Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1372831 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AvengerGT

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1005 dnia: Styczeń 28, 2015, 08:59:46 pm »
FloreK9, zeszyty rzeczywiście w naprawdę niezłym stanie. Gratuluję zakupów. Sam przed chwilą oglądałem allegro aby wyhaczyć stare Supki bo w dawnych czasach zacząłem regularne zbieranie od 5/94.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1006 dnia: Styczeń 28, 2015, 09:58:45 pm »
No FloreK, ładnie pojechałeś. Mało kto może pochwalić się Semicami w tak świetnym stanie. Przy Twoich, moje w większości wyglądają żałośnie. Jak mniemam, wyhaczałeś na Allegro po pojedynczej sztuce, polując na odpowiedni stan, czy tak? Jaką górną granicę kwotową za egzemplarz sobie ustaliłeś?

Offline FloreK9

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1007 dnia: Styczeń 28, 2015, 10:23:04 pm »
@AvengerGT 

Dzięki! Mój pierwszy numer to 5/95 przeczytany u sąsiada i 6/95 już samodzielnie nabyty, także zacząłem trochę później. :smile:

@KukiOktopus

Jeśli chodzi o X-Men to miałem już w posiadaniu 3 roczniki (95, 96, 97) z czego ostatnie dwa w stanie idealnym. Teraz dogadałem się poza allegro na  komplet bo sprzedawca nie chciał oddać tylko kilku roczników które mi brakowały. Staram się kupować rocznikami bądź komplety - chociaż tak udało mi się tylko z Wild C.A.T.S. i teraz X-Men. :wink: Nie ma reguły, byle stan był jak najlepszy i cena nie z kosmosu. Granicy kwotowej nie mam, ale staram się nie przeginać... muszę nakarmić dziecko i zaspokoić potrzeby zakupowe żony co łatwe nie jest tym bardziej, że kokosów nie zarabiam. Do tego tyle znakomitych nowości i pozycji do nadrobienia się ukazuje, że trzeba będzie zacząć kraść. Za te X-Men płaciłem do tej pory najwięcej - 7zł od zeszytu. Przeważnie udaje się taniej, 3 kompletne roczniki Pająka (96, 97, 98) jak z kiosku po 4,7zł. :wink: Posiadam aktualnie ok. 210 zeszytów z TM-Semic z czego 130 z małym haczykiem w stanie (według mnie) idealnym także długa droga przede mną. Zwłaszcza kiedy wrócę pamięcią do zdjęć kolekcji innego użytkownika tego forum. :)

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1008 dnia: Styczeń 28, 2015, 10:47:00 pm »
No to naprawdę udaje Ci się te Semici kupować za grosze. Gratuluję. Natomiast "ból" z żonami i dziećmi do wykarmienia znam bardzo dobrze, bo wykarmiam aktualnie dwójkę w wieku 2 i 3 lata z hakiem, a jeszcze wcześniej tak wykarmiłem jedno moje dziecko, że ma teraz niewiele mniej lat niż ja sam, bo 23 lata. Ale prawda jest taka, że nie ma to jak dzieci, po pierwsze dla nich samych, po drugie zaś dobrze przydają się do uspokajania sumienia, gdy dręczone jest wyrzutami w zw. z wydaniem kolejnej kasy na komiksy, bo można wtedy powiedzieć sobie, że przecież nie zbierasz komiksów dla siebie, tylko dla nich, gdy dorosną :wink:

Offline Tom926

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1009 dnia: Luty 03, 2015, 09:42:20 am »
Najnowsze zakupy  :smile:






Offline vision2001

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1010 dnia: Luty 03, 2015, 12:46:27 pm »
Fajnie patrzeć jak rozwijają się Wasze kolekcje. :)
Ja ostatni fotek nie strzelam, bo i tak kupuję przeważnie nowości czy też archiwa, które nie są niczym szczególnym, ale może pewnego dnia dorzucę kilka fotek rzeczy z ostatniego pół roku czy coś :)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Sokratesik

