Autor Wątek: Lucyfer  (Przeczytany 25612 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Lucyfer
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 09, 2015, 04:08:48 pm »
Nie ma co panikować, tylko wpisać tytuł do subskrypcji i czekać na lepsze oferty. Ja po trzech miesiącach 'czajenia się' upolowałem zestaw 1-9, gdzie wyszło mi ok. 50 zł/tom.

ramirez82

  • Gość
Odp: Lucyfer
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 09, 2015, 04:12:50 pm »
Brak dostępności i ewentualnego wznowienia drugiego tomu mocno wpływa na to, że wstrzymuję się z rozpoczęciem kupna tej serii.

Albo zadaj tutaj pytanie o dodruk:

http://forum.alejakomiksu.com/viewtopic.php?t=4460&p=177316#p177316

Jeśli odpowiedzą że dodruk będzie w przyszłym roku, to warto już powoli pokupować pozostałe tomy, bo one też z czasem będą znikać. Miałem tak z "Baśniami", nie było tomu 1 i 2, ale wiedziałem, że będzie dodruk, kupiłem całą resztę, a teraz widzę, że np. tomu 3 już też nie ma.

Offline blackwaterpark

Odp: Lucyfer
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 09, 2015, 07:41:40 pm »
Nie ma co panikować, tylko wpisać tytuł do subskrypcji i czekać na lepsze oferty. Ja po trzech miesiącach 'czajenia się' upolowałem zestaw 1-9, gdzie wyszło mi ok. 50 zł/tom.

Dziwne że wydawca nie wpadł na pomysł, ażeby zgromadzić kilkadziesiąt kompletów takich komiksów i opakowawszy je np. w jakiś ozdobny karton ( ze złoconym nadrukiem ''HQ legendary deluxe edition''  :wink: ), nie próbuje tego sprzedawać.
Sam chętnie bym taki pakiet kupił (podobnie, jak zrobiłem z Wieże Bois-Maury, Thorgalem, Sin City), interesują mnie tylko skończone serie, wolę się niepotrzebnie nie ładować w jakieś ''polowania''

Offline misiokles

Odp: Lucyfer
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 09, 2015, 07:50:00 pm »
Każdy woli, ale czasami są takie serie, że pierwsze albumy mają stonowane recenzje więc nie kupujesz, bo są w kolejce lepsze komiksy, ale potem okazuje się, że gdzieś na wysokości tomu piątego poziom serii rośnie, że ho ho i w dziesiątym tomie jest wciąż kozacko - więc nie ma przebacz - jeśli chcesz mieć serię a nie ma pakietów, to bawisz się w polowania. Gdyż zdecydowanie lepiej jest przeczytać komiks niż czytać o tym, że inni go przeczytali...

Offline pawelcd

Odp: Lucyfer
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 28, 2015, 08:18:43 pm »
Czy temat dodruku tomu drugiego jest definitywnie przesądzony na nie? Bo w tym wątku raczej panuje pesymizm, na Alei komiksów widzę,  że pytanie wisi. Zakup pozostałych tomów  to ponad 500 a nie wiem czy się szarpać,  jeżeli kiedyś egmont odpisał, że  definitywnie nie. Może we wcześniejszych odpowiedziach dawali nadzieję, a ja tylko nie potrafię  tego znaleźć ?

Offline Shinue

Odp: Lucyfer
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 28, 2015, 08:27:52 pm »

Offline pawelcd

Odp: Lucyfer
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 28, 2015, 09:35:20 pm »
próbuj szczęścia tutaj: http://allegro.pl/lucyfer-wszystkie-tomy-1-11-i5696550515.html


Kiedyś się przejechałem na takiej ofercie na film na DVD lagaan. Stan idealny, biały kruk. Wolę  kupować w księgarniach.


Po chwili zastanowienia dzięki za link!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2015, 09:39:55 pm wysłana przez pawelcd »

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Lucyfer
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 16, 2015, 08:56:29 am »
dorwałem tom 2 "Dzieci i potwory"  :smile:  tak, to dodruk  :wink:
The darkness will swallow everything

Offline pawelcd

Odp: Lucyfer
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 16, 2015, 11:11:00 am »
dorwałem tom 2 "Dzieci i potwory"  :smile:  tak, to dodruk  :wink:


Ja też ale na allegro, genialna seria właśnie pochłaniam tom 4

Offline vision2001

Odp: Lucyfer
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 16, 2015, 06:37:43 pm »
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

mgnesium

  • Gość
Odp: Lucyfer
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 16, 2015, 06:55:46 pm »
...i nie jest za dobry. jedyną mocną stroną pierwszego zeszytu jest lee garbet.

Offline isteklistek

Odp: Lucyfer
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 16, 2015, 06:59:31 pm »
Widziałem, że już jest i poważnie zastanawiałem się nad tym, aby zacząć kupować....ale... dla mnie Lucyfer to już zamknięta historia i nie bardzo wiem, co można tam dodać, aby nie popsuć (lub wszystko spalić i w popiół obrócić). Może chcą wypromować serial i pod niego powstał ten komiks.

Offline parsom

Odp: Lucyfer
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 24, 2017, 09:14:47 am »
Mam takie pytanie - tom 3 rozleciał mi się w trakcie czytania (okładka odkleiła się od bloku). Wymieniłem i z nowym niemal od razu mam to samo. Ktoś miał podobnie? Przy następnych tomach spodziewać się podobnych atrakcji?
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Murazor

Odp: Lucyfer
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 24, 2017, 09:22:04 am »
Wiem, że tak bywało z Baśniami sprzed dodruków. Starsze Lucyfery mogą mieć podobnie, bo to taki sam standard na moje oko.

JanT

  • Gość
Odp: Lucyfer
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 24, 2017, 09:22:15 am »
Przy tomach w miękkiej oprawie (nie tylko Lucyfer) drukowanych w Białostockich Zakładach Graficznych
to można się tego spodziewać a nawet oczekiwać  :smile:

 

anything