trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1372958 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1170 dnia: Maj 27, 2015, 11:14:28 am »
Ja mogę polecić regały Billy, są ładne, tanie i wszystko można sobie dopasować, tylko nie wiem do końca jak te półki szerszym regale trzymają, bo sam układam najcięższe komiksy w wąskim regale... też mi się miejsce kończy jak widać. Największy ból zalewu komiksów. Ja mam narożną opcję i prezentuję się ona tak.






« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2015, 11:23:08 am wysłana przez Szekak »

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1171 dnia: Maj 27, 2015, 11:42:20 am »
Szekak, bardzo ładnie. Widać, że jesteś estetą. Bardzo mi się to podoba. Niestety ja mam tak zawalony pokoj komiksami, ktore znajduja sie w nim doslownie wszędzie, że jesli już do niego wchodzę, to muszę się poruszać niczym baletnica pomiędzy stosami komiksów walającymi się na podlodze i stołach i lawirować pomiedzy regałami.

Offline mummu

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1172 dnia: Maj 27, 2015, 11:54:01 am »
Szekak, bardzo ładnie. Widać, że jesteś estetą. Bardzo mi się to podoba. Niestety ja mam tak zawalony pokoj komiksami, ktore znajduja sie w nim doslownie wszędzie, że jesli już do niego wchodzę, to muszę się poruszać niczym baletnica pomiędzy stosami komiksów walającymi się na podlodze i stołach i lawirować pomiedzy regałami.

Pokaż, pokaż, pokaż  :biggrin:

Nie wiem jak Wy ale ja lubię patrzeć na kolekcje innych. O dziwo bez cienia zazdrości  :wink:

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1173 dnia: Maj 27, 2015, 12:09:42 pm »
Pokaż, pokaż, pokaż  :biggrin:

Nie wiem jak Wy ale ja lubię patrzeć na kolekcje innych. O dziwo bez cienia zazdrości  :wink:


Ja takze dlatego zachecam do dzielenia sie swoimi półami.

Offline Gre

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1174 dnia: Maj 27, 2015, 12:38:08 pm »
Pokaż, pokaż, pokaż  :biggrin:

Nie wiem jak Wy ale ja lubię patrzeć na kolekcje innych. O dziwo bez cienia zazdrości  :wink:
no nie wiem jak zobaczyłem ta kolekcje Humanoides to poczułem zazdrość

http://testmywork.net/komiksy/2014.JPG

a propo regałów to chyba im węższe tym lepsze nie maja takiego obciążenia...

Offline Death

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1175 dnia: Maj 27, 2015, 12:45:19 pm »
W tym Humanoids ktoś ma strasznie małego wacka, że musi na każdy komiks pierdyknąć taki wielki napis z nazwą wydawnictwa.

Offline donTomaszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1176 dnia: Maj 27, 2015, 12:51:14 pm »
Tez tak uwazam. Ktos kiedys na ich stronie FB o tym pisal, ale panom z tego wydawnictwa sie tak podoba. Mnie wkurza tylko to, ze czesto pomijaja okladki pojedynczych albumow w swych integralach. Sam sie o to pytalem - bez odpowiedzi. Dziwne, ale i tak ich bardzo lubie, bo wydaja mocne, dobre rzeczy.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Gre

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1177 dnia: Maj 27, 2015, 01:03:48 pm »
W tym Humanoids ktoś ma strasznie małego wacka, że musi na każdy komiks pierdyknąć taki wielki napis z nazwą wydawnictwa.

Dla mnie moga być nawet kastratami komiksy maja wypasione

Offline blackwaterpark

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1178 dnia: Maj 27, 2015, 02:13:45 pm »
Polecam takie oto regaly z Ikea. Regal w cenie 109zl. Jest jeszcze opcja o polowe wezsza ale dwa razy wyzsza. Zaluje za sam nie kupilem tylko tych wysokich. Oczywiscie full opcja regulacji itp. bajery.

