Autor Wątek: Quentin 2008  (Przeczytany 5225 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline repek

Quentin 2008
« dnia: Styczeń 10, 2008, 07:58:16 pm »
Quentin po raz dziesiąty - ruszamy!
 
I oto startuje dziesiąta, jubileuszowa edycja prestiżowego konkursu na scenariusz do gry fabularnej Quentin. Jeśli chcecie się sprawdzić, pokazać swoje umiejętności i podzielić nimi z czytelnikami, powinniście wysłać do nas swój tekst do 23 marca 2008. Oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się 3 maja w Krakowie na konwencie ConStar.
 
Jubileuszowa edycja przynosi dwie znaczące zmiany.
 
Przede wszystkim zwycięski scenariusz, aby dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, ukaże się na łamach wszystkich serwisów patronujących: Nowej Gildii, Paradoksu, Poltergeista, Valkirii i Wrót Wyobraźni. Wcześniej - specjalnie dla Was - złożymy go w formacie pdf i opatrzymy dodatkowymi ilustracjami. Ponadto chcemy przyciągnąć szeroką grupę sponsorów, którzy dorzucą swoje fanty do specjalnego kuferka z nagrodami. Śledźcie jego zawartość w najbliższych miesiącach.
 
Jeśli macie do nas jakiekolwiek pytania, piszcie śmiało na nasz adres lub pytajcie tutaj.

Strona konkursu: http://www.quentin.rpg.pl

Do klawiatur! Czekamy na Wasze scenariusze!

Offline repek

Quentin 2008
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2008, 10:50:51 pm »
Zgodnie z zapowiedzią, organizatorzy konkursu na najlepszy scenariusz do gry fabularnej Quentin, podjęli kroki w celu pozyskania sponsorów. W odpowiedzi już siedem firm zadeklarowało swoje wsparcie dla tej inicjatywy, a łączna wartość nagród, które otrzyma zwycięzca, przekroczyła 1000 złotych. Także osoby wyróżnione oraz pozostali finaliści mogą liczyć na miłe upominki.

Kto okazał się hojnym mecenasem Quentina? Jakie trofea czekają na najlepszych scenarzystów? Dowiecie się tego po kliknięciu w ten link:
http://www.quentin.rpg.pl

Offline repek

Quentin 2008
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 23, 2008, 09:47:47 pm »
Jeszcze miesiąc

Za miesiąc, 23 marca, upływa termin nadsyłania prac na konkurs na najlepszy scenariusz do gry fabularnej Quentin. Jako ostateczną zachętę organizatorzy przedstawiają trzy nowe zestawy nagród, które pojawiły się w specjalnym Kuferku.

Ponadto kapituła zaprasza do odwiedzenia strony Wydawnictwa Portal, gdzie pod tym adresem ukazała się informacja o nowym dodatku do Neuroshimy. Podręcznik powstał na kanwie scenariusza Poszukiwacze Zaginionej Ameryki, który w zeszłym roku znalazł się w finale Quentina. Jego autorem jest Andrzej 'Karczmarz' Benczek.

Więcej na stronie konkursu: http://www.quentin.rpg.pl

Offline repek

Quentin 2008
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 16, 2008, 07:16:09 pm »
Quentin: Ostatni tydzień!
 
23 marca, o północy z niedzieli na poniedziałek, upływa ostateczny termin nadsyłania tekstów na konkurs na najlepszy scenariusz do gry fabularnej. To ostatnia chwila, by zmobilizować siły, spisać swój pomysł i powalczyć o nagrody, których nominalna wartość przekracza tysiąc złotych.
 
Wszelkie szczegóły na stronie konkursu pod adresem: http://www.quentin.rpg.pl

Offline repek

Quentin 2008
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 26, 2008, 04:16:27 pm »
Quentin 2008: Czas minął
 
W nocy z 23 na 24 marca upłynął termin nadsyłania prac na konkurs na najlepszy scenariusz do gry fabularnej Quentin. O zwycięstwo i pokaźne nagrody walczyć będzie szesnaście tekstów. Finałową piątkę poznamy około 23 kwietnia, a zwycięzcę 3 maja w Krakowie na oficjalnym zakończeniu konwentu ConStar.
 
Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za odwagę oraz poświęcony czas i zabierają się do lektury.

Offline repek

Odp: Quentin 2008
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 04, 2008, 11:55:15 pm »
Quentin razy piętnaście

Po rozmaitych perturbacjach na stronie Quentina pojawiło się piętnaście scenariuszy nadesłanych na dziesiątą edycję konkursu na najlepszy scenariusz do gry fabularnej. Można je pobrać w oryginalnej formie i przeczytać komentarze członków kapituły.

Szesnasty, zwycięski scenariusz już niebawem powinien trafić na serwisy patronackie w wersji deluxe. Składamy go.

Wszystko tutaj: http://www.quentin.rpg.pl

PS. W tym miejscu mega wielkie quentinowe dzięki dla Narsiliona, który odwalił kawał dobrej roboty. Dzięki, Marcinie.

Improwizowana mini-sesja PBF dla Ciebie:

*Siedzicie w karczmie, mrok, nędza, jesienna gawęda i w ogóle ciężkie terminy, a armia goblinów naciera. Dół i malaria, a ofiary malarii w dole. Bez nadziei patrzycie na drzwi, gdy wtem te otwierają się, a w nich na tle uderzającego pioruna staje mężczyzna w kapturze.

Podchodzi do waszego stolika, odsłania oblicze człowieka-orkiestry (rysownik, składacz, edytor i webdesigner w jednym) i pyta:
- Podobno macie konkurs do ocalenia? Biorę pół królewny z góry.*

Offline Karczmarz

Odp: Quentin 2008
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 06, 2008, 06:40:37 pm »
Hmmm

Tutaj: http://karczmarz.polter.pl/,blog.html?5159 co nieco na temat mojego Quentinowego scenariusza_mini_gry BlackJack.

Offline repek

Odp: Quentin 2008
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 21, 2008, 06:07:23 pm »
Zapraszamy do Pociągu

Przedstawiamy zwycięską przygodę X edycji konkursu na najlepszy scenariusz do gry fabularnej Quentin. Pociąg, scenariusz autorstwa Piotra Odolińskiego, przeznaczony jest do rozegrania w systemie Nowego Świata Mroku, ale wszyscy miłośnicy magicznych historii znajdą w nim coś dla siebie.

Scenariusz w specjalnie przygotowanej postaci ukazuje się dziś równocześnie na łamach pięciu najważniejszych serwisów poświęconych grom i fantastyce: Nowej Gildii, Paradoksu, Poltergeista, Valkirii i Wrót Wyobraźni. Na naszej stronie możecie zapoznać się również z jego oryginalną wersją, którą przysłał autor.

Życzymy wspaniałej podróży!

http://www.quentin.rpg.pl

 

anything