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1011 dnia: Luty 03, 2015, 12:59:19 pm »
No to naprawdę udaje Ci się te Semici kupować za grosze. Gratuluję. Natomiast "ból" z żonami i dziećmi do wykarmienia znam bardzo dobrze, bo wykarmiam aktualnie dwójkę w wieku 2 i 3 lata z hakiem, a jeszcze wcześniej tak wykarmiłem jedno moje dziecko, że ma teraz niewiele mniej lat niż ja sam, bo 23 lata. Ale prawda jest taka, że nie ma to jak dzieci, po pierwsze dla nich samych, po drugie zaś dobrze przydają się do uspokajania sumienia, gdy dręczone jest wyrzutami w zw. z wydaniem kolejnej kasy na komiksy, bo można wtedy powiedzieć sobie, że przecież nie zbierasz komiksów dla siebie, tylko dla nich, gdy dorosną :wink:
Dokładnie. Będą mogli sprzedać jak już nas nie będzie. Taka mała inwestycja ;) Tylko, czy chętni do kupna im się znajdą...? Gorzej jak sami połkną bakcyla, bo będą musieli dobudować np. piętro aby zmieścić nasze i ich zbiory. A wtedy to już inwestujemy, ale w ich kłótnie z żonami (lub mężami). :):)

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1012 dnia: Luty 03, 2015, 01:27:04 pm »
Dokładnie. Będą mogli sprzedać jak już nas nie będzie. Taka mała inwestycja :wink: Tylko, czy chętni do kupna im się znajdą...? Gorzej jak sami połkną bakcyla, bo będą musieli dobudować np. piętro aby zmieścić nasze i ich zbiory. A wtedy to już inwestujemy, ale w ich kłótnie z żonami (lub mężami). :smile: :smile:
No, z tym NIE BĘDZIE to bym polemizował, bo przynajmniej jeśli chodzi o moją osobę, to niestety wszystko wskazuje na to, że jeszcze bardzo długo BĘDĘ, choć w nieco zmienionej formie, o czym świadczy np. ten artefakt wydobyty przez Ejdziego z całkiem dalekiej przyszłości.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1013 dnia: Luty 07, 2015, 08:08:40 am »
Cacuszko znalezione na Kwejku: http://kwejk.pl/obrazek/2232067/zazdrosc.html

Offline graves

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1014 dnia: Luty 07, 2015, 10:34:33 am »
Cacuszko znalezione na Kwejku: http://kwejk.pl/obrazek/2232067/zazdrosc.html
Cacuszko jak cacuszko... wyobraź sobie, że masz teraz 20-30 lat i przychodzi do Ciebie w odwiedziny dziewczyna... :wink:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Nick Jackolson

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1015 dnia: Luty 07, 2015, 02:12:12 pm »
Cacuszko jak cacuszko... wyobraź sobie, że masz teraz 20-30 lat i przychodzi do Ciebie w odwiedziny dziewczyna... :wink:

hhahaah 100% !

Offline maximumcarnage

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1016 dnia: Luty 07, 2015, 02:23:50 pm »
Szkoda tracić czas na tępe dziewczyny, tym bardziej w wieku trzydziestu lat.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2015, 03:32:34 pm wysłana przez maximumcarnage »

Offline bosssu

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1017 dnia: Luty 08, 2015, 08:31:46 am »
Uzupełnienia kolekcji. 4 tomy planszy w folii udało się dorwać nawet z 25% rabatem od okładkowej.

Offline Vekk92

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1018 dnia: Luty 10, 2015, 09:30:10 pm »
plus minus 2 lata zbierania
Marvel:


DC:

manga:

Offline Gre

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1019 dnia: Luty 12, 2015, 12:29:47 pm »
własnie przyszedł pakiet gildii:
specjalnie napisałem w zamowieniu zeby przyszło do pracy bo juz  nie mam miejsca na pólkach a dziewczyna jakby zobaczyła ta 10 kg pake to bym z nia razem za drziw wyleciał
i teraz obmyslam strategie przemycenia zawartosci do domu....
priap+fabryka+boska kolonia
parker -2
black science
wieze t 10
mysia straz 2
pewnego razu we francji 2
josephine
tin tin 16
przebudzenie -wake
muminki t 1
 :razz:


 

anything