trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1382475 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lokus

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #645 dnia: Wrzesień 17, 2014, 02:51:54 pm »
Dzisiaj dotarło:

Image




DC

Na tym zdjęciu powinno być jeszcze wznowienie V jak Vendetta z Egmontu, ale ten komiks kwadrans po kupieniu wylądował na kupce "do przeczytania" u mojej dziewczyny :)

Inne

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #646 dnia: Wrzesień 18, 2014, 02:55:01 pm »
Nowy zakup wylądował w kolekcji. :biggrin:


Offline Nick Jackolson

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #647 dnia: Wrzesień 18, 2014, 08:28:17 pm »
ja z bookdepository zamawiałem 2 cegły (From Hell i Contract With God) i obydwie pozycje dotarły niedraśnięte.


co do podszywania się pod amerykańskie IP, to jak dla mnie takie trochę polskie cwaniakowanie łamane na oszukiwanie. Sklep ma pewnie koszty dostawy skalkulowane wg IP i dlatego ceny się różnią. Sklep też trochę mija się z prawdą mówiąc o darmowej wysyłce... No ale to nie usprawiedliwia "cwaniakowania". Prawda?

Za Polską średnią krajową to kto nie cwaniakuje ten nie żyje. Błąd sklepu to ich problem. Przynajmniej nie ściąga się skanów z sieci. Prawda?

W Stanach masz omnibusy po średnio 55 $

i można sobie pozwolić na coś takiego:



« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2014, 08:38:31 pm wysłana przez Nick Jackolson »

Offline Garf

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #648 dnia: Wrzesień 18, 2014, 08:53:54 pm »
i można sobie pozwolić na coś takiego:

To widok tak śliczny, że aż słów nie znajduję.
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline adro

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #649 dnia: Wrzesień 18, 2014, 10:41:31 pm »
Wcale bym sie nie zdziwil, gdyby w Polsce niektorzy mieli jeszcze ciekawsze polki  :razz: :wink:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline kelen

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #650 dnia: Wrzesień 19, 2014, 11:34:30 pm »
Dwie najświeższe dostawy z MvM odebrane za jednym zamachem:




Doszedł także prezent od przyjaciółki - zeszyt z autografem dedykacją od mojego ulubionego rysownika :smile:

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2014, 11:38:24 pm wysłana przez kelen »
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline Danio237

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #651 dnia: Wrzesień 20, 2014, 09:14:30 am »
O, dużo Cartoon Network, kolekcjonujesz wszystkie czy naprawdę aż tyle z nich jest wartych uwagi?
Adventure Time sam chciałbym mieć, tylko że mi już na komiksy ukazujące się w Polsce brakuje kasy. :F Gdzie ten komiks dzieje się względem serialu, są to zamknięte odcinki czy jakoś konkretnie usadzone w głównej fabule (np. dzieciństwo lodowego króla albo coś ;) )?
Na marginesie, szkoda że na DVD w Polsce wydali tylko 3 części serialu... :<

Lokus

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #652 dnia: Wrzesień 20, 2014, 09:51:32 am »
Odpowiem niejako za Kelena, ale ponieważ nie widzę tam nigdzie Samurai Jack ani Dexter's Laboratory to wydaje mi się że kolega zbiera tylko te, które uważa za dobre :)

Offline kelen

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #653 dnia: Wrzesień 20, 2014, 12:37:58 pm »
1. Z Cartoon Network kupuje wybrane, ponieważ za dużo kasy leci na rzeczy z Boom! Studios (wbrew pozorom, to właśnie temu wydawcy daje najwięcej zarobić, a nie DC Comics). Kupowałem Dexter's Laboratory tylko że to była miniseria 4 zeszytowa, która się już skończyła, dlatego jej tutaj na fotce nie ma ;) Mam już komplet jak tylko była jego premiera. Oczywiście to w kontekście IDW, ponieważ serie z Boom! kupuje od CN (i nie tylko) wszystkie i jak na razie żadna mnie nie zawiodła (a najnowszy Gumball jest po prostu przecudowny).

2. Seria komiksowa Adventure Time mniej więcej zawsze nadgania aktualne odcinki po jakimś czasie jeśli chodzi o jakieś większe, widoczne zmiany (nie będę pisał o tych z 6 sezonu, bo nie chciałbym komuś rzucić spoilera, ale co do nich, to dopiero te zmiany mają nadejść). Generalnie o ile komiks bierze kanon serialu, tak komiksy nie są dla niego kanoniczne.

3. Też coś mi brakuje wieści na temat 4 części, miały wychodzić co 2 miesiące i cisza póki co...
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline Danio237

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #654 dnia: Wrzesień 21, 2014, 01:48:48 pm »
Jak będę miał kasę i chęci na zbieranie czegoś nowego to zaczepię cię tutaj albo na batkejwie po jakąś radę. ;) Teraz i tak kombinuję jak tu się z kasą wyrobić na kupno tego co wychodzi tylko na naszym rynku...

Offline amsterdream

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #655 dnia: Wrzesień 21, 2014, 05:44:48 pm »
Zakupy z lipca, sierpnia i początku września:





Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #656 dnia: Wrzesień 22, 2014, 04:41:52 pm »
Ostatnie nabytki: sporo 3D ale na zdjęciach nie widać tego dobrze, zwykłe zeszyty i jedna perła "Huntress"


Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #657 dnia: Wrzesień 23, 2014, 12:48:23 pm »
Ostatnio udało mi się skończyc zmieranie Bendisowego runu Avangersow.
Brakuje mi tylko siege szczerze mowiac i secret invasion ale czekam chyba zeby to dostac w WKKM


Offline maximumcarnage

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #658 dnia: Wrzesień 23, 2014, 11:59:33 pm »
To zdjęcie przeczy prawom fizyki. Marvel stanął na głowie :smile:

Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #659 dnia: Wrzesień 24, 2014, 12:18:09 pm »
heheh to takie cosmic marvel universe :P