Autor Wątek: Bannery  (Przeczytany 16646 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isengrim

Bannery
« dnia: Marzec 19, 2008, 10:31:06 am »
Byc moze nie zasluguje to na oddzielny temat, ale chcialbym sie spytac, czy tylko ja mam problem z "niezamykalnymi" bannerami na Gildii, czy tez jest to ich stala i powszechna przypadlosc? Chodzi mi o to, ze bannery reklamowe, nie raz zaslaniajace cala strone, nie daja sie zamknac - nie reaguja na klikanie w mniej lub bardziej ukryty krzyzyk. Co jest mocno irytujace i nie ulatwia korzystania z forum.

Nie mam tych problemow na innych portalach, wiec sadze, ze to jednak "wina" Gildii. Nawiasem mowiac jezeli jest to praktyka zamierzona, to jest niezgodna z prawem (m.in. jako rodzaj nieuczciwej reklamy, zakazanej przez Ustawe o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji i pare innych ustaw) - sugeruje jednak jakos zadzialac w tej kwestii.
Klerykał i filosemita
Młotek 2010 :-)

Offline sokles

Odp: Bannery
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 30, 2008, 07:31:53 am »
Coby nie tworzyc nowego tematu.

Kto wymyślił ten (autocenzura) banner z Ery?? Wyskakuje na ekran przy otwieraniu dowolnego tematu na forum...nosz krew normalnie zalewa, zróbcie coś z tym bo sie nie da z forum korzystać...

Offline Asmodean

Odp: Bannery
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 30, 2008, 05:43:32 pm »
polecam Adblock do FireFox'a :)
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50

Offline absynt

Odp: Bannery
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 01, 2008, 11:22:41 pm »
Najgorszy jest ten co wyskakuje z tą durną melodyjką umcy, umcy ://

Offline absynt

Odp: Bannery
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 03, 2008, 07:08:02 pm »
Heh, rzeczywiście ten dodatek do Firefoxa dobrze robi!

Offline graves

Odp: Bannery
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 03, 2008, 07:43:13 pm »
Heh, rzeczywiście ten dodatek do Firefoxa dobrze robi!
Może i dobrze, ale z drugiej strony - Portal, jak i forum "żyje" z reklam.
Jeśli nie będą wyświetlane, to nie będzie się rozwijał. I w sumie koniec końców wszyscy użytkownicy na tym stracą.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: Bannery
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 03, 2008, 08:04:20 pm »
Może inaczej. Zarobki z reklam są głównym źródłem utrzymania portalu, a co dopiero mówić o jego rozwoju. Gildia.pl i tak jest portalem w zdecydowanej większości tworzonym "przez fanów dla fanów", a z energii kosmosu i czystej pasji utrzymać się jednak nie da. Nie mamy takiego komfortu finansowego jak wiodące serwisy w naszym kraju, chociaż uważam pomimo tego że i tak w porównaniu do nich możemy być z siebie dumni. Prosiłbym także, aby na łamach forum nie prześcigać się w pomysłach na omijanie reklam i tym podobnych rzeczach, gdyż może okazać się, że wasze akcje przyczynią się kiedyś po prostu do naszego zamknięcia.
Zamykam ten wątek. Mam nadzieję że tą decyzję uszanujecie oraz weźmiecie pod uwagę to co powiedzieliśmy z Gravesem przed pisaniem w przyszłości na podobne tematy.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2008, 08:07:46 pm wysłana przez Gabriel »
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

 

anything