np. dzisiaj udało mi się skompletować serię XIII. Największą radochę mam, że wszystkie arcydzieła do przeczytania jeszcze przede mną.

Coś chyba mało u Ciebie komiksów mistrza Tadeusza Baranowskiego = myślę, że warto uzupełnić kolekcję  :wink:
Poza tym - jest super; niejeden stary wyjadacz może Ci pozazdrościć!

PS. Co do czytania: polecam zacząć od komiksu Zrozumieć komiks - autor potrafi miejscami nieźle zakręcić czytającym  :biggrin:

Offline Kris1982

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1429 dnia: Lipiec 21, 2015, 09:47:23 pm »
Coś chyba mało u Ciebie komiksów mistrza Tadeusza Baranowskiego = myślę, że warto uzupełnić kolekcję  :wink:
Poza tym - jest super; niejeden stary wyjadacz może Ci pozazdrościć!

PS. Co do czytania: polecam zacząć od komiksu Zrozumieć komiks - autor potrafi miejscami nieźle zakręcić czytającym  :biggrin:
Tadeusza Baranowskiego mam 3 pozycję które są dostepne i wznowione i oczywiście zakupię wszystkie które wyjdą.

Offline mack3

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1430 dnia: Lipiec 21, 2015, 10:04:00 pm »
29 czerwca 2014 roku przyjaciel miał urodziny i wybrałem dla niego Batmana- Długie Halloween wtedy jeszcze nie miałem żadnego komiksu dla siebie  :smile:
Graruluje kolekcji... i również życzenia zdrowia...
ale... ok, komiks dla kolegi - to DH, ale jak to u Ciebie było? ;) Od czego się zaczęło... co sprawiło, że się dalej wciągnąłeś...?


Offline Kris1982

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1431 dnia: Lipiec 21, 2015, 10:18:13 pm »
Graruluje kolekcji... i również życzenia zdrowia...
ale... ok, komiks dla kolegi - to DH, ale jak to u Ciebie było? :wink: Od czego się zaczęło... co sprawiło, że się dalej wciągnąłeś...?
To jest ta geneza  :smile: Wybierałem dla niego komiks a że lubię odrabiać lekcję to zacząłem wiele godzin czytać o komiksach i się zaczęło. Przyszły 2-3 przesyłki i było po Krystianie  :smile: . Czytam też namiętnie i bardzo mi się to podoba. Omijam jak na razie wielkie dzieła bo chcę zebrać trochę doswiadczenia. Co do gustu to wszystko wskazuję na to że w każdym gatunku znajdę coś dla siebie ponieważ jestem zachwycony Wieżami Bois-Maury a także Marvels , Ostatnie Łowy Kravena oraz Pluto  :smile:

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1432 dnia: Lipiec 22, 2015, 10:28:05 am »
Mała dostawa, aby trochę zdjęć się pojawiło


Mam 2 egz, więc mogę jeden wymienić na jakieś komiksy (najbardziej mnie interesuje
Nightwing: Huntress Paperback – January 1, 2004, ewentualnie Batman & Huntress: A Cry for Blood Paperback – April 1, 2002 )   
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2015, 02:32:24 pm wysłana przez isteklistek »

Offline kelen

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1433 dnia: Lipiec 22, 2015, 11:35:16 am »
O kurde, nie wiedziałem, że wydali taki kalendarz. Choć cena trochę odstrasza... kupowałeś przez jakiś polski sklep, czy zagraniczny?

Also, propsy za Breyfogla :)
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1434 dnia: Lipiec 22, 2015, 11:42:30 am »
Z ATOM. Cena robi wrażenie dopóki się czegoś nie ma, a jak się to ma, to wtedy przychodzi poczucie, że warto było wydać każdą złotówkę. Dla wielbicieli Bombshelli, którzy nie chcieli wydawać krocie na zeszytówki, to rozwiązanie jest idealne.
Komiks Norma fajna rzecz, nie ma żadnych dodatków. Żadna strona nie została zmarnowana: spis treści i na koniec jakieś 2 strony reklam, a tak to 500 stron komiksu.

Offline freshmaker

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1435 dnia: Lipiec 22, 2015, 01:26:45 pm »
fajnie. amazon prześle do mnie tego batmana dopiero za tydzień.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Pan

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1436 dnia: Lipiec 22, 2015, 02:00:21 pm »
                        isteklistek sprawdz wiadomości.

Offline blackwaterpark

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1437 dnia: Lipiec 28, 2015, 07:55:05 am »
Wczorajsza poranna szara rzeczywistość (2 przesyłki)



... oraz wieczorna radość ( uwielbiam starocie :wink: )


Offline bosssu

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1438 dnia: Lipiec 28, 2015, 11:16:04 am »
Tfujj to musiał swoje kosztować

Offline blackwaterpark

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1439 dnia: Lipiec 28, 2015, 11:49:37 am »
Tfujj to musiał swoje kosztować

Baaardzo dużo (jak na mnie), ale i tak sporo mniej, niż inne aukcje na Allegro.
Poświęciłem się - musiałem to kiedyś zdobyć  :sad: (a stan komiksu i dodatków jest idealny - komiks nawet wygląda na nieczytany).

Teraz mogę z ulgą napisać: jestem człowiekiem spełnionym  :wink: