trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1383057 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #765 dnia: Listopad 27, 2014, 07:27:22 pm »
Fantastyczna Podróż ma taki mały format, bo był ogromny problem z materiałami. Nie mogli tego wydrukować w większym formacie. Pamiętam ten wk**w ludzi, którzy na niego czekali na MFK, kiedy to miał swoją premierę.

Offline janjedlikowski

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #766 dnia: Listopad 27, 2014, 08:01:12 pm »
Ciekawe czy ktoś pamięta tę postać i kojarzy do jakiego komiksu ją włożyć :-)

A kto jest autorem tego super obrazka ?

Offline peta18

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #767 dnia: Listopad 27, 2014, 08:11:43 pm »
A kto jest autorem tego super obrazka ?
Rosiński?
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #768 dnia: Listopad 27, 2014, 10:08:00 pm »
moja dostawa z IST :biggrin:
Spoiler: pokaż



Offline maximumcarnage

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #769 dnia: Listopad 27, 2014, 10:15:08 pm »
moja dostawa z IST :biggrin:


Są tu 2 rzeczy, które i ja planuję kupić. Jak Sprowadzałeś?
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2014, 10:36:39 pm wysłana przez maximumcarnage »

Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #770 dnia: Listopad 27, 2014, 10:51:56 pm »
Zamaiwalem na IST (instocktraders) i placilem za przesylke ;-) - niestety nie jest najtaniej ani najszybciej ale maja swietne pakowanie - plus w tygodniu wyjscia omnibusa maja 50% taniej. w sumie sam nie wiem czy sensowne bylo kupowanie Howarda - troche dalem sie na to nakrecic bo tyle osob o tym mowilo a ponoc jest to jednak cos osadzone mozno w amerykasnkiej kulturze.

Offline maximumcarnage

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #771 dnia: Listopad 27, 2014, 11:00:58 pm »
a ponoc jest to jednak cos osadzone mozno w amerykasnkiej kulturze.

No bo to jest satyra na amerykańską rzeczywistość ale moim zdaniem wcale to nie przeszkadza w zrozumieniu przekazu.

Jesteś trzecią osobą, którą znam, posiadającą "Alias omnibus". Sporo pochlebnych opinii czytałem na temat tej serii.

Co do tych 50 procent, to dobrze wiedzieć. Planuję kupić "Hawkeye Omnibus" Fractiona i taka zniżka się bardzo przydać.

Offline Garf

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #772 dnia: Listopad 27, 2014, 11:04:07 pm »
moja dostawa z IST :biggrin:

Łaaaaa! "One More Day"! Cóżeś uczynił, człowiecze nieszczęsny!
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #773 dnia: Listopad 27, 2014, 11:20:45 pm »
Zamaiwalem na IST (instocktraders) i placilem za przesylke :wink: - niestety nie jest najtaniej ani najszybciej ale maja swietne pakowanie - plus w tygodniu wyjscia omnibusa maja 50% taniej. w sumie sam nie wiem czy sensowne bylo kupowanie Howarda - troche dalem sie na to nakrecic bo tyle osob o tym mowilo a ponoc jest to jednak cos osadzone mozno w amerykasnkiej kulturze.
Sprawdziłem i ceny są b. atrakcyjnie - interesujące mnie rzeczy mają 45% zniżki. Tylko że gdy dodaję do koszyka, to koszty przesyłki za każdy item wzrastają o 23$. Czy to jest normalne, czy może coś źle robię?

Offline Nick Jackolson

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #774 dnia: Listopad 28, 2014, 05:28:43 am »
Sprawdziłem i ceny są b. atrakcyjnie - interesujące mnie rzeczy mają 45% zniżki. Tylko że gdy dodaję do koszyka, to koszty przesyłki za każdy item wzrastają o 23$. Czy to jest normalne, czy może coś źle robię?

niestety normalne... jak coś wybieraj najtańszą opcję w menu wysyłki...

Offline Thorgal24

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #775 dnia: Listopad 28, 2014, 09:08:32 am »
Rosiński?


He, he, no to to już pewnie trudniejsze jest :-)

Ciekawe czy ktoś zgadnie ...

Rosiński niestety nie rozdaje tak ładnych rysunków ;-)

Nagroda w quizie - wieeelki szacun :-)


Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #776 dnia: Listopad 28, 2014, 10:07:49 am »
koszt przesylki 23$ jest startowy pozniej troche mniej rosnie :wink: ale ogolnie od wagi jest uzalezniony i omnibusy raczej nabijaja 20-30$ wysylki wiec trzeba sobie to przejkalkulowac najlepiej powrzucac cale zamowienie i zobaczyc ile wychodzi calosc i poronwac np z cenami gdzie indziej.
Zaczalem tam kupowac gdy Nick Jackolson dal znac ze obnizyli koszty wysylki. Ogolnie sa bardzo fajni - ale glownie biore tam jak cos wpada w tygodniu wejscia z 50% rabatem. Normalny rabat to 42%, teraz do 1 grudnia jest 45%.

Łaaaaa! "One More Day"! Cóżeś uczynił, człowiecze nieszczęsny!
no coz w koncu musze sobie dokonczyc run straczynskiego i zobaczyc na co ludzie tak pluja :D

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #777 dnia: Listopad 28, 2014, 10:18:02 am »
@ raskoks
Fenomenalny zestaw! Część mam, część bardzo, bardzo chciałbym mieć. Ciekawe czy Pulse jest tak samo dobre jak Alias. :smile:

Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #778 dnia: Listopad 28, 2014, 10:38:50 am »
@ raskoks
Fenomenalny zestaw! Część mam, część bardzo, bardzo chciałbym mieć. Ciekawe czy Pulse jest tak samo dobre jak Alias. :smile:
Z tego co slyszalem to taki Alias light - ale szczerze troche mi zajmie zeby to ocenic ;-)  niestety moj backlog czytania urosl dosc mocno (chyba jestem juz na tej mrocznej stronie) i najpierw pewnie dokoncze Fear Agenta ktorego aktualnei czytam.

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #779 dnia: Listopad 28, 2014, 11:22:57 am »
Do mnie wpadlo po taniości:



 

anything