trawa

Autor Wątek: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji  (Przeczytany 380753 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawimar

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #900 dnia: Wrzesień 01, 2014, 07:27:49 pm »
Zastanowię się Pioma10 ;)

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #901 dnia: Wrzesień 01, 2014, 07:30:18 pm »
W tym przypadku szkoda zachodu, skoro w grafice Google można wyszukiwać obrazem.

ciekaw jestem ile moich zagadek byś tak znalazł... sprawdzimy?


Prędzej odpuszczę sobie udział w takich konkursach, gdzie zamiast sprawdzać samych siebie gracze wolą "zgadywać" za pomocą przeklejania linków. Żadna to zabawa.  Ale oczywiście co kto lubi.


dlatego ja robię tak, by mieć pewność, że ktoś rzeczywiście zgadł. bo już parę razy robiłem podpuchy w opisach zdjęcia i często gęsto się ludzie nabierali...

Offline Koalar

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #902 dnia: Wrzesień 01, 2014, 08:07:06 pm »
ciekaw jestem ile moich zagadek byś tak znalazł... sprawdzimy?

Jeśli jest to zdjęcie ściągnięte z sieci i wklejone w inne miejsce w sieci, to pewnie sporo. Jeśli coś tam zmieniałeś (np. wyciąłeś kadr z planszy), to mniej. Sam możesz sprawdzić zdjęciem ze swojego posta, że się da.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #903 dnia: Wrzesień 01, 2014, 08:58:37 pm »
Jeśli jest to zdjęcie ściągnięte z sieci i wklejone w inne miejsce w sieci, to pewnie sporo. Jeśli coś tam zmieniałeś (np. wyciąłeś kadr z planszy), to mniej. Sam możesz sprawdzić zdjęciem ze swojego posta, że się da.

sprawdziłem, dało się. ale to wyjątek tylko był, czego jestem pewien...

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #904 dnia: Wrzesień 04, 2014, 06:20:00 am »
nie będzie zagadki? :-(

Offline vision2001

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #905 dnia: Wrzesień 06, 2014, 09:29:59 pm »
nie będzie zagadki? :sad:
Chyba nie będzie...
Cóż - konkurs umarł śmiercią naturalną...
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #906 dnia: Wrzesień 06, 2014, 10:50:08 pm »
jutro rano uaktualnię punktację (bo ostatni zadający nie spełnił warunków) i zadam zagadkę


jest początek roku szkolnego i umknęły mi problemy z konkursem. obiecuję poprawę...

Offline Motyl

Odp: Kto jest na tym kadrze/Z jakiego komiksu jest ten kadr? vol. 2 #2
« Odpowiedź #907 dnia: Wrzesień 07, 2014, 08:44:28 pm »
Było dłuższy ten regulamin napisać fragsel, 17 punktów to wstyd, hańba i żenada, powinno być ze 117!!! Dla twej wiadomości jak się wyjeżdża to nie zawsze ma się pod ręką net, komiks aby zadać kadr, spoko będę się pilnował na przyszłość i coś narysuje i wkleję w konkursie. A tak na marginesie, bardzo praktyczna zasada tego regulaminu pozbawiać kogoś pkt za nie zadanie zagadki, dosłownie czuje się jak w kraju trzeciego świata. Brawa za kreatywność!!!

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Odp: Kto jest na tym kadrze/Z jakiego komiksu jest ten kadr? vol. 2 #2
« Odpowiedź #908 dnia: Wrzesień 07, 2014, 09:24:26 pm »
Było dłuższy ten regulamin napisać fragsel, 17 punktów to wstyd, hańba i żenada, powinno być ze 117!!! Dla twej wiadomości jak się wyjeżdża to nie zawsze ma się pod ręką net, komiks aby zadać kadr, spoko będę się pilnował na przyszłość i coś narysuje i wkleję w konkursie. A tak na marginesie, bardzo praktyczna zasada tego regulaminu pozbawiać kogoś pkt za nie zadanie zagadki, dosłownie czuje się jak w kraju trzeciego świata. Brawa za kreatywność!!!
Lepiej się obrazić, niż przyznać do tego, że przez samego siebie i swoje niedbalstwo opóźniło się kilku osobom zabawę o kilka dni. Chylę czoła.

fragsel, przerzucisz te dwa posty do stosownego wątku? bo przecież Szanowny Kolega nie ogarnął, że jest takowy...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2014, 05:05:50 am wysłana przez Emeryt »

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #909 dnia: Wrzesień 08, 2014, 06:20:43 am »
strasznie dużo skumulowanego gniewu...
Konkursy w podobnej formie i podobnym regulaminem (z tym punktem w tej właśnie postaci) odbywały się tutaj od lat (jeszcze zanim się tu pojawiłem w listopadzie 2009 roku) . I od zawsze jak tu jestem biorę w nich udział i nie widziałem, żeby ktoś przeciw temu punktowi protestował.


Emeryt ma rację: opóźniłeś ludziom zabawę o kilka dni (sprawdź wpisy w tym wątku - były pytania o kolejny kadr, ludzie chcieli grać dalej)

Mnie też się zdarzało wiele razy wyjeżdżać w trakcie konkursu do miejsca bez Internetu. Wtedy po prostu kilka dni wcześniej przestawałem zgadywać zagadki  - mój wyjazd nie znaczy, że ludzie chcą przestać grać.


Ale oczywiście łatwiej jest się oburzyć...

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Z jakiego komiksu jest ten kadr? vol. 2 #2
« Odpowiedź #910 dnia: Wrzesień 21, 2014, 09:39:42 am »
teoretycznie tam napisałem, że traci punkt tucoRamirez, ale teraz jak to widzę w praktyce to nie wiem, czy to dobry pomysł. macie jakieś przemyślenia na ten temat?

{później przesunę do do wątku z dyskusją. możecie odpowiedzieć tu lub tam. ja posprzątam}

Offline vision2001

Odp: Odp: Kto jest na tym kadrze/Z jakiego komiksu jest ten kadr? vol. 2 #2
« Odpowiedź #911 dnia: Wrzesień 21, 2014, 09:51:04 am »
Temat nie lekki...
A czy naginaliśmy zapisy regulaminu wcześniej?
Czy jednak w ostatnich dwóch edycjach zawsze się trzymaliśmy sztywno zasad?
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Odp: Kto jest na tym kadrze/Z jakiego komiksu jest ten kadr? vol. 2 #2
« Odpowiedź #912 dnia: Wrzesień 21, 2014, 10:00:50 am »
proponuję, żeby trzymać się Regulaminu! ktoś w końcu musi stać na straży Zasad.
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline vision2001

Odp: Odp: Kto jest na tym kadrze/Z jakiego komiksu jest ten kadr? vol. 2 #2
« Odpowiedź #913 dnia: Wrzesień 21, 2014, 10:02:16 am »
proponuję, żeby trzymać się Regulaminu! ktoś w końcu musi stać na straży Zasad.
:) i sytuacja się wyklarowała.
Ale proponuję zostawić tucoRamirez'a w spisie punktacyjnym (ku przestrodze) z ilością pkt: 0
;)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Odp: Kto jest na tym kadrze/Z jakiego komiksu jest ten kadr? vol. 2 #2
« Odpowiedź #914 dnia: Wrzesień 21, 2014, 10:12:02 am »
:smile: i sytuacja się wyklarowała.
Ale proponuję zostawić tucoRamirez'a w spisie punktacyjnym (ku przestrodze) z ilością pkt: 0
 :wink:
I koniecznie przybić nad jego truchłem tabliczkę: Król żydo... eee, Głosował dwa razy!
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.