trawa

Autor Wątek: Egmont 2008  (Przeczytany 125871 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tomasz 66

Egmont 2008
« dnia: Styczeń 03, 2008, 04:26:54 pm »
Pojawiły się nowe zapowiedzi Egmontu - http://egmont.pl/pl/komiksy/zapowiedzi/ .
Trochę rozczarowują - Eisner dopiero w marcu, Dni pośród nocy Gaimana także w marcu. Dobrze, że przynajmniej Lucyfer pojawi się w styczniu.

Offline kingquest

Egmont 2008
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2008, 04:46:37 pm »
Rozczarowują?
Mnie nie. Zawsze pierwsze miesiące roku, to taki sezon ogórkowy, ale w styczniu dostaniemy drugi tom świetnych baśni, początek ciekawie zapowiadającej się serii- lucyfera i nowego bilala ? mało ?
w lutym usagi i nowy c&h... też nie jest tragicznie.
A w marcu Eisner [nie mogę się doczekać], nowy Gaiman i komiks De Crecy`ego [też bardzo przeze mnie oczekiwany].
Jest nieźle.

Offline Tomasz 66

Egmont 2008
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 03, 2008, 05:08:53 pm »
Jasne, że w sumie nieźle (Bilal, Lucyfer i Baśnie w styczniu), ale chodzi mi o to, że Gaiman była zapowiadany na styczeń, a Eisner na luty, a będą dopiero w marcu  :(
Z zapowiadanego "Dziadziuś Leon" de Crecy/Chomet także się cieszę.

Offline Damian xyz

Egmont 2008
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 03, 2008, 05:30:13 pm »
Tytuły cieszą, ale trzy kolekcje w jednym miesiącu to chyba lekka przesada - na szczęście nie po 150 zł.

Offline GiP

Egmont 2008
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 03, 2008, 05:49:15 pm »
Lucyfer i Baśnie cieszą niezmiernie :D
szkoda tylko, że przesunięto Dni Pośród Nocy :? i ciekawe co będzie z Sin City w twardych?

Offline Raf Fariszta

Egmont 2008
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 03, 2008, 06:14:55 pm »
Po ciężkiej końcówce roku portfel odetchnie w styczniu i lutym...
Styczeń będzie pikny...
Nocy Matko Dnia

Offline norbs

Egmont 2008
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 03, 2008, 07:04:04 pm »
Cytat: "GiP"
szkoda tylko, że przesunięto Dni Pośród Nocy :? i ciekawe co będzie z Sin City w twardych?


Szkoda ze Miecz Nieśmiertelnego #14 znikł z zapowiedzi. A Ranma w lutym i marcu :shock: A nasyp HC w marcu to oczywiście WSK.  

Styczen dla mnie to tylko Basnie i Lucyfer. W lutym nic a marzec to na pewno gaiman i Eisner. Dziadzia nie znam. Ma ktoś może jakoś stronę o autorze lub o tym komiksie?

EDIT
: Nie przydało się zamknąć ten temat i otworzyć "Egmont 2008" ?  :)

Offline redkac

Egmont 2008
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 03, 2008, 07:36:10 pm »
luty dosyć biedny jak dla mnie ale to dobrze bo się kasa na WSK zgromadzi :) mógłby ktoś przybliżyć tego Dziadziusia Leona, z czym to się je?
o dobrze, że komuś jest dobrze. I bardzo dobrze.

Offline Tomasz 66

Egmont 2008
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 03, 2008, 08:04:07 pm »
Dziadziuś Leon - ogólne informacje można znaleźć tutaj - http://komiks.nast.pl/komiks/6535/ , a przykładową plansze i okładki tutaj - http://www.bedetheque.com/serie-342-BD-Leon-la-Came.html

Offline adro

Egmont 2008
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 03, 2008, 10:25:17 pm »
zapowiedzi sa calkiem niezle. Szkoda tylko, ze egmont wyda w marcu az 3 drogie komiksy. Moze lepiej zeby wydawca wypuszczal jeden drozszy komiks w miesiacu, przynajmniej wydatki ladnie sie rozloza.
pozdro
PS Ciekawe kiedy egmont poda pelna liste tytulow, wchodzacych w sklad nowych OG, Mistrzow i Plansz
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Blacksad

Egmont 2008
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 03, 2008, 10:38:44 pm »
Najbardziej interesuje mnie "New York" Eisnera. Ale i "Midnight days", bo ciekaw jestem, jak Gaiman widzi Constantine'a:)
Poza tym - Usagi, Calvin, Lucyfer i Baśnie - oczywiście jak najbardziej!
Chrzań się, Smirnov

Offline Dembol_

Egmont 2008
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 03, 2008, 11:23:20 pm »
Cytat: "GiP"
i ciekawe co będzie z Sin City w twardych?

Pewnie dopiero przy okazji drugiej części filmu.


Na razie tylko Baśnie i Eisner mi się widzi. Portfel odpocznie po 2007. I dobrze.

Offline norbs

Egmont 2008
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 04, 2008, 01:01:46 am »
Cytat: "Dembol_"
Pewnie dopiero przy okazji drugiej części filmu.



Cytat: "Egmont na forum Alei Komiksu"
11. Czy w najbliższym czasie po „Roninie” pojawią się jeszcze jakieś komiksy Millera ?

W 2008 będziemy kontynuować Sin City w twardych oprawach.


Mam nadzieje ze będą się trzymać z tym co powiedzieli na forum bo film nie zapowiada się wejść na ekrany kin w bliskiej i tej dalszej przyszłości...

Offline wilk

Egmont 2008
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 04, 2008, 07:30:35 am »
Fajnie, że De Crecy już w marcu. :) I szkoda, że Gaiman przesunięty.

Offline Dembol_

Egmont 2008
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 04, 2008, 12:18:16 pm »
Cytat: "norbs"
Cytat: "Dembol_"
Pewnie dopiero przy okazji drugiej części filmu.



Cytat: "Egmont na forum Alei Komiksu"
11. Czy w najbliższym czasie po „Roninie” pojawią się jeszcze jakieś komiksy Millera ?

W 2008 będziemy kontynuować Sin City w twardych oprawach.


Mam nadzieje ze będą się trzymać z tym co powiedzieli na forum bo film nie zapowiada się wejść na ekrany kin w bliskiej i tej dalszej przyszłości...
A to przepraszam za wprowadzanie w błąd. Jakoś dziwnie mi się wydawało, że ma się pojawić już w tym roku.