Wysokość regału: ok 100cm

Mógłbyś podać nazwę tego mebla z Ikea, please? (czy to może odmiana Billy?)

Znalazłem też całą partię regałów w Black/Red/White:
http://www.brw.com.pl/regaly/
Ceny przeróżne. Zastanawia mnie jedna rzecz: czy jeśli kupi się szeroki regał z drzwiczkami, to czy przy maksymalnym obciążeniu nie będziemy mieli problemów z jego otwieraniem (zapewne wszystko siądzie i trochę się zdeformuje  :sad: )

Fajnym/sprytnym rozwiązaniem byłby regał z roletą:

Offline Death

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1179 dnia: Maj 27, 2015, 02:20:14 pm »
Mnie wkurza tylko to, ze czesto pomijaja okladki pojedynczych albumow w swych integralach.
To tak jak Timof i chyba też czasem Egmont. Mnie też to boli.

Offline wilk

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1180 dnia: Maj 27, 2015, 02:32:43 pm »
mappy coś takiego masz na myśli?

Aktualnie szukam zamykanego regału na komiksy i ten wpadł mi w oko, tylko mam obawy co do nośności półek, już raz mi się półka urwała  :cry:

Tak, to jest Billy, szerokość akurat 80 cm.

Sam mam Billy z drzwiczkami tyle tylko, że dół drzwiczek mam przesłonięty, a przeszkloną tylko górę. Komiksy trzymam oczywiście w części przeszklonej. Przy "czterdziestkach" można na półki stawiać dowolnej wagi cegły. Żadna półka nie powinna się nawet ugiąć. Przy "osiemdziesiątkach" trzeba już uważać. Najcięższe komiksy warto trzymać na środkowej półce, bo jest ona w istocie stałą częścią konstrukcji. Reszta półek może się uginać jeżeli postawisz na niej np. szereg jakiś twardookładkowych integrali formatu A4 lub większych. Jeżeli będziesz stawiał tam np. miękkookładkowe wydania to powinno być w porządku. Poza tym polecam nadstawki. W nich też można umieszczać najcięższe komiksy. Po dokupieniu i włożeniu dodatkowej półki na spód tej nadstawki (co imo jest konieczne gdy mocujesz podstawowy regał do ściany na wkręt) pozostaje ok. 35 cm wysokości w tej nadstawce. Jakby co mogę podać dokładny wymiar jak wrócę do domu. No i do nadstawek również można zamontować przeszklone drzwiczki.
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2015, 02:36:47 pm wysłana przez wilk »

Offline Gmork

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1181 dnia: Maj 27, 2015, 03:57:56 pm »

Offline pokia

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1182 dnia: Maj 27, 2015, 04:14:01 pm »
Tutaj widać mój trzyletni dorobek. Najtrudniejsze było skompletowanie PE i MK na których mi zależało, a dawno nie było ich w normalnym obiegu.














ps. dodawanie tego po gmoku jest trudne:)
ps2. nie wiem jak na bbs ustawić ręcznie szerokość obrazka.

Offline mappy

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1183 dnia: Maj 27, 2015, 05:07:38 pm »
Cytuj
mappy coś takiego masz na myśli?
Dokładnie tak. Widzę że już sporo zostało powiedziane na temat regałów Billy, więc nic tylko kupować :biggrin:
Co do uginania polek to 2mm maksymalnie są wygięte. Mam taka półkę wyłożoną komiksami pokroju Plansze Europy i jest ok.
Ja bardzo polecam.

Offline blackwaterpark

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1184 dnia: Maj 27, 2015, 05:38:05 pm »
Wstyd, panowie! Dziesiątki półek z komiksami, a na żadnej nie widać Tytusa, Romka i A'Tomka (?)
Zero patriotyzmu...  :roll:

PS. Półki z Czech są baaaardzo fajne  :biggrin: