Autor Wątek: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji  (Przeczytany 380598 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #945 dnia: Październik 10, 2014, 07:15:54 pm »
a widzisz mnie reagującego i pieniącego się z powodu niezgodności z regulaminem?

no jasne, ze wydane...

Offline vision2001

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #946 dnia: Październik 18, 2014, 06:52:34 pm »
Ystad chyba wyjechał sobie na weekend...
What now?
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #947 dnia: Październik 18, 2014, 07:02:38 pm »
nie da się ukryć, że ostatnio tempo gry spada...
a ja nie chcę być przesadnie restrykcyjny, bo ostatnio dostałem za to po łapach...

poczekam na głosy z forum...
co proponujecie?

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #948 dnia: Październik 19, 2014, 06:58:34 am »
Ystad już ostatnim razem pisał, że bodaj w weekendy Go nie ma. Co nie zmienia faktu, że jednak nam tę grę nieco blokuje... Jak wiem, że mnie nie będzie dłużej, to się nie pcham do gry, która próbuje zachować jakieś tam tempo.

Offline vision2001

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #949 dnia: Październik 19, 2014, 09:29:57 am »
Mi się wydaje, że weekendowo to tempo gry zawsze spada (bo przecież na forum się siedzi jak jest się w pracy ;) )
I podpisuję się pod drugą częścią wypowiedzi Emeryta.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #950 dnia: Październik 19, 2014, 09:52:09 am »
Mi się wydaje, że weekendowo to tempo gry zawsze spada (bo przecież na forum się siedzi jak jest się w pracy :wink: )
I podpisuję się pod drugą częścią wypowiedzi Emeryta.
To jest powód, dlaczego przestałem brać udział :wink:
Nigdy w pracy nie wchodzę na forum. Nie mam na to czasu. Czas mam w weekend, ale tutaj praktycznie nie ma wtedy gry. :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #951 dnia: Październik 19, 2014, 10:15:52 am »
no to aby ożywić grę odebrałem punkt Ystad'woi i zadałem nową zagadkę. powodzenia

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #952 dnia: Październik 19, 2014, 06:37:27 pm »
wybaczcie Panowie. Zupełnie zapomniałem o konkursie, jak dzisiaj sprawdzałem forum to okazało się, że zarówno trafiłem jak i odebrano mi punkt (co rozumiem doskonale).
faktem jest, że w weekendy odpuszczam raczej internet na rzecz realnego życia ;)
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #953 dnia: Październik 22, 2014, 10:03:05 pm »
Cytuj
Jeśli po trzech podpowiedziach lub po 48 godzinach zagadka nie zostanie rozwiązana, zadający lub moderator ma prawo zadać nową zagadkę.

powiem szczerze, ze chciałbym z tego prawa zrezygnować. jeśli ktoś jest chętny na dalszą zabawę zapraszam do zadawania. tzw "runda otwarta"

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #954 dnia: Październik 24, 2014, 11:32:34 am »
Nie zauważyłem tego posta. Jak się nikt nie pojawi, to dziś coś zadam.

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #955 dnia: Październik 26, 2014, 01:29:59 pm »

Niech będzie samo: Hikiji.
Ale wiesz, co to znaczy "prawa strona"  :roll:
Prawa strona jest tam gdzie masz prawą rękę, a prawa ręka, to ta która zwiesza się nad prawą nogą.

"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline pioma10

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #956 dnia: Październik 26, 2014, 01:41:18 pm »
Prawa strona jest tam gdzie masz prawą rękę, a prawa ręka, to ta która zwiesza się nad prawą nogą

... a prawa noga ma duży palec po lewej stronie. :)

A tak serio, to czekam do 20-21 i zadam nową zagadkę, jeśli nikt nie poda prawidłowej odpowiedzi (co nie jest przecież trudne).

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #957 dnia: Październik 26, 2014, 07:29:11 pm »
Nie znam serii o króliku, ale obawiam się, że nieco przekombinowałeś z tą zagadką.

To tak, jakbym wstawił fotę Supermana, i zapytał, kto to.

Superman - dobrze, ale nie dobrze.

Clark Kent - prawie dobrze.

Kal-El - tak, brawo, wygrałeś suszarkę.

(ale oczywiście mogę się mylić w odbiorze tej zagadki)

Offline hans

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #958 dnia: Październik 26, 2014, 07:34:01 pm »
To może to jest poprawna odpowiedź: ひきじ ? :)

Offline pioma10

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #959 dnia: Październik 26, 2014, 08:16:54 pm »
Na początku przeproszę OOllaaffeekk. 'Lork Hikiji' to prawidłowa odpowiedź.
Na swoje usprawiedliwienie mogę podać jedynie fakt, że kadr miałem z netu, bez tekstu. A poniżej podpis "Lord Hijiki".
Mój błąd. Sprawdziłem w komiksie i rzeczywiście jest Hikiji. Jeszcze raz przepraszam.

 

anything