Autor Wątek: gonienie przez walczące odziały  (Przeczytany 2745 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PERSHING

gonienie przez walczące odziały
« dnia: Styczeń 25, 2008, 06:58:06 pm »


sprawa wygląda tak

1- 4x korxigory
2-3x pegazus knights ( wpadły od boku )
3-10x skinek
4-6x Erant knights

odział skinek nr 3 został złamany w combacie odział erantów nr4 deklaruje pogoń odział zostaje przegoniony a eranci stoją w środku walki.. jak taką sprawe należy rozstrzygnąć ?
-jest możliwy overrun w kroxigory jeśli tak to czy dostawiam ich do przodu?
- odział erantów przeskakuje przez combata i staje za odziałami nr1 i nr2
- skinki nie uciekają po lini prostej po to by nie wpaść w combata wiec eranci stają za odziałem nr 2
... and with one final blow, his blade driven by his faith in the Lady, Marcus of Bordeleaux slew the fell lord of the Norse, ending the battle that had raged for night and day atop the towering lighthouse of L'Anguille..."

JJ

  • Gość
gonienie przez walczące odziały
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 26, 2008, 09:56:32 am »
Strona 43.

Offline PERSHING

gonienie przez walczące odziały
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 27, 2008, 12:40:47 pm »
właśnie czytałem to wcześniej ale mam problemy ze zrozumieniem mógłbyś przybliżyć?
... and with one final blow, his blade driven by his faith in the Lady, Marcus of Bordeleaux slew the fell lord of the Norse, ending the battle that had raged for night and day atop the towering lighthouse of L'Anguille..."

Offline Sony

gonienie przez walczące odziały
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 27, 2008, 03:07:21 pm »
Oddział 3 ucieka i wpada w oddział 2 - zostaje zniszczony - w ed 7 nie ma omijania  :D Jeśłi uciekający oddział przebiegnie przez swój to wywołuje panikę, jeśli przez wrogi jest niszczony.

Oddział 4 przebiega przez oddział 2 i "wpada" w oddział 1 - liczy się to jako szarża - tak mi się wydaje, nie mam pod ręką podręcznika.

JJ

  • Gość
gonienie przez walczące odziały
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 28, 2008, 04:53:47 am »
Cytat: "PERSHING"
właśnie czytałem to wcześniej ale mam problemy ze zrozumieniem mógłbyś przybliżyć?


Pursuers always move their full distance, unless...move takes them into combat with enemy units..........., FRIENDLY UNITS or impassable in which case they STOP IMMEDIATELY.

Erranci dotykają swojaków i natychmiast się zatrzymują.


Cytat: "Sony"

Oddział 4 przebiega przez oddział 2 i "wpada" w oddział 1 - liczy się to jako szarża - tak mi się wydaje, nie mam pod ręką podręcznika.


Nie masz - nie pisz.

 

anything