Autor Wątek: The RING 2  (Przeczytany 2573 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ciszmek

The RING 2
« dnia: Marzec 27, 2008, 07:07:17 pm »
The Ring 2


Akcja "Ringu 2" rozpoczyna się sześć miesięcy po mrożących krew w żyłach wydarzeniach w Seattle, których udziałem stali się Rachel Keller i jej syn Aidan . Aby uciec przed stale nawiedzającymi wspomnieniami, Rachel zabiera Aidana ze Seatlle i przeprowadza się do małego nadmorskiego miasteczka Astoria, w stanie Oregon. Ma to być dla obojga nowy start w spokojne życie. Jednakże z czasem okazuje się, że decyzja Rachel o przeniesieniu się szybko zmienia się w koszmar, kiedy to kolejna zbrodnia z udziałem kasety wideo ma miejsce nie gdzie indziej ale właśnie w Astorii i wydaje się aż nadto znajoma. Rachel zdaje sobie sprawę, że mściwa Samara powraca i z jeszcze większą determinacją będzie zataczać krąg terroru i śmierci.
Gorąco Polecam ten film

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
The RING 2
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 27, 2008, 07:55:30 pm »
A ja nie polecam, naprawde the ring 2 jest jest kolejnym dowodem na to, że niektóre sequele nie powinny nigdy powstać, ani to straszne ani wciągające...
RIP Gildio...

Offline viatroof

The RING 2
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 27, 2008, 08:03:03 pm »
Cytat: "ThunderCracker"
A ja nie polecam, naprawde the ring 2 jest jest kolejnym dowodem na to, że niektóre sequele nie powinny nigdy powstać, ani to straszne ani wciągające...

Tak trzymaj!

Offline JAPONfan

The RING 2
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 27, 2008, 08:37:44 pm »
Cytat: "ThunderCracker"
A ja nie polecam, naprawde the ring 2 jest jest kolejnym dowodem na to, że niektóre sequele nie powinny nigdy powstać, ani to straszne ani wciągające...


powiem wiecej, cos takiego jak remake sequela czy tez sequel remaku powinien byc prawnie zakazany

Offline Tweener

Odp: The RING 2
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 18, 2008, 02:01:41 pm »
Jak Wam mógł się ten film nie podobać ?? :D to było fajne hehehe