Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1389985 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2790 dnia: Kwiecień 04, 2016, 02:18:39 pm »
Wtrącę się i wypowiem przed kuba g. Kupiłem trzy pierwsze numery Afterlife with Archie z czystej ciekawości (po przeczytaniu numeru z FCBD). Wcześniej nie miałem styczności z tą postacią i zdecydowałem się ze względu na tematykę (zombie, czary) oraz ładną warstwę graficzną. I mimo mojego entuzjazmu do tego komiksu zdecydowałem się na porzucenie tej serii. Nie miałem problemu z ogarnięciem kto jest kto, bo komiks to wyjaśnia ( internet też mi pomógł na początek), ale historia mnie nie wciągnęła i tempo akcji było dla mnie zbyt ślamazarne. Możesz sprawdzić komiks z tej serii wydany w ramach FCBD. Na Comixology jest chyba nadal za darmo. Sprawdź. To one przekonał mnie do kupna regularnej serii.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2791 dnia: Kwiecień 04, 2016, 06:41:47 pm »

Kuba a jesteś w stanie napisać kilka zdań o "Afterlife with Archie" czy nie czytałeś? Można w to wejść nie znając kompletnie postaci Archiego?


Niestety (albo na szczęście) musisz się posiłkować tylko opinią Ryby bo ja olałem kupno Afterlife i raczej nie prędko kupię (prędzej postawię na Archie Vs Predator bo to tak absurdalny pomysł).
perły przed wieprze

Offline starcek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2792 dnia: Kwiecień 04, 2016, 06:54:19 pm »
Przez takie posty jak Leyka człowiek uświadamia sobie ile jeszcze jest ciekawego materiału do poznania...  :smile:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline adro

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2793 dnia: Kwiecień 04, 2016, 09:02:43 pm »
no ja tez przekonuje sie o tym kazdego dnia... :razz: :biggrin: i to jest piekne w komiksach  :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Leyek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2794 dnia: Kwiecień 05, 2016, 01:31:32 pm »
Możesz sprawdzić komiks z tej serii wydany w ramach FCBD. Na Comixology jest chyba nadal za darmo. Sprawdź. To one przekonał mnie do kupna regularnej serii.


Dzięki, chociaż pewnie nie będzie mi się chciało sprawdzać, bo nie przepadam za elektronicznymi wersjami, a wystarczająco przekonują mnie już przykładowe plansze:) Ślamazarne tempo mi nie przeszkadza, więc pewnie poczekam, może trafi się jakaś dobra okazja i wtedy kupię.

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2795 dnia: Kwiecień 06, 2016, 10:08:58 am »
Okładki z polybagów i WW EO

Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2796 dnia: Kwiecień 06, 2016, 11:59:05 am »
Kupiłem variant do Son of Batman #10 i to pierwsza okładka, której kupna żałuję. Odezwał się w mnie niemyślący kolekcjoner i kupiłem ze względu na pracę Ryana Ottley'a. Na żywo wygląda to strasznie słabo a te okładki sketch/color są, moim zdaniem, ogromnym niewypałem.
Btw, jak dużo okładek variantowych posiadasz w swojej kolekcji?


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2797 dnia: Kwiecień 06, 2016, 12:12:03 pm »
Mam kilka pełnych okładek eventowych jak Bombshell x2, Harley Quinn, Harley Quinn LBB, Looney Toons. Niepełne czasem sporo, a czasem kilka: movie cover, selfie, villans 3D, Futures End 3D, Cooke variants i pewnie jeszcze kilka. Regularne serie z których mam covery to: Harley Quinn, Bombshells i one shoty różnego rodzaju.

Jeszcze jedna sprawa trochę dziwna. Miałem okazje teraz zdobyć wariant 1:50 Jima Lee HARLEY QUINN APRIL FOOLS SPECIAL - od ATOM - jest to wersja czarno-biała zwykłego komiksu. Zdziwiłem się, ze chodzi na różnego rodzaju aukcjach po 60 dolarów, albo i więcej. Nie wiem czemu Lee jest taki drogi, ale ten wariant to dla mnie nic specjalnego. Podobnie może być z tymi wariantami z BvS, że będą drogie, ale ja tego nie widzę.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2016, 12:19:20 pm wysłana przez isteklistek »

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2798 dnia: Kwiecień 06, 2016, 12:25:35 pm »
Nie wiem czemu Lee jest taki drogi, ale ten wariant to dla mnie nic specjalnego.


Nie licząc tego, że dla niektórych Lee to gigant musisz patrzeć też na to, że Lee rysuje komiksy raz na ruski rok, więc fani zbierają jego okładki i promo grafiki (oczywiście pomijam oczywistość jak dostępność samego variantu i zupełnie mi obcy flow na Harley).


Jedyny wariant z Harley jaki posiadam to Tima Sale'a, trzymam go tylko z powodu rysownika, tylko.
perły przed wieprze

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2799 dnia: Kwiecień 06, 2016, 12:31:20 pm »
Coś w tym jest. Podobno od kilku lat Lee nie podpisuje komiksów, a teraz na jakimś festiwalu ma się pojawić i podpisywać. Na szczęście nie mam fioła na jego punkcie bo pewnie musiałbym kilkakrotnie przepłacać.

Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2800 dnia: Kwiecień 06, 2016, 12:40:40 pm »
Jim Lee i wszystko jasne. Dodatkowo dołożone odpowiednie ratio i mamy variant za dużą kwotę. W USA nazwisko rysownika podbija cenę nawet najgorszego variantu. A jeżeli jest to okładka związana z jakimś wydarzeniem to zaczyna się istne szaleństwo. Co do BvS to te okładki są wydrukowane w takiej ilości, że ich cena jeszcze długo utrzyma się na standardowym poziomie. Są dostępne wszędzie. W  tym miesiącu Jim Lee uraczy nas jeszcze jednym variantem z serii BvS do Justice League of America #9.
A jeżeli interesujesz się variantami bardziej w charakterze zarobkowym to poczytaj tę stronę http://comicbookinvest.com. Masz tam newsa o okładce Jima Lee.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2016, 12:50:03 pm wysłana przez Ryba2111 »


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2801 dnia: Kwiecień 06, 2016, 12:52:59 pm »
Miałem okazję, ale nie skorzystałem. Ja nie mam zamiaru się bawić w sprzedaż, to nie dla mnie. Pewnie ktoś zakupił, albo jeszcze mają w ATOM niewprowadzone do oferty. Jeżeli mam podwójne warianty, to trzymam je na wymianę: wariant za wariant, albo wariant za komiks (może nawet omniaka :) )

Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2802 dnia: Kwiecień 06, 2016, 12:56:21 pm »
Czyli masz takie samo podejście jak ja. Ja się jeszcze podwójnych variantów nie dorobiłem, ale może kiedyś :P


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline Voytek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2803 dnia: Kwiecień 06, 2016, 02:01:03 pm »
jak to jest z tymi pustymi okładkami? narusuje na niej tylko autor który stworzyl ten komiks  czy inni tez mogą? czy mogę poprosić na konwencie polskiego autora żeby np. narysowal mi batmana  na pustej okładce batmana? :)
ex, Drugs & CS!

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2804 dnia: Kwiecień 06, 2016, 02:10:34 pm »
Jak się nie poczuje urażony, to narysuje  :badgrin: ale wątpię, aby dał podpis pod rysunkiem. Jeżeli aż tak zależy Ci na rysunku, to znajdź rysownika prywatnie, dobrze mu zapłać i będzie mniej niezręcznie