Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1373303 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bosssu

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #990 dnia: Styczeń 25, 2015, 08:48:53 pm »
A do mnie trafiło właśnie takie CUDO, którym się z Wami podzielę.
Gościa uważam za GENIUSZA kreski a jego obrazki można chłonąć godzinami. Grafiki wielu autorów przy nim to dziecięce rysunki.
Szkoda, że artysta u nas praktycznie nieznany choć jego dorobek stale się powiększa.
Album świetnie wydany ponad 300 stron w kredzie i porządnej płóciennej okładce z kolorową obwolutą waga pewnie ponad 3kg.


Offline Gmork

« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2015, 09:27:11 pm wysłana przez Gmork »

Offline Itachi

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #992 dnia: Styczeń 25, 2015, 09:30:47 pm »
@bossu

Gdzie i za ile zamówiłeś? Świetnie to wygląda!

Offline burberry

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #993 dnia: Styczeń 25, 2015, 09:31:41 pm »
Nazwisko Ledroita przewijało się przez forum parokrotnie. Rysunki piękne, zazdroszczę. To zbiór grafik i jakichś komiksów?

Gmork - bardzo ładny zbiorek. Wrzuć zdjęcia tego, co w środku. :smile:
Bóg Cię kocha

Offline bosssu

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #994 dnia: Styczeń 26, 2015, 06:24:13 am »
@bossu

Gdzie i za ile zamówiłeś? Świetnie to wygląda!
Jest to jego komiksografia po kolei omówiona, połączona z fragmentami komiksu, szkicami, okładkami itp.


Całość można oglądnąć na:
Ja zamawiałem na angielskim amazonie ale widziałem, że na francuskim też jest. Koło 250zł z przesyłką.

Offline Itachi

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #995 dnia: Styczeń 26, 2015, 12:59:34 pm »
Super, dzięki za odpowiedź.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #996 dnia: Styczeń 27, 2015, 08:09:54 am »
a ja takie coś wczoraj dostałem
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline mica

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #997 dnia: Styczeń 27, 2015, 09:52:35 am »
a ja takie coś wczoraj dostałem


to dla dzieci, Jacku!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2015, 10:47:11 am wysłana przez mica »

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #998 dnia: Styczeń 27, 2015, 10:16:42 am »
to dla dzieci, Jacku!
jestem dzieckiem moich rodziców Michale!
Ale widzisz, żeby zmniejszyć "dziecinność" tego komiksu wrzuciłem na zdjęcie Las Marakas i Planetę. Średnia wieku automatycznie wzrasta!
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline badday

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #999 dnia: Styczeń 27, 2015, 12:42:50 pm »
W życiu komiksiarza są zasadniczo 3 etapy jeśli chodzi o czytanie komiksów dla dzieci
Pierwszy etap - jest dzieckiem, czyta komiksy dla dzieci, bo to komiksy dla dzieci:)
Drugi etap - jest nastolatkiem, nie chce być uważany za dziecko, nie czyta komiksów dla dzieci, bo to komiksy dla dzieci
Trzeci etap - jest dorosły, czyta komiksy dla dzieci, bo widzi smaczki, których nie widział jako dziecko
:)


Offline wilk

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1001 dnia: Styczeń 27, 2015, 01:06:46 pm »
W życiu komiksiarza są zasadniczo 3 etapy jeśli chodzi o czytanie komiksów dla dzieci
Pierwszy etap - jest dzieckiem, czyta komiksy dla dzieci, bo to komiksy dla dzieci:)
Drugi etap - jest nastolatkiem, nie chce być uważany za dziecko, nie czyta komiksów dla dzieci, bo to komiksy dla dzieci
Trzeci etap - jest dorosły, czyta komiksy dla dzieci, bo widzi smaczki, których nie widział jako dziecko
:)
Jest jeszcze czwarty etap - czyta komiksy dla dzieci swoim dzieciom bo ma dzieci, które jeszcze same nie czytają. :)

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1002 dnia: Styczeń 27, 2015, 01:59:44 pm »
W życiu komiksiarza są zasadniczo 3 etapy jeśli chodzi o czytanie komiksów dla dzieci
Pierwszy etap - jest dzieckiem, czyta komiksy dla dzieci, bo to komiksy dla dzieci:)
Drugi etap - jest nastolatkiem, nie chce być uważany za dziecko, nie czyta komiksów dla dzieci, bo to komiksy dla dzieci
Trzeci etap - jest dorosły, czyta komiksy dla dzieci, bo widzi smaczki, których nie widział jako dziecko
 :smile:
Dodajmy, że mentalnie rzadko który komiksiarz wychodzi poza etap 2. Natomiast ci, którym wydaje się, iż są na etapie 3., w rzeczywistości nie wyszli z etapu 1. Gugugugu...

Offline bosssu

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1003 dnia: Styczeń 27, 2015, 08:23:35 pm »
Jest jeszcze czwarty etap - czyta komiksy dla dzieci swoim dzieciom bo ma dzieci, które jeszcze same nie czytają. :smile:
Nie zapominajmy o piątym etapie kiedy człowiek starzeje się i dziecinnieje i tylko taki komiks jest jeszcze w stanie zrozumieć :biggrin:

Offline FloreK9

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1004 dnia: Styczeń 28, 2015, 08:20:58 pm »
Skoro tyle o dorosłych dzieciach ostatnio to i ja się pochwalę zakupami styczniowymi. Od pewnego czasu staram się kolekcjonować to co wydał TM-Semic, wywodzę się z tego pokolenia i po latach mam możliwość zaopatrzenia się w to na co mnie wtedy stać nie było. Układ był jasny, maks jeden czasem dwa komiksy miesięcznie. Przeważnie wybór padał na Supermana i Pająka więc na inne serie mogłem tylko popatrzeć przez szybkę. Wracając do chwalenia się... upolowałem ostatnio Różową Panterę w stanie jakbym go sam z kiosku wyciągnął (niestety przegrałem 3 inne aukcje od tego samego Pana z Esami  :sad: Pająkiem i Punisherem - stan najprawdopodobniej identyczny do Różowej - gdyby nie głos rozsądku w postaci żony za plecami to i tamte bym zgarnął). Udało mi się też wreszcie zdobyć całość X-Men w stanie zbliżonym do idealnego gdyby nie 3-4 gorsze (w sensie BDB) numery i oczywiście pożółkłe strony, ale na czas już wpływu za bardzo nie mamy. Z tego też wynika, że będę sprzedawał 3 roczniki mutantów 95 (bdb), 96, 97 (bdb, ideał) ale to już kwestia do poruszenia w innym wątku.  :smile: