trawa

Autor Wątek: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji  (Przeczytany 380623 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #1020 dnia: Grudzień 18, 2014, 06:49:26 am »
to pytanie nie spełnia wymogów regulaminu. popatrzcie na nazwę konkursu zresztą...

proszę Koalara o podanie właściwej zagadki...


PS. czy jak ludzie zaczynają kombinować to znaczy, że konkurs już nudzi czy co? naprawdę trzeba mu dodawać trochę pieprzu czy atrakcyjności przez udziwnienia?
fragsel, to ma być za-ba-wa.

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #1021 dnia: Grudzień 18, 2014, 07:26:02 am »
niby tak, ale są osoby, które się dobrze bawią, jak wszystko jest zgodne z regulaminem. nawet zabawa ma swoje prawa.

jak ja tu grałem jeszcze lata temu (jako zwykły użytkownik, coś koło 2009) to wszelkie takie "udziwnienia" mi odbierały przyjemność z gry...
bo prawda jest taka, że nikt nie jest tak neurotyczny jak komiksiarze. i o tej części użytkowników forum tez trzeba pamiętać...

a zabawa zabawą, ale punkty są. jak chcecie zabawy dla zabawy, to wróćmy do edycji bez punktów.
tylko jak taka była, to po co wołaliście o reguły? bo udział moderatora to wcale nie był mój pomysł, tylko był płacz o to i zgrzytanie zębów...

Offline Koalar

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #1022 dnia: Grudzień 18, 2014, 02:54:36 pm »
PS. czy jak ludzie zaczynają kombinować to znaczy, że konkurs już nudzi czy co? naprawdę trzeba mu dodawać trochę pieprzu czy atrakcyjności przez udziwnienia?

Nie wiem, w moim przypadku to była zwykła nieznajomość regulaminu. Gdybyś zwrócił mi uwagę przy 1. mojej zagadce w tej edycji, to nie byłoby problemu (czyli zamieszaniu winny jesteś oczywiście Ty ;)).
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #1023 dnia: Grudzień 18, 2014, 03:11:22 pm »
przegapiłem tamtą zagadkę. musiały szybko lecieć jedna po drugiej, bo teraz jak szukałem to ją widziałem po raz pierwszy...

muszę być uważniejszy.

i sugeruję czytać regulaminy konkursów w których bierzecie udział. bo się kiedyś okaże, że nagrodą jest to, że wam komornik zabiera dwie wypłaty. i co wtedy zrobicie?

Offline Koalar

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #1024 dnia: Grudzień 18, 2014, 03:17:43 pm »
i sugeruję czytać regulaminy konkursów w których bierzecie udział. bo się kiedyś okaże, że nagrodą jest to, że wam komornik zabiera dwie wypłaty. i co wtedy zrobicie?

Weź nie strasz:

Cytuj
17. Zastrzegamy sobie prawo do zmieniania regulaminu w czasie trwania quizu. 
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline kosmoski

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #1025 dnia: Grudzień 22, 2014, 08:11:03 am »
Chyba czas na nową zagadkę...

Offline vision2001

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #1026 dnia: Grudzień 22, 2014, 07:18:15 pm »
Tak. Nowa zagadka by się przydała.

DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #1027 dnia: Grudzień 22, 2014, 08:01:47 pm »
Wnoszę o dopisanie do regulaminu jakichś banów czasowych dla osób, które owy regulamin mają w pompie.

Offline Koalar

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #1028 dnia: Grudzień 22, 2014, 11:08:42 pm »
Wnoszę o dopisanie do regulaminu jakichś banów czasowych dla osób, które owy regulamin mają w pompie.

Przecież zadający nie musi zadawać nowej zagadki, a jedynie może:

Cytuj
11. Jeśli po trzech podpowiedziach lub po 48 godzinach zagadka nie zostanie rozwiązana, zadający lub moderator ma prawo zadać nową zagadkę.

Acz byłoby miło, gdyby to zrobił (można zmienić regulamin, żeby musiał; choć moderator może też zadać).
A tak w ogóle to najlepiej pisać na priva, wiadomość idzie na mejla i większa szansa, że ktoś zareaguje.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #1029 dnia: Grudzień 24, 2014, 08:50:19 am »
Cytuj
11. Jeśli po trzech podpowiedziach lub po 48 godzinach zagadka nie zostanie rozwiązana, zadający lub moderator ma prawo zadać nową zagadkę.
a moderacja śpi... ;-)

Offline vision2001

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #1030 dnia: Grudzień 24, 2014, 09:01:44 am »
a moderacja śpi... :wink:
Święta, święta. Taki czas...
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #1031 dnia: Grudzień 24, 2014, 09:21:33 am »
a moderacja śpi... ;-)

przyznaję, zaspałem i o sytuacji tutaj w przedświątecznym chaosie zapomniałem...
ale nikt tak bardzo jak inny moderator gildii nie powinien być świadom jaką moc niesie za sobą funkcja "zgłoś do moderatora" (prawy dolny róg każdego posta) ;)

Offline wilk

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #1032 dnia: Styczeń 08, 2015, 09:45:32 am »
Za drugim razem już przejrzałem plansze ;)

Proszę o tytuł. Nie za trudne, daję ze względu na zabawną pomyłkę na afiszu (data).


Lol, dopiero teraz zwróciłem uwagę na datę na plakacie. Wyszło zabawnie.  :smile:

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #1033 dnia: Styczeń 12, 2015, 01:07:34 pm »
Wow ale mi strzał wyszedł :-) Muszę sobie swoją drogą wreszcie nabyć tę serię.

Zagadka późnym popołudniem / wieczorem.

Offline vision2001

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #1034 dnia: Styczeń 12, 2015, 01:37:06 pm »
Wow ale mi strzał wyszedł :smile: Muszę sobie swoją drogą wreszcie nabyć tę serię.
Jak dla mnie seria lepsza od serii głównej.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

 

anything