trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1383221 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mack3

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #600 dnia: Lipiec 22, 2014, 03:00:47 pm »
Widać:



Do tego jak widać na fotce 2 tom Detective Comics jest niższy o jakieś milimetry, niby to pierdoła, ale mogłoby jej nie być.
Z ciekawości: cóż to za Semici widoczne na zdjęciu? ;)

Offline arnold

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #601 dnia: Lipiec 22, 2014, 03:53:23 pm »
Batman Robin Anioł zniszczenia/Dziwne towarzystwo 4/92 oraz Batman Przedstawiamy Brzuchomówcę 6/92, tutaj masz foto: http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,28530.540.html

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #602 dnia: Lipiec 22, 2014, 04:25:28 pm »
Pogratulować fajnego zestawu.
Podziękował.  :smile:
Doceniam walory estetyczne półki zapełnionej komiksami, ale akurat różnice w wielkościach/ logach itp. w ogóle mi nie przeszkadzają. A biały kolor grzbietu w "Batman: Śmierć rodziny" to już w ogóle - nawet preferuję kiedy komiksy mają różnorodny design okładek. Na półeczce robi się wtedy kolorowo.

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #603 dnia: Lipiec 23, 2014, 11:10:39 am »
Tym razem zdecydowanie ilość przełożyła się na jakość


Offline kelen

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #604 dnia: Sierpień 03, 2014, 10:31:32 am »
Spojrzałem na certyfikat - czyli ta okładka w szkicu to jest wydruk z kopii oryginału czy na czym polega ta reprodukcja?
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #605 dnia: Sierpień 03, 2014, 11:34:00 am »
Nie wiem czy o taką odpowiedź chodzi: Jest to reprodukcja okładki narysowanej przez Hughesa zanim trafiła do druku. Jak na razie mam wszystko w foli bo jestem na etapie projektowania, aby to powiesić, ale wydaje mi się, że okładka w szkicu nie jest wydrukiem, a po prostu rysunkiem ołówka Hughesa, wydrukiem jest za to kolorowa okładka z numeru JSA Classefied 1

Offline kelen

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #606 dnia: Sierpień 03, 2014, 11:35:57 am »
Czyli to jego rysunek, a nie reprodukcja kogoś innego? W takim razie szacun, pewnie musiało nieźle kosztować.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #607 dnia: Sierpień 03, 2014, 11:41:29 am »
Z certyfikatu wynika, że tak jest. A ile w tym prawdy, to nie wiem ,ale mnie jakoś to nie interesuje. Nie traktuje tego Arta jako inwestycje. Na stronie AH można podpatrzeć galerie różnego typu na sprzedaż, z tego wnioskuje, że mógł mieć jakiś udział w tworzeniu tego ołówka, ale nie będę się upierał : http://www.justsayah.com/galleries/1161/Art_For_Sale_/
Dżentelmen nie mówi o kosztach jako ponosi w związku z swoimi kobietami, nawet jeżeli są fikcyjne:) Prześlę zdjęcie jak zawiśnie na ścianie.
Teraz nie pozostaje mi nic innego jak zaczaić się na tego roczną premierę z San Diego:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2014, 11:55:49 am wysłana przez isteklistek »

Offline bosssu

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #608 dnia: Sierpień 03, 2014, 01:39:57 pm »
Zakupy z ostatnich 6-ciu miesięcy



Wspieram również najlepszy polski komiks dziecięcy




i do "twardzieli must have" doszedł RORK i BRUCE

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #609 dnia: Sierpień 03, 2014, 03:28:03 pm »
Wspieram również najlepszy polski komiks dziecięcy
Cóż, powiedziałbym raczej, że Blankets i Habibi, to bardziej rzeczy dla spragnionych miłości pensjonarek, ale jeśli twierdzisz, że dla dzieci, to niech Ci będzie.

ramirez82

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #610 dnia: Sierpień 03, 2014, 03:41:37 pm »
Cóż, powiedziałbym raczej, że Blankets i Habibi, to bardziej rzeczy dla spragnionych miłości pensjonarek, ale jeśli twierdzisz, że dla dzieci, to niech Ci będzie.

Bez przesady. Może i Thompson jest trochę nadwrażliwy, ale Blankets i Habibi to znakomite powieści graficzne, które mogą każdemu się spodobać.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #611 dnia: Sierpień 03, 2014, 04:45:26 pm »
Bez przesady. Może i Thompson jest trochę nadwrażliwy, ale Blankets i Habibi to znakomite powieści graficzne, które mogą każdemu się spodobać.
Nie rozumiem dlaczego kierujesz swój zarzut przeciwko mnie, zamiast bosssu. Przecież moja wypowiedź niejako rozszerzyła grono odbiorców dziecięcych, sugerowane przez bosssu, o "spragnione prawdziwej miłości pensjonarki", a zatem jest bliższa Twojej wypowiedzi. (Czyżbyś miał coś przeciwko pensjonarkom?) Niemniej, nie podejmując się komentowania twierdzonej przez Ciebie "znakomitości", z przyjemnością zgadzam się z Tobą, że "komiksy te mogą każdemu się spodobać", jednocześnie dodając, że "acz nie muszą".

ramirez82

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #612 dnia: Sierpień 03, 2014, 05:19:07 pm »
Nie no, chyba (?) bosssu z tymi komiksami dla dzieci miał na myśli te Kleksy na zdjęciu. A jeśli nie, to rzeczywiście są to komiksy bardziej dla pensjonarek, niż dzieci.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #613 dnia: Sierpień 03, 2014, 06:55:35 pm »
Nie no, chyba (?) bosssu z tymi komiksami dla dzieci miał na myśli te Kleksy na zdjęciu. A jeśli nie, to rzeczywiście są to komiksy bardziej dla pensjonarek, niż dzieci.
Trochę żartowałem i trochę się droczyłem. Niemniej prawdą jest, że - łagodnie mówiąc - Thompson nie jest moim ulubionym scenarzystą komiksowym, choć trzeba przyznać, że rysuje ładnie (acz nie do końca w moim guście). Tak zupełnie na marginesie, o wiele bardziej od Blankets (w którym przykuło moją uwagę zaledwie kilka epizodów) podobał mi się Chunky. 
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2014, 06:59:05 pm wysłana przez KukiOktopus »

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #614 dnia: Sierpień 03, 2014, 07:04:50 pm »
a ja myślę, że robicie "kuku" (nie na darmo ten nick, co...?) jednej z najlepszych powieści graficznych wydanych w polsce. myślę tu o 'blankets' - i wcale nie przesadzam! szkoda mi ludzi, którzy przeliczając swoje ciężko zarobione pieniądze, chcąc przed zakupem sprawdzić w necie, czy warto, natkną się na TWOJE 'żarciki' i zrezygnują (bo, nie ma co ukrywać, tanio nie jest).


zapewniam i (nie wdając się w szczegóły) powtarzam jeszcze raz WARTO!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2014, 07:25:46 pm wysłana przez tucoRamirez »
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

 

